Atpakaļ

Dāvanu idejas Tavam četrkājainajam mīlulim

Ziemassvētki viennozīmīgi ir ģimenes svētki un ikviens, kuram mājās ir kāds mīļš dzīvnieciņš, noteikti piekritīs, ka arī mājas mīlulis ir pilntiesīgs ģimenes loceklis, tāpēc mēs sagatavojām sarakstu ar pāris dāvanām, ko Tavs suns un kaķis priecātos atrast zem svētku eglītes.

Ziemassvētki viennozīmīgi ir ģimenes svētki un ikviens, kuram mājās ir kāds mīļš dzīvnieciņš, noteikti piekritīs, ka arī mājas mīlulis ir pilntiesīgs ģimenes loceklis, tāpēc mēs sagatavojām sarakstu ar pāris dāvanām, ko Tavs suns un kaķis priecātos atrast zem svētku eglītes.

Dāvanu idejas kaķu saimniekiem

1. Mīksts, čabošs tunelis, iederēsies jebkura rotaļāties mīloša kaķa guļvietu arsenālā. Aplūkot šeit.

2. Šī kompaktā mājiņa ar plīša apdari ļaus Tavam murrātājam sajusties kā karalim savā tronī. Tā sastāv no vairākiem plauktiņiem, no kurienes mīlulim būs iespēja pārredzēt savu teritoriju no visiem iespējamajiem rakursiem. Lai baudītu netraucētu vienatni, lieliski noderēs paslēpšanās pirmā stāva būdiņā, kas piešķirs kaķiem tik iemīļoto kastē būšanas sajūtu. Pieejama šeit.

3. Klasisks, vertikāls nagu asināmais ar platformām. Iederēsies jebkurā interjerā un lieliski noderēs, lai novērstu mīluļa uzmanību no Tava iemīļotā dīvāna plucināšanas. Pieejams šeit.

4. Divi vienā - nagu asināmais + rotaļu tunelis ar bumbiņām. Gofrkartona tekstūra ies pie sirds ikviena kaķa ķepas pieskārienam un iebūvētais rotaļu tunelis ar bumbiņām piesaistīs pat visnopietnākā murrātāja uzmanību. Pieejams šeit.

5. Gardās Miamor gaļas zupas būs kā radītas Tava kaķa svētku mielastam. Pieejamas trīs garšas – vista, pīle un tuncis.

6. Kuram gan negribētos plašu un ērtu vannasistabu savā mājoklī! Šī kaķu tualete lieliski derēs liela izmēra kaķiem. Tā ir slēgta, viegli kopjama un novērsīs nepatīkamo smaku izplatīšanos. Pieejama šeit.

7. Šī soma pavērs iespēju Tavam mīlulim doties Tev līdzi visos svētku izbraucienos. Tas viennozīmīgi ir viens no ērtākajiem veidiem, kā pārvadāt kaķi. Somu var izmantot arī pārlidojumos ar lidmašīnu. Pieejama šeit.

8. Ja Tavs kaķis mīl stundām ilgi rotaļāties, tad šī ir īstā dāvana, ko nolikt viņam zem eglītes. Bumbiņu trase stimulēs kaķa instinktu gaiņāt priekšmetus ar ķepu. Trase saliekama dažādās formās, tāpēc šī rotaļlieta tik viegli nevar nevienam apnikt. Pieejams šeit.

 

9. Ķemme masāžai. No īsspalvainiem kaķiem lieliski savāks vaļīgo, virsējo apmatojumu. Noderīgs rīks kaķa labsajūtas vairošanai. Pieejama šeit.

10. Droši vien esi ievērojis, ka kaķim patīk atrasties Tava mājokļa siltākajās vietās. Tāpēc lieliska dāvana Tavam mīlulim būs sildošais paklājiņš. Tas uzsilst un saglabā ķermeņa temperatūras siltumu, tādejādi kļūstot par ideālu atpūtas vietu drēgnajos ziemas vakaros. Pieejams šeit.

 

Dāvanu idejas suņu saimniekiem

1. Mitruma necaurlaidīga guļvieta ir tieši tas, kas uzticamam mājas sargam drēgnajos gada mēnešos ir nepieciešams. Tā ir izturīga, augstas kvalitātes un piemērota arī lietošanai ārpus telpām. Pieejami dažādi izmēri.

2. Pārvērt našķu pasniegšanu savam mīlulim par aizraujošu spēli, kuras laikā, tiek trenētas četrkājainā drauga maņas. Lai tiktu pie kāruma vai barības, sunim ir jāizmanto ķepas un purniņš. Spēle pieejama šeit.

3. Dzirdinātava, kas īpaši piemērota mīluļiem ar ūsām vai bārdām. Pudele ļaus mājdzīvniekam padzerties, nesaslapinot garās kažoka detaļas, atvieglojot garspalvainu dzīvnieku kopšanu ikdienā. Pieejama šeit.

4. Siltumu uzturoša guļvieta ir lieliska izvēle, lai nodrošinātu dzī­vniekam siltumu ziemas aukstajās naktī­s. Pieejama dažādos izmēros un arī melnā krāsā.

 

5. Par drošākām pastaigām tumsā, krēslā, miglā vai lietus laikā parūpēsies izgaismojoša kakla siksniņa, kas nodrošinās redzamību līdz pat 500 metru attālumam. Pieejama dažādos izmēros un krāsās.

 

6. Interaktīva rotaļlieta ar gaismu un skaņām, kas darbināma ar tālvadības pulti. Lieliska izklaide suņiem.Pieejama šeit. 

