Atpakaļ

Dāvanu idejas Tavam četrkājainajam mīlulim

Ziemassvētki viennozīmīgi ir ģimenes svētki un ikviens, kuram mājās ir kāds mīļš dzīvnieciņš, noteikti piekritīs, ka arī mājas mīlulis ir pilntiesīgs ģimenes loceklis, tāpēc mēs sagatavojām sarakstu ar pāris dāvanām, ko Tavs suns un kaķis priecātos atrast zem svētku eglītes.

Ziemassvētki viennozīmīgi ir ģimenes svētki un ikviens, kuram mājās ir kāds mīļš dzīvnieciņš, noteikti piekritīs, ka arī mājas mīlulis ir pilntiesīgs ģimenes loceklis, tāpēc mēs sagatavojām sarakstu ar pāris dāvanām, ko Tavs suns un kaķis priecātos atrast zem svētku eglītes.

Dāvanu idejas kaķu saimniekiem

1. Mīksts, čabošs tunelis, iederēsies jebkura rotaļāties mīloša kaķa guļvietu arsenālā. Aplūkot šeit.

2. Šī kompaktā mājiņa ar plīša apdari ļaus Tavam murrātājam sajusties kā karalim savā tronī. Tā sastāv no vairākiem plauktiņiem, no kurienes mīlulim būs iespēja pārredzēt savu teritoriju no visiem iespējamajiem rakursiem. Lai baudītu netraucētu vienatni, lieliski noderēs paslēpšanās pirmā stāva būdiņā, kas piešķirs kaķiem tik iemīļoto kastē būšanas sajūtu. Pieejama šeit.

3. Klasisks, vertikāls nagu asināmais ar platformām. Iederēsies jebkurā interjerā un lieliski noderēs, lai novērstu mīluļa uzmanību no Tava iemīļotā dīvāna plucināšanas. Pieejams šeit.

4. Divi vienā - nagu asināmais + rotaļu tunelis ar bumbiņām. Gofrkartona tekstūra ies pie sirds ikviena kaķa ķepas pieskārienam un iebūvētais rotaļu tunelis ar bumbiņām piesaistīs pat visnopietnākā murrātāja uzmanību. Pieejams šeit.

5. Gardās Miamor gaļas zupas būs kā radītas Tava kaķa svētku mielastam. Pieejamas trīs garšas – vista, pīle un tuncis.

6. Kuram gan negribētos plašu un ērtu vannasistabu savā mājoklī! Šī kaķu tualete lieliski derēs liela izmēra kaķiem. Tā ir slēgta, viegli kopjama un novērsīs nepatīkamo smaku izplatīšanos. Pieejama šeit.

7. Šī soma pavērs iespēju Tavam mīlulim doties Tev līdzi visos svētku izbraucienos. Tas viennozīmīgi ir viens no ērtākajiem veidiem, kā pārvadāt kaķi. Somu var izmantot arī pārlidojumos ar lidmašīnu. Pieejama šeit.

8. Ja Tavs kaķis mīl stundām ilgi rotaļāties, tad šī ir īstā dāvana, ko nolikt viņam zem eglītes. Bumbiņu trase stimulēs kaķa instinktu gaiņāt priekšmetus ar ķepu. Trase saliekama dažādās formās, tāpēc šī rotaļlieta tik viegli nevar nevienam apnikt. Pieejams šeit.

 

9. Ķemme masāžai. No īsspalvainiem kaķiem lieliski savāks vaļīgo, virsējo apmatojumu. Noderīgs rīks kaķa labsajūtas vairošanai. Pieejama šeit.

10. Droši vien esi ievērojis, ka kaķim patīk atrasties Tava mājokļa siltākajās vietās. Tāpēc lieliska dāvana Tavam mīlulim būs sildošais paklājiņš. Tas uzsilst un saglabā ķermeņa temperatūras siltumu, tādejādi kļūstot par ideālu atpūtas vietu drēgnajos ziemas vakaros. Pieejams šeit.

 

Dāvanu idejas suņu saimniekiem

1. Mitruma necaurlaidīga guļvieta ir tieši tas, kas uzticamam mājas sargam drēgnajos gada mēnešos ir nepieciešams. Tā ir izturīga, augstas kvalitātes un piemērota arī lietošanai ārpus telpām. Pieejami dažādi izmēri.

2. Pārvērt našķu pasniegšanu savam mīlulim par aizraujošu spēli, kuras laikā, tiek trenētas četrkājainā drauga maņas. Lai tiktu pie kāruma vai barības, sunim ir jāizmanto ķepas un purniņš. Spēle pieejama šeit.

3. Dzirdinātava, kas īpaši piemērota mīluļiem ar ūsām vai bārdām. Pudele ļaus mājdzīvniekam padzerties, nesaslapinot garās kažoka detaļas, atvieglojot garspalvainu dzīvnieku kopšanu ikdienā. Pieejama šeit.

