Atpakaļ

Kāpēc ir vērts apdrošināt savu mājdzīvnieku?

Parūpējies par mīluļa drošību! Lasi rakstu, izmanto atlaižu kodu DINOZOO un saņem 10% atlaidi mājdzīvnieka polises iegādei.

Mājdzīvnieki ir daļa no ģimenes, un ir svarīgi ne tikai ikdienā rūpēties par savu mīluļu labsajūtu, bet būtiski arī sagādāt drošības spilvenu, kas sniegs atbalstu neparedzētos gadījumos. Tāpat kā veselības, īpašuma un auto apdrošināšana, arī mājdzīvnieka apdrošināšana var ievērojami atvieglot ikdienu. Neliels ieguldījums šodien var ļoti palīdzēt negaidītās situācijās, no kurām pilnībā pasargāts nav neviens. Apdrošinot savu mīluli, slimības, traumu un citu likstu gadījumā par izdevumiem parūpēsies apdrošinātājs.

Jebkurš mājdzīvnieks nozīmē papildu rūpes un, likumsakarīgi, arī papildu izdevumus. Tie, kuri nav saskārušies ar situācijām, kad mīlulim nepieciešama vizīte pie veterinārā speciālista, ārstēšana, operācija vai medikamenti, iespējams, nemaz nenojauš, kāds ir veterināro klīniku sniegto pakalpojumu izcenojums. Humānajā medicīnā ar pacienta līdzmaksājumu iespējams saņemt valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus, taču veterinārā medicīna ir privātais sektors, līdz ar to par visiem izdevumiem, kas saistīti ar mājdzīvnieka veselību, atbildīgs ir tikai un vienīgi saimnieks.

Jebkuram mājdzīvniekam kādā savas dzīves brīdī būs nepieciešami veterinārie pakalpojumi, kas nebūt nav lēti. Tāpat kā mediķi, kuri rūpējas par cilvēku veselību, arī veterinārārsti daudzus gadus ir apguvuši savu profesiju, smēlušies zināšanas un pilnveidojušies, ieguldot ne tikai laiku, bet arī personīgos līdzekļus. Telpu īre, darbinieku algas, diagnostikas aparāti – tas viss maksā naudu un spēlē būtisku lomu veterināro klīniku izcenojumā. Jau laikus parūpējoties par sava mīluļa apdrošināšanu, iespējams izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem rēķina saņemšana brīdī.

 

Uzņēmums Dino Zoo, par godu savai 20 dzimšanas dienai, sadarbībā ar vienu no vadošajām apdrošināšanas kompānijām Latvijā, IF Apdrošināšana, piedāvā iegādāties mājdzīvnieku apdrošināšanu 10% lētāk, izmantojot kodu DINOZOO.

Piedāvājums spēkā līdz 30.06.2023.

 

Veterinārārste, "Dino Zoo" klīnikas vadītāja Kristīne Dumpe-Siļķe stāsta, ka starp izplatītākajiem akūtajiem gadījumiem, kuru rezultātā dzīvniekiem nepieciešama palīdzība, ir zarnu trakta problēmas – gan vīrusu un baktēriju izraisītas, gan arī norīti svešķermeņi. Kā skaidro speciāliste, ar šādiem gadījumiem nākas sastapties katru dienu. Tāpat arī izplatītas ir dažādas traumas. Diemžēl nereti cilvēkiem ir uzskats, ka jebkuru vainu iespējams atrisināt ar vienu maģisku injekciju, taču dzīvniekiem, tāpat kā cilvēkiem, nepieciešami dažādi izmeklējumi, analīzes, medikamenti.

"Cilvēki reizēm nesaprot, ka dzīvnieks ir ekskluzīva aizraušanās, hobijs. Arī, paņemot kaķīti vai sunīti no patversmes, ir jāsaprot, ka tās būs izmaksas, un ar to ir jārēķinās. Nevar atnākt pie mums un gribēt kaut ko par brīvu. Daudzi arī mēdz teikt, ka dzīvnieki agrāk tik daudz neslimoja, bet jāņem arī vērā, ka agrāk nebija pieejami tādi izmeklējumi," pieredzē dalās klīnikas vadītāja.

Apdrošināšana mājdzīvnieka saimniekam ir garants, ka neparedzētās situācijās neplānotie izdevumi tiks atmaksāti. Tiesa, klīnikas ikdienā nav daudz tādu klientu, kas saviem mīluļiem būtu sarūpējuši apdrošināšanas polisi, tāpēc veterinārārste mudina cilvēkus par to padomāt, jo rēķina summa nereti mērāma vairākos simtos eiro, ja veiktas analīzes, dažādi izmeklējumi un nepieciešami medikamenti.

