Informējam, ka uz laiku ir slēgts mūsu veikals i/c OZOLS. Aicinām Jūs apmeklēt mūsu tuvākos veikalus, kā arī iepirkties e-veikalā www.dinozoo.lv

Ziemassvētku dāvanu idejas tavam četrkājainajam draugam

Kā vēsta pagājušā gada nogalē Packaged Facts veikts pētījums ASV, 78% suņu saimnieku un 72% kaķu saimnieku Ziemassvētku laikā mēdz apdāvināt arī četrkājainos draugus. Ja arī tu šogad vēlies iepriecināt savu kaķi vai suni, šis raksts tev lieti noderēs – tajā apkopotas 10 interesantas un oriģinālas zoo preces – dāvanas!

1. ideja: Automātiskā barotava – patiks gan mīlulim, gan saimniekam

Ja vēlies, lai četrkājainais draugs pierastu pie regulārām maltītēm un neiedzīvotos liekajā svarā, taču tavs darba grafiks neļauj dzīvnieku vienmēr pabarot tam noteiktajā laikā, šī automātiskā barotava ir tieši tas, kas jums abiem nepieciešams. Tajā ir iebūvēts taimeris, kas barotavai liks atvērties konkrētā laikā, turklāt tai ir pieci nodalījumi ar 240 ml ietilpību katrā no tiem. Barotavā drīkst ievietot gan sauso, gan mitro barību, un tā ir mazgājama trauku mazgājamajā mašīnā.

2. ideja: Tunelis, kurā noslēpties vai izskraidīties

Gan suņiem, gan kaķiem ļoti patīk gan kārtīgi izskraidīties, gan reizēm noslēpties no cilvēku skatieniem. Abas darbības palīdzēs izpildīt kaķiem vai suņiem piemērots tunelis. Ja tuneli tu un tavs mīlulis vēlas izmantot arī ārpus telpām, pārliecinies, vai tas šādām aktivitātēm ir piemērots.

3. ideja: Velosipēda grozs dzīvnieka pārvadāšanai: ērti un praktiski

Vai kādreiz esi aizdomājies par to, ka vēlētos savu četrkājaino draugu paņemt līdzi izbraucienā ar velosipēdu, taču nav bijis atbilstoša aprīkojuma? Par to vairs nav jāuztraucas, jo sev un mājdzīvniekam vari uzdāvināt grozu, ar ko mīluli pārvadāt. Tam ir zamšādas tekstūras spilvens, kas parūpēsies par mīluļa ērtībām, bet caurredzamās stieples vienmēr ļaus pārliecināties, vai ar dzīvnieku viss kārtībā.

4. ideja: Rotaļlieta, kas apvieno našķēšanos ar spēli

Šīs rotaļlietas darbības princips ir gaužām vienkāršs – tajā tiek ievietota kaķu vai suņu barība, un četrkājainajam draugam tā jāizdabū, izmantojot savas ķepas vai purniņu (un prātu, protams). Lai rotaļāšanās būtu patīkama, zoo preces apakšā ir neslīdoša gumijas pamatne, turklāt komplektā ietilpst arī buklets ar ieteikumiem, kā rotaļlietu izmantot.

5. ideja: Guļvieta, kurā pavadīt garos ziemas vakarus

Šī guļvieta ar zamša apdari un mīkstu plīša iekšpusi noteikti ies pie sirds maziem suņiem, kā arī kaķiem (tās izmēri ir 47 x 27 x 41 centimetrs) – gulēšana tajā ir ne vien mīksta, bet arī silta.

6. ideja: Dzirdinātava ar vienmēr svaigu un garšīgu ūdeni

Kāpēc kaķiem un suņiem tik ļoti iecienītas zoo preces ir tieši dzirdinātavas? Jo vienmēr cirkulējošais ūdens atgādina strautu vai avotu, kurā ūdens nepārtraukti plūst un līdz ar to ir tīrāks. Trevi Italy dzirdinātava ir ar divu litru ietilpību, tai ir ogles filtrs, kas parūpējas par ūdens svaigumu, kā arī neslīdoša pamatne.

7. ideja: Ķemme–furminators, ar kuru parūpēties par kaķa kažoku

 

Viena no labi kopta kaķa firmas zīmēm ir nevainojams kažoks. Taču, ja apmatojums ir biezs, bez kaķa saimnieka palīdzības neiztikt. Pēdējā laikā arvien lielāku popularitāti iegūst kaķu ķemmes–furminatori, kas veidoti tā, lai kaķu ķemmēšana būtu efektīva, droša un patīkama gan saimniekam, gan mīlulim. Furminators ļauj atbrīvoties līdz 99% no liekā apmatojuma, līdz ar to mājās būs daudz mazāk spalvu, un arī kaķiem spalvu kamoli veidosies retāk. Izvēloties furminatoru, obligāti pievērs uzmanību, vai tas paredzēts īsspalvainam vai garspalvainam kaķim, un kāds ir furminatora izmērs!

8. ideja: Džemperis vai veste siltām pastaigām

Klāt gada aukstie mēneši, un, tāpat kā tu droši vien izvēlies siltākus džemperus un virsdrēbes, arī sunim, dodoties ārā, nepieciešams kāds siltāks apģērbs. Izvēles iespējas ir daudz un dažādas – tev tikai jāņem vērā četrkājainā drauga izmēri.

9. ideja: Kāpnes pastaigām – aizrautība garantēta

Ikviens kaķu saimnieks zina, cik ļoti šiem dzīvniekiem patīk kāpelēt un atrast arvien jaunas vietas, kur uzturēties. Šādam mērķim piemērotas īpašas kāpnes, kuras iespējams piestiprināt pie sienas. Tās ir izgatavotas no koka un sizala, turklāt neuzkrītošais dizains piestāvēs teju ikvienai telpai.

10. ideja: Iegādājies savam mīlulim nepieciešamo, un par dāvanu parūpēsies Dino Zoo e-veikals!

Neatkarīgi no tā, kādu dāvanu tu izvēlēsies savam mājdzīvniekam, Dino Zoo e-veikalā, turpmāk iepērkoties virs 39,99 eiro, papildus varēsi izvēlēties kādu no Dino Zoo piedāvātajām dāvanām tavam četrkājainajam draugam, putnam vai citam mīlulim. Turklāt – piedāvājumam nav beigu termiņa!