Atpakaļ

Kāpēc ir vērts apdrošināt savu mājdzīvnieku?

Parūpējies par mīluļa drošību! Lasi rakstu, izmanto atlaižu kodu DINOZOO un saņem 10% atlaidi mājdzīvnieka polises iegādei.

Mājdzīvnieki ir daļa no ģimenes, un ir svarīgi ne tikai ikdienā rūpēties par savu mīluļu labsajūtu, bet būtiski arī sagādāt drošības spilvenu, kas sniegs atbalstu neparedzētos gadījumos. Tāpat kā veselības, īpašuma un auto apdrošināšana, arī mājdzīvnieka apdrošināšana var ievērojami atvieglot ikdienu. Neliels ieguldījums šodien var ļoti palīdzēt negaidītās situācijās, no kurām pilnībā pasargāts nav neviens. Apdrošinot savu mīluli, slimības, traumu un citu likstu gadījumā par izdevumiem parūpēsies apdrošinātājs.

Jebkurš mājdzīvnieks nozīmē papildu rūpes un, likumsakarīgi, arī papildu izdevumus. Tie, kuri nav saskārušies ar situācijām, kad mīlulim nepieciešama vizīte pie veterinārā speciālista, ārstēšana, operācija vai medikamenti, iespējams, nemaz nenojauš, kāds ir veterināro klīniku sniegto pakalpojumu izcenojums. Humānajā medicīnā ar pacienta līdzmaksājumu iespējams saņemt valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus, taču veterinārā medicīna ir privātais sektors, līdz ar to par visiem izdevumiem, kas saistīti ar mājdzīvnieka veselību, atbildīgs ir tikai un vienīgi saimnieks.

Jebkuram mājdzīvniekam kādā savas dzīves brīdī būs nepieciešami veterinārie pakalpojumi, kas nebūt nav lēti. Tāpat kā mediķi, kuri rūpējas par cilvēku veselību, arī veterinārārsti daudzus gadus ir apguvuši savu profesiju, smēlušies zināšanas un pilnveidojušies, ieguldot ne tikai laiku, bet arī personīgos līdzekļus. Telpu īre, darbinieku algas, diagnostikas aparāti – tas viss maksā naudu un spēlē būtisku lomu veterināro klīniku izcenojumā. Jau laikus parūpējoties par sava mīluļa apdrošināšanu, iespējams izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem rēķina saņemšana brīdī.

 

Uzņēmums Dino Zoo, par godu savai 20 dzimšanas dienai, sadarbībā ar vienu no vadošajām apdrošināšanas kompānijām Latvijā, IF Apdrošināšana, piedāvā iegādāties mājdzīvnieku apdrošināšanu 10% lētāk, izmantojot kodu DINOZOO.

Piedāvājums spēkā līdz 30.06.2023.

 

Veterinārārste, "Dino Zoo" klīnikas vadītāja Kristīne Dumpe-Siļķe stāsta, ka starp izplatītākajiem akūtajiem gadījumiem, kuru rezultātā dzīvniekiem nepieciešama palīdzība, ir zarnu trakta problēmas – gan vīrusu un baktēriju izraisītas, gan arī norīti svešķermeņi. Kā skaidro speciāliste, ar šādiem gadījumiem nākas sastapties katru dienu. Tāpat arī izplatītas ir dažādas traumas. Diemžēl nereti cilvēkiem ir uzskats, ka jebkuru vainu iespējams atrisināt ar vienu maģisku injekciju, taču dzīvniekiem, tāpat kā cilvēkiem, nepieciešami dažādi izmeklējumi, analīzes, medikamenti.

"Cilvēki reizēm nesaprot, ka dzīvnieks ir ekskluzīva aizraušanās, hobijs. Arī, paņemot kaķīti vai sunīti no patversmes, ir jāsaprot, ka tās būs izmaksas, un ar to ir jārēķinās. Nevar atnākt pie mums un gribēt kaut ko par brīvu. Daudzi arī mēdz teikt, ka dzīvnieki agrāk tik daudz neslimoja, bet jāņem arī vērā, ka agrāk nebija pieejami tādi izmeklējumi," pieredzē dalās klīnikas vadītāja.

Apdrošināšana mājdzīvnieka saimniekam ir garants, ka neparedzētās situācijās neplānotie izdevumi tiks atmaksāti. Tiesa, klīnikas ikdienā nav daudz tādu klientu, kas saviem mīluļiem būtu sarūpējuši apdrošināšanas polisi, tāpēc veterinārārste mudina cilvēkus par to padomāt, jo rēķina summa nereti mērāma vairākos simtos eiro, ja veiktas analīzes, dažādi izmeklējumi un nepieciešami medikamenti.

“Dzīvnieks ir dzīva būtne, un var rasties jebkādi neparedzēti izdevumi. Ja tie ir saistīti ar veselību, apdrošināšana tos var nosegt. Dzīvnieki tiešām slimo ļoti bieži un daudz. Ne tikai ārstēšana, bet arī medikamenti ir dārgi. Tieši tas pats ir ar operācijām. Apdrošināšana ir drošības spilvens. Pavisam noteikti ir vērts katru mēnesi ieguldīt nelielu summu (sākot no 7 eiro), jo ilgtermiņā tas noteikti atmaksāsies.”

 

Iegādājies mīluļa apdrošināšanas polisi tiešsaistē, pie apmaksas norādi atlaižu kodu DINOZOO un saņem 10% atlaidi (kods derīgs līdz 30.06.2023.).