“Dzīvnieks ir dzīva būtne, un var rasties jebkādi neparedzēti izdevumi. Ja tie ir saistīti ar veselību, apdrošināšana tos var nosegt. Dzīvnieki tiešām slimo ļoti bieži un daudz. Ne tikai ārstēšana, bet arī medikamenti ir dārgi. Tieši tas pats ir ar operācijām. Apdrošināšana ir drošības spilvens. Pavisam noteikti ir vērts katru mēnesi ieguldīt nelielu summu (sākot no 7 eiro), jo ilgtermiņā tas noteikti atmaksāsies.”

 

Iegādājies mīluļa apdrošināšanas polisi tiešsaistē, pie apmaksas norādi atlaižu kodu DINOZOO un saņem 10% atlaidi (kods derīgs līdz 30.06.2023.).

 

 

 

Līdzīgi jautājumi

Mūsu eksperti spēs atbildēt uz jebkuru Jūsu jautājumu

Kur Rīgā var apgūt agility ar suni?

Sveiki! Kur Rīgā var apgūt agility ar suni?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

 

Nosūtu Jums linku ar treneriem Latvijā. Domāju ka šājā saraksta atradīsiet savējo.

http://www.dogs.lv/lv/apmacibas-sports/trenneri/

 

 

 

 

 

 

Kucēns čurā mājās

Mūsu kavalierītim ir 4,5 mēneši. Vārdu "pačurā" saprot, bet tikai to nedara pastaigās, bet tiklīdz kā ienāk atpakaļ dzīvoklī. Pēc nakts uzreiz ģērbjos un ņemu pavadu, lai ietu ārā, bet mazais jau paspēj pačurāt uz grīdas. Kā iemācīt, varbūt vajag kādu zoopsihologu?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Tas ir normāli :) Mēģiniet pēc iespējas ātrāk iznest viņu ārā pēc miega, ēšanas un spēlēšanas. Vediet viņu ārā pa dienu ik pēc 2-3 stundam, ja ir tāda iespēja.

zobārsts sunim

Labdien! Čivauvai pēc zobārsta un narkozes jau trešo nedeļu ir apgrūtināta elpošana. Rij skaļi siekalas un šķauda, klepo, krāc. It kā deguns arī ciet. Un paliek arvien sliktāk. It sevišķi naktīs grūti. Kas tas varētu but un ko darīt šajā situācijā?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien,

ja sunim pēc narkozes ir diskomforts , Jums jāsazinās ar veterinārārstu, kas sunim veica zobu tīrīšanu un to vajadzēja jau darīt laicīgi, negaidot trīs nedēļas. Katram dzīvniekam ir individuāla reakcija uz narkozi un arī pēc mutes dobuma sanācijas procedūras var būt komplikācijas.

Ar cieņu, 

Dino Zoo klīnika

Можно ли у вас оставлять собаку 18 лет па передержку

Можно ли у вас оставлять собаку 18 лет па передержку, на неделю. Усыпить не хочу. Порода Папильон, слепой, глухой, аппетит хороший, много пьёт, целый день в лежанке. Туалет делает на салфетке. Если можно привозить к вам на время отъезда, то какая цена в сутки?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

Мы не предоставляем подобную услугу. Обратитесь в клинику с круглосуточным стационаром, либо в гостиницу для собак.

Kucēns čurā dīvānā

Labdien! Kādēļ suns pēkšņi nokārtojas dīvānā? Mums ir 6 mēnešus vecs kucēns, kuru radinam iet nokārtoties ārā - dažreiz vēl gadās ķibeles mājās, tomēr pārsvarā jau izdodas nokārtoties ārā. Nokārtoties ejam vismaz ik pa 3h, tomēr pēdējās divas reizes suns starp pastaigām ir piečurājis dīvānu. Par negadījumiem mājās nekad neesam situši, bļāvuši uz viņu utt., arī nekādas lielas pārmaiņas nav notikušas un viņa ikdiena nav mainījusies. Kāds varētu būt iemeslsšādai rīcībai un ko darīt?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

 

Pārbaudiet vai sunim viss kārtībā ar veselību. Diskomforts urīnceļos arī var izraisīt šādu veselību.

