Atpakaļ

Savēlumu likvidēšana kaķim

Vēlētos savam kaķim likvidēt savēlušos spalvu kunkuļus, ar izķemmēšanu laikam būs par maz, tāpēc droši vien būs vajadzīgs pastrādāt ar mašīnīti. Lasīju ka ja dzīvnieks ir agresīvs tad jāpiemaksā, nav problēmu samaksāt, tikai jautājums par ko tieši, (sedāciju)??? Ar cieņu Diāna

Atbild Grūminga speciālists,

Labdien!

Strādājot ar agresīviem dzīvniekiem sedācija netiek piemērota. Šāda tipa manipulācijas var veikt tikai veterinārais ārsts. 

Papildmaksa ir tāpēc ka strādājot ar tādiem dzīvniekiem meistari ir pakļauti riskiem. Kā arī citreiz pati grūminga procedūra ir garāka.

Bet ļoti bieži ir tā, ka dzīvnieks frizētavā daudz labāk uzvedās, nekā mājās.

 

Līdzīgi jautājumi

Mūsu eksperti spēs atbildēt uz jebkuru Jūsu jautājumu

franču buldogs

Man ir francu buldogs 3 menesus veca. Jau 3so dienu vakaros vina vemj..bet vemj tikai vienu reizi. Vedera izeja nav ne skidra ne cieta..videja...

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien,

šādā gadījumā jums dzīvnieks jāved pie veterinārārsta. Ja vēlaties pierakstīties pie speciālista Dino Zoo klīnikā, lūdzu zvaniet pa tālruni 67327923

Ar cieņu, 

Dino Zoo klīnika

Bumbulis

Manai kucītei uz vēdera ir bumbulis pie nabas, tas bija jau no dzimšanas, ārsts teica, ka nav problēmu, bet tagad tas kļūst lielāks un paliek ciets.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien. Šajā gadijumā iesakam apmeklēt veterinārārstu, lai precizāk pateiktu kas tas tieši ir un kā vajadzētu rīkoties tālāk attiecīgajā situācijā.

Griezta brūce

Labdien. Suns sagriezis ķepas spilventinu (augšējo), foto pielikumā. Ko varam darīt sajā situācijā, vai pietiks nosaitēt, vai tomēr jāved šūt?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien. Vislabāk tomēr būtu atrādīt veterinārārstam, jo pēc bildes ir grūti spriest cik dziļa vai virspusēja ir brūce.

Smaržas

Sakiet lūdzu,vai spēcīgas smaržas var izraisīt nepatiku sunim? Šķirne labradora kaukāzieša krustojums.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien. Jebkuram sunim, neatkarīgi no šķirnes un izmēra jebkāda spēcīga smarža var izraisīt nepatiku, jo suņiem deguns ir ļoti jūtīgs uz smaržām.

Augsta temperatūra

Skotu terjers,sunīti 8 gadi.Pa nakti caureja ,daudz sačurāja.Dienas laikā kļuva miegaina,paceļas temperatūra lidz43,Vetārsts ieteica iedot ibumaks attiecīgi.svaram.Uztrauc ,ka suns nedzer.Pret visiem zarnu tārpiem un ērcēm lietojam zāles NexGard.Kā palīdzēt,temperatūra pēc zālēm mazinās.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien. Labāk steidzami vērsties pie Jūsu ārstejošā veterinārārsta vai jebkurā diennakts klīnikā, jo priekš suņa tā ir ļoti augsta temperatūra. Kā arī tur Jums ieteiks kā labāk palīzēt sunim. Šī situācija ir kritiska un būtu ieteicams pa taisno ar suni braukt uz klīniku, lai saņemto nepieciešamo un atbilstošo ārstēšanu sunim, kā arī lai veiktu izmeklējumus un atrastu cēloni, kāpēc sunim ir tik augsta temperatūra.

Suņu skola

Cik maksā suņu nodarbība?(hendlings, grupā)

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien. Ar cenām un visu nepieciešamo variet iepazīties šeit: DINO ZOO Suņu skola (dinozoopasaule.lv)

Suns dzīvoklī

Kādus suņus Drīkst turēt dzīvoklī

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien. Dzīvoklī var turēt visa izmēra suņus, bet Jums ir jāskatās kāds dzīvesveids un cik daudz aktivitātes ir jūsu ikdienā. Un no tā meklēt kādas šķirnes suns Jums der vislabāk.

Attārpošana un vakcinācija

Labdien, mums atdeva kucēnu,teica ka dzimis 17,18 aprīlī. Āda tīra,tārpus nenovērojām,bet tableti iedevām 1.jūnijā.caniverm.meita nepareizi saprata saprata un iedeva veselu.kucens jūtās labi-nebija ne vemšana, ne caureja. Plānoju 10.06 dot otru devu,bet pusīti.gribam nest vakcinēt.vai drīkstam nest nākamnedēļ?vai mums ar meitu arī vajag vakcinēt pret trakumsērgu, profilaksei?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien. Kucēns ir jāatārpo atbilstoši viņa svaram un kā to rekomendējis ir Jūsu veterinārārsts. Lai pierakstītu uz vakcināciju, lūdzam zvanīt uz klīnikas administrāciju. Trakumsērgas vakcinācija ir obligāta suņiem. 

Suņa pārošana

Labdien. Man ir krievu gludspalvainais toiterjers(meitene),šodien pamanīju ka viņa meklējas,jo otrā pusē sētai parādījās 2.suņi kuri smilgst. Mana sunīte visu laiku istabā uz palodzes,bet kā saklausa suņu smilgstēšanu arī sāk smilgstēt un prasās pie suņiem.Mēs laprāt aizvestu pie tīršķirnes suņa bet nezinu kura diena ir kucītei kad viņa sākusi meklēties. Kā to lai nosaku? Paldies !

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien. Šādos jautājumos vislabāk ir konsultēties ar Jūsu audzētāju pie kura suni iegādājāties, jo katrai šķirnei ir savas prasības, kādi veselības izmeklējumi ir jāveic pirms pārošanas un kas ir nepieciešams, lai to varētu darīt.

Можно ли кормить Бордер-колли, трёх месячного, сырым мясом?

Добрый день. Можно ли кормить Бордер-колли, трёх месячного, сырым мясом?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

Да, можно. Главное правильно составить меню, чтобы питание было сбалансированным.