 

 

 

Līdzīgi jautājumi

Mūsu eksperti spēs atbildēt uz jebkuru Jūsu jautājumu

ik reizi kad saimniece iziet no mājām tad suņuks sāk raudāt un gaudot, tas ar laiku mainīsies vai pie tā ir speciāli jāstrādā lai suns tā nepārdzīvotu?

Sveiki, paņēmām no patversmes 5g vecu suņu meitenīti, ik reizi kad saimniece iziet no mājām tad suņuks sāk raudāt un gaudot, tas ar laiku mainīsies vai pie tā ir speciāli jāstrādā lai suns tā nepārdzīvotu?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Tas varētu būt atšķirtības sindroms. Ar sunīti noteikti ir jāstrādā. Tā kā visi suņi ir dažādi labāk pierakstīties pie kinologa uz konsultāciju. 

Pieteikties var pa telefonu 29390560 vai sūtot e-pastu uz arena@dinozoo.lv

Sunīte nevēlās nekur iet divatā ar draugu, un ir problēmas pastaigas laikā.

Labdien! Pirms neilga laika no patversmes paņēmām 5 gadus vecu suņu meitenīti. Dzīvojam ar draugu divatā, sunīte pie manis ir pieradusi, nāk visur līdzi, pastaigās nav problēmu, toties draugam ļauj glaudīt, mīļot, guļ blakus, taču nevēlās nekur iet divatā ar viņu, un ir problēmas pastaigas laikā. Vai kaut ko var darīt šajā situācijā?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Iespējams ka sunim bija slikta pieredzē vai vispār nav bijusi saskarsme ar vīriešu dzimtas pārstāvjiem, tāpēc viņa neuzticās un negrib sadarboties. Jā, noteikti situāciju var labot. Kopīgas pastaigas un āpmācība palīdzēs nodibināt kontaktu ar suni. Galvenais strādāt ar suni regulāri, secīgi un mierīgi.

Kā mācīt/trenēt suni, ja viņam apbalvojuma vietā gardums neder?

Labdien! Pirms neilga laika no patversmes paņēmām 5 gadus vecu suņu meitenīti. Viņai nekad dzīvē nav doti gardumi, arī ēst viņa ēd ļoti maz un neprasa pēc vēl. Kā šādā veidā viņu mācīt/trenēt, ja viņai apbalvojuma vietā gardums neder?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Iespējams ka vēl neesat atraduši īsto garšīgāko tieši Jūsu sunim gardumu. Bet ja tiešām pilnīgi nekas neinteresē, tād izmantojiet to pašu barību, ar kuru barojiet ikdienā. Bet ir daži nosacījumi. Barībai nav jāstāv sunim pieejamā vietā. Ja barība stāv visu laiku, tad suns nebūs motivēts darīt kaut ko. Tātad pabarojiet no rīta un vakarā. Ja suns neēd, bļodu novācam. Ja sunim vispār ir slikta apetīte, tād noteikti pārbaudiet veselības stāvokli. Ja suns negrib kārums vai negrib strādāt par kārumiem vai sauso barību, tād ņemam barību, piedāvājam no rokas un strādājam. Barību no bļodas nepiedāvājam. Visu dienas normu vai daļu no tās izbarojam no rokas par kaut ko.

Vai dino zoo grāmatiņa par barošanu pieejama arī drukātā veidā vai tikai kā e-grāmata?

Labdien! Vai dino zoo grāmatiņa par barošanu pieejama arī drukātā veidā vai tikai kā e-grāmata?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Dino Zoo Grāmata drīz būs pieejama arī drukātā veidā.

To klients varēs saņemt bezmaksas Dino Zoo veikalā sākot jūnija vidū.
 

Как помощь слабке если у ней призерки чумки

Как помощь слабке если у ней призерки чумки

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

 

Обратитесь в ветеринарную клинику. Там собаке окажут помощь. Записаться на визит можно по тел.67 327 923

Kā pieradināt kakāt ārā čivava PALDIES!

Labdien!Kā pieradināt kakāt ārā čivava PALDIES!

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Pēc ēšanas, gulēšanas, spēlēšanas dodaties ar suni ārā. Kād nokārtosies, uzslavējiet.

kā pieradināt lai sunītis kakā ārā?

Lūdzu iesakiet kā pieradināt lai sunītis kakā ārā

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Pēc ešanas, spēlēšanas un gulēšanas dodaties ārā ar suni. Kad suns nokārtojās, uzslavējiet.

Vai ar suni drīkst apmeklēt pārtikas veikalu?

Vai ar suni drīkst apmeklēt pārtikas veikalu?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Ja runā ir par dzīvnieku pārtiku un Dino Zoo veikalu tiklu, tad atbilde būs jā! Par cietiem veikaliem nevaram sniegt atbildi, jo šos noteikumus nosaka katra veikala administrācija.

Kucēna trauksme

Sveiki! Kā mazināt kucēna trauksmi dzirdot skaņas kāpņu telpā? Vēlos lai kucēns nereaģē uz katru skaņu, jo tas notiek arī naktī

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Katrs suns ir savādāks. Neredzot suni grūti ieteikt metodi, ar kuras palīdzību var atrisināt šo problēmu.

Droši varat pieteikties uz individuālo nodarbību zvanot pa telefonu 29390650 vai rakstot e-pastu uz arena@dinozoo.lv

Nodarbības notiek Krasta iela 52 un Stirnu iela 26.

Kur Rīgā var apgūt agility ar suni?

Sveiki! Kur Rīgā var apgūt agility ar suni?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

 

Nosūtu Jums linku ar treneriem Latvijā. Domāju ka šājā saraksta atradīsiet savējo.

http://www.dogs.lv/lv/apmacibas-sports/trenneri/