franču buldogs

Добрый день. Как найти специалиста-консультанта по Французским бульдогам.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

mūsu klīnikas speciālisti strādā arī ar franču buldogiem. Ja vēlaties pierakstīties uz konsultāciju, lūdzu zvaniet pa tālruni 67327923

Ar cieņu,

Dino Zoo klīnika

Sunim iesūkusies ērce

Pirms četriem gadiem iesūkusies ērce virs acs,laikus nepamanījām un ērce bija jau pamatīgi piesūkusies,kā suns pakasija ar kāju un ērce izkrita,unpēc tam pēc dažām dienām suns nevarēja pastaigāt,jo sāpēja ,sāpēja arī tad kad pieskartos,bijām pie vetārsta un uzrakstīja lietot 7dienas antibiotikas un nesteroido pretiekaisuma līdzekļi un izārstējās,bet pagājušā gada septembrī atkal iekoda ērce un bijām pilinājuši uz skausta advantix škīdumu,bet bija pagājis vairāk kā mēnesis,un tad savēlās spalva uz krustiem un uz astes spalvai tendence noiet šaurā strīpā,uzrakstīja antibiotikas uz nedēļu un pārgāja,tagadalspalva uz krustiem mazliet savēlusies,nopirku advantix iepilināju uz skausta(3dienas),bet negrib ka pieskaras,tad sāp un smilkst.kas tā varbūt par slimību. Sunīšam10gadiir maza auguma,šķirni nezinu. Ar cieņu Gunita.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien,

diemžēl neapskatot dzīvnieku nav iespējams pateikt, kas viņam ir par slimību.

Jums jādodas pie veterinārārsta.

Ja vēlaties pieteikties uz konsultāciju Dino Zoo klīnikā, lūdzu zvaniet pa tālruni 67305943

 

Ar cieņu,

DINO ZOO klīnika

Почему собака чешет уши.

Почему собака чешет уши.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Если она делает это изредка, то ничего страшного. Если же каждый день, по несколько раз в день, то лучше обратится к ветеринару.

Suns klepo

Sveiki! Suns nakti guļ uz muguras un kaut kāda brīdi itka siekalas sakrējušas sāk klepot un tālāk iet gulēt uz savas muguras. Kad ir ļoti liela fiziska slodze arī ristās un pēc tam viss pāriet . Bijām pie vetārsta doma bija par klepu pirmo reizi padzeram zāles nepārgāja otro reizi mums iedeva antibiotikas tas arī dzeram uz to brīdi viss labi bija , tagad viss atsakās no jauna . Suns jūtas labi un neliecina nekas ka viņam būtu slikti , sirdi arī izklausīja viss ok Nezinu ko darīt šinī situācija ?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Neizmeklējot suni ir grūti pateikt ko darīt, taču ja antibiotiku lietošanas laikā bija uzlabojums, iespējams, ka antibiotiku kurss bija par īsu. Lai atrisinātu šo situāciju, jums jādodas pie veterinārārsta. 

Ja vēlaties pieteikties uz vizīti Dino Zoo klīnikā, lūdzu zvaniet pa tālruni 67327923

 

Ar cieņu, 

Dino Zoo klīnika

Suns nepamatoti ir palicis agresīvs

Labdien, suns nepamatoti ir palicis agresīvs nevienu nelaižot tuvumā. Parasti atrodās voljērā, bet katru dienu izlaižam paskraidīt pie mājas(piesiets pie troses un ir visu to laiku uzraudzībā). Nesen bija agresīvs tikai pret mani(cilvēku kas reizi mēnesī atbrauc ciemos), bet šodien kad saimnieki nāca tuvumā voljēram sāka rūkt. Zobus neizrāda, bet rūc un skatās ar draudošu skatienu aste ir pacelta. Kad es biju ciemos un viņš bija izlaists(pirms sāka rūkt uz saimniekiem) nelaida mani tuvu, bet kārumus no manis ņēma un no attāluma atnesa bumbu un pa lēnām sāka nākt tuvāk un tuvāk man līdz ko atļāva pat paglaudīt, bet no rīta atkal bija tik pat agresīvs.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Kas ir mainījies suņa dzīvē? Cik bieži suns ir kontaktā ar cilvēku? Cik bieži un cik ilgi ar suni kāds darbojas? Vai sunim nav veselības problēmu? Jo bieži vien dzīvnieks, kurš cieš sāpes paliek agresīvs. Kā arī tas, ka suns visu laiku atrodas voljerā vai piesiets, var ietekmēt viņa psihi. Dzīvnieka vecums - pubertāte, briedums arī var ietekmēt uzvedību.