4. Siltumu uzturoša guļvieta ir lieliska izvēle, lai nodrošinātu dzī­vniekam siltumu ziemas aukstajās naktī­s. Pieejama dažādos izmēros un arī melnā krāsā.

 

5. Par drošākām pastaigām tumsā, krēslā, miglā vai lietus laikā parūpēsies izgaismojoša kakla siksniņa, kas nodrošinās redzamību līdz pat 500 metru attālumam. Pieejama dažādos izmēros un krāsās.

 

6. Interaktīva rotaļlieta ar gaismu un skaņām, kas darbināma ar tālvadības pulti. Lieliska izklaide suņiem.Pieejama šeit. 

7. Lai gan izskata ziņā salīdzinoši vienkārša, taču šī rotaļlieta suņiem sagādā lielu prieku un ir pieprasīta izvēle suņu saimnieku vidū. Tā paredzēta graušanai un košļašanai. Lai mīlulis būtu nodarbināts saimnieka prombūtnes laikā, rotaļlietas caurumā var ielikt naški vai iesmērēt pastēti. Pieejama šeit.

8. Ultraskaņas rotaļlieta ir lieliska alternatīva pīkstošajām rotaļlietām. Tavs suns šīs rotaļlietas skaņu dzirdēs, bet Tu nē! Sunim tas sagādās neizsakāmu prieku, bet Tev klusumu. Pieejama šeit.

9. Našķi suņiem ir svēta lieta - it sevišķi, ja tie ir bez krāsvielām un konservantiem. Šī RINTI gardumu paciņa būs tieši laikā, lai apmierinātu Tava mīluļa kāri pēc "saldumiem". Pieejama šeit. 

10. Mīluļa svētku mielastā lieliski iederēsies Ontario Culinary konservi. Pieejamas piecas dažādas garšas.  

 

Līdzīgi jautājumi

Mūsu eksperti spēs atbildēt uz jebkuru Jūsu jautājumu

Kaķis nekopj savu kažoku

Sveiki Mums mājas ir kaķis, nu jau 7 mēneši. Viņš tika atrasts kūtī bez mammas, tika barots ar šprici. Viņš nav apguvis prasmi mazgāt savu kažoku, to nedara.. mājās ir vecāks kaķis, bet viņi nedzīvojas kopā, lai mazais kaut ko iemācītos. Vai ir kāda iespeja kā likt viņam kažoku mazgāt? Šobrīd x mēnesi lieku dušā, savādāk nekā, kaķis ir pūkains un spalva izskatās traki, ja netiek kopta.

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien!

Dzīvniekiem diemžēl nevar nekādi iemācīt kopt kažoku, jo tāpat kā cilvēkirm ir tīrīgāki un ne tik tīrīgi. Vienīgais ko varat, tas ir pašiem kopt kaķim kažoku vai ir iespēja kaķi vest uz kaķu frizētavu uz kažoka sakopšanu.

Labdien!Vēlos Jūsu padomu.Paņēmām kaķenīti(5m),no patversmes.Ļoti patīk,ka viņu glauda,murrā,glaužas klāt,tikai tad kad viņu ar viltu noķer,bet tā mūk zem gultas un pati klāt nenāk.Kā palīdzēt pārvarēt viņas nedrošību.Vai tas ar laiku pāries,kad sapratīs to ka neviens pāri nedara un tikai mīlē?Paldies!

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! Kaķēnam jaunajās mājās noteikti ir  nepieciešams laiks lai pierastu, bet iespējams pie vainas ir kaķēna raksturs, jo nav zināms, kāda izcelsme ir bijusi kaķēnam un nav zināms kādi ģenētiski bijuši vecāki un dzīvniekiem no patversmēs nekad nav prognozējams raksturs.

Baiļu agresija

Labdien! Man ir 10 mēnešus vecs runcis un jau kopš mazotnes ir “pielipis” tikai man. Kad esam divatā, kaķis ir mīlīgs, vienmēr nāk gulēt blakus/virsū, pat vaigu laiza, ļoti mīļš. Tomēr, kad nāk kāds ciemos, vai mēs braucam uz laukiem, kaķis paliek agresīvs. Šī agresija ir augusi spēcīgāka, kaķis neļaujās sev pieskarties, skrāpē, kož, rūc. Ļoti bieži agresija ir tieši uz manu pusi, dažreiz gan uz citiem cilvēkiem. Vispār nesaprotu kā ar to lai cīnās.

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Sveiki! Kaķis ir teritorijas dzīvnieks un viņam nepatīj jaunas vai svešas vietas, tāpat arī kaķim var nepatikt sveši cilvēki viņa teritorijā. Kaķi var kļūt agresīvi stresa situācijā un šim kaķim tas izpaužas kā baiļu agresija! Ja kāds nāk ciemos un kaķis sāk agresīvi uzvesties, tad ciemiņš var paņemt kādu no kaķu mantiņām un mēģināt paspēlēties ar kaķi, kas ļaus kaķim nedaudz pārslēgties uz rotaļu un mazināt stresu.

Kaķim iesnas

Labdien.Manam britu kaķim ir iesnas .Ļoti bieži apmeklējām vet.Ārstējam ar antibiotikām.Bet iesnas pēc neilga laika parādās atkal no jauna.Kaķim 10gadi.Ēd,dzer labi.Ja iesnas neārstē,tās sāk palikt strutainas un lipīgas.Vet ārsti saka nav ārstējamas.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien,

neredzot dzīvnieku un nezinot pilnu slimības vēsturi un veiktās analīzes, ir neiespējami sniegt padomus vai konsultēt. Lai noskaidrotu iesnu iemeslu, dzīvniekam ir nepieciešams veikt padziļinātu izmeklēšanu, analīzes.

Ja vēlaties pierakstīties uz konsultāciju Dino Zoo klīnikā, lūdzu zvaniet pa tālruni 67327923

Ar cieņu,

Dino Zoo  klīnika

kaķa barošana

Labdien! Manam kaķītim ir 6 mēneši. Jau divus nedēļas nevar ēst konservantu un sausu. Kāpēc? Ēd vistas fileju.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien,

īsti nesapratām Jūsu jautājumu, taču kaķis izvēlas to, kas viņam garšo labāk, ja piedāvājums ir dažāds.

Kaķis var ēst arī vistas fileju, tikai barojot dzīvnieku ar dabīgo barību, būtu vēlams konsultēties ar veterinārārstu, kas specializējas dzīvnieku ēdināšanā, lai varētu sabalansēt dzīvniekam nepieciešamo barības daudzumu un piedevas.

Ja vēlaties pieteikties uz konsultāciju Dino Zoo klīnikā, lūdzu zvaniet pa tālruni 67327923

Ar cieņu,

Dino Zoo klīnika

 

Zobu maiņa kaķiem

Cik ilgi var mainīties zobi Main Coon kakiem zobi?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Jūsu kaķim līdz sešu mēnešu vecumam jābūt pilnam 30 pieaugušo zobu komplektam. Tomēr dažiem var paiet pat deviņi mēneši, līdz visi zobi ir nomainījušies!

Urīnceļu problēmas kaķiem

Kaķenei pēc dzemdībām sākas urīns nesaturēšana un mazliet asinis,visu laiku laiza to vietu ,,kas tas varētu būt?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Šajā jautājumā jums veterinārārsts varēs palīdzēt tikai veicot izmeklējumus, tāpēc iesakām doties pie ārsta!

Nieze kaķēnam

Kaķēns 2 mēn.vecs ļoti kasās, bet blusas nemana,kas var būt par iemeslu?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Blusas iespējams arī nepamanīt, jo tās uz dzīvnieka tikai barojas, pārējais dzīves cikls notiek apkārtējā vidē, ja dzīvnieks ir vairāk jutīgs pret šī parazīta siekalām, tad tam pietiek arī ar pāris blusām, kas iekodušas. Sākumā kaķēns jāapstrādā pret blusām, ar medikamentiem ko var iegādāties veterinārājās aptiekās vai klīnikās, tikai tad var izslēgt to esamību! Tas noteikti būtu pirmais solis, pirms sākat meklēt citus ierosonātājus!

Astes kosmētiskais defekts

Labdien! Siāmas kaķītim (2 mēneši) ir lauztās astes sindroms (astes galiņš gredzentiņā). Kā tas ietekmē dzīvnieku un vai šis defekts ir labojums?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Ja tas kaķēnu pašu nesatrauc, viņš to nelaiza, negrauž, neizrāda diskomfortu, kad to aiztiek, tad tas ir vairāk kā kosmētisks defekts. Ja tomēr astes deformācija sāk satraukt un traucēt pašam kaķim, tad jādodās pie veterinārārsta un jāveic nepieciešamie izmeklējumi, un balstoties uz izmeklējumiem , jāizvēlas attiecīga ārstēšana.

Kaķenei kaķēni

Sveiki. Jautajums saistīts ar tikko dzemdējušu kaķeni. Mums ir 2 kaķi, kaķene dzemdēja 10.02., ka arī mums ir runcis, kaķi ir pilnībā atdalīti, bet kaķene rūc kad runcis iet gar durvīm, ka arī kaķene daudz ņaud kad neesam viņai blakus. Runcim visu laiku gribas iet pie durvīm kur ir kaķene ar bērniem. Ko darīt? Kā palīdzēt kaķenei lai viņai nebūtu jasatraucas par runci?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien,

Jums jānodrošina kaķenei pilnīgs miers un runcis jānodala, lai nav iespējas iet pie durvīm, kur ir kaķene.

Ar cieņu,

Dino Zoo klīnika