7. Lai gan izskata ziņā salīdzinoši vienkārša, taču šī rotaļlieta suņiem sagādā lielu prieku un ir pieprasīta izvēle suņu saimnieku vidū. Tā paredzēta graušanai un košļašanai. Lai mīlulis būtu nodarbināts saimnieka prombūtnes laikā, rotaļlietas caurumā var ielikt naški vai iesmērēt pastēti. Pieejama šeit.

8. Ultraskaņas rotaļlieta ir lieliska alternatīva pīkstošajām rotaļlietām. Tavs suns šīs rotaļlietas skaņu dzirdēs, bet Tu nē! Sunim tas sagādās neizsakāmu prieku, bet Tev klusumu. Pieejama šeit.

9. Našķi suņiem ir svēta lieta - it sevišķi, ja tie ir bez krāsvielām un konservantiem. Šī RINTI gardumu paciņa būs tieši laikā, lai apmierinātu Tava mīluļa kāri pēc "saldumiem". Pieejama šeit. 

10. Mīluļa svētku mielastā lieliski iederēsies Ontario Culinary konservi. Pieejamas piecas dažādas garšas.  

 

Līdzīgi jautājumi

Mūsu eksperti spēs atbildēt uz jebkuru Jūsu jautājumu

kaķim smaka no mutes

Sveiki,man ir iegadats meinkuns no audzetavas,5 menesi meitene,vinai parsvara ir visu laiku atverta mute vala, un no mutes nak sausmiga smaka,kas tas varetu but?ediens nav mainits tads pats ka no audzetavas, Ed vina labi,smaganas un zobi izskatas labi,

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien,

iespējams kaķim mainās zobi un tādēļ smaka ir nedaudz intensīvāka. Jebkurā gadījumā dzīvnieku būtu labāk atrādīt veterinārārstam.

 

Ar cieņu ,

Dino Zoo klīnika

Labdien.Mēs ģimenē izlēmām dot mājas kaķēnam runcītim no patvetsmes,bet vēlamies paņemt vēl vienu kaķēnu arī runcīti,ļoti sirdī iekrita,bet ir raizes vai augot kopā nebūs problēma ar tetetorijas dalīšanu,mums ir liela lauku māja.

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien!

Ar bezšķirnes kaķiem ir tā, ka nevar prognozēt šķirnei raksturīgu raksturu un tapēc ir grūti prognozēt kaķu kopdzīves reakciju. Kaķis ir teritorijas dzīvnieks un ir vienpatis, bet protams ir izņēmumi, kā meinkūni un citas aborigēnās šķirnes, kas var dzīvot vairāki kopā un būs draudzīgi

kaķim pampst lūpa

Labvakar! Skotu kaķenīte, šobrīd 10mēneši. Ik pēc ~ 2 mēneši mūs nomoka problēma, kas visu laiku atkārtojas. Braucam pie vetārstiem, ielaiž šprici, pāriet. Paiet 1,5-2mēn, atkal viss no jauna. Trauki nomainīti, barība mainīta, nekas nepalīdz. Pampst apakšlūpa, līdz ar to noiet nedaudz arī spalviņa, foto pievienošu. Ēd labi, ir aktīva, taču nevaram tikt galā ar šo. Pie kā vērsties tālāk? Nav problēma vest pie ārsta ik pēc 2 mēneši, taču cik prātīgi ir patstāvīgi laist iekšā zāles? Esam bezspēcīgi :( Paldies!

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien,

šādā situācijā mēs ieteiktu pakonsultēties ar dermatologu.

Ja vēlaties pieteikties uz konsultāciju  Dino Zoo klīnikā, lūdzam zvanīt pa tālruni 67327923

 

Ar cieņu,

Dino Zoo klīnika

Labdien! Vēstule būs diezgan gara, jo es vēlos situāciju aprakstīt iespējami konkrētāk. Es dzīvoju laukos. 2021. Gada decembrī mums pieklīda Svītruseja ( kaķene par kuru es vēlos uzdot jautājumu.) Viņai tecēja acis, viņa nebija pilnīgi vesela. Kad viņai piedzima kaķēni, pēc kāda laika aizvedām pie veterinārārsta, lai sterelizētu. Veterinārārsts teica, kā sākumā viņa jāizārstē, tad varēs sterelizēt. Devām zāles, palīdzēja un veterinārārsts deva zaļo gaismu. ( Tobrīd viņai bija apmēram ( 2-3 gadi). Aprīļa beigās, maijā sākumā viņai sāka pastiprināti krist ārā spalva. Sākumā nepievērsu tam uzmanību, domāju, kā nāk nost ziemas spalva. Bet spalva lielos daudzumos krīt ārā vēl jo projām. Vienkārši dažas reizes noglaudot muguru spalvas pa gaisu. Kārtīgi izķemmēju, bija ļoti daudz spalvu. Tagad tik daudz neķemmējas spalva ārā, bet noglaudot tik un tā spalva ļoti krīt ārā. Acis viņai arī sākušas vairāk tecēt, vairāk kā iepriekš. Svītruseja dzīvo gan ārā, gan iekšā. Viņa medī un ēd peles. Tāpēc mans jautājums ir šāds. : Kāds varētu būt iemesls tam, kā Svītrusejai tik ļoti krīt ārā spalva? Ko pret to var darīt? Viņa ir attārpota un atblusota ar kompleksajiem pilieniem. Es nevaru garantēt, kā viņai nav blusu vai tārpu, jo kā jau es minēju, viņa uzturās ārā un ēd peles. Es gan nedomāju, kā viņai varētu būt blusas vai tārpi. Jau iepriekš liels paldies par Jūsu veltīto laiku, par to, kā izlasījāt manu garo vēstuli, un protams liels paldies par atbildi!

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! Spalva var kaķim krist pastiprināti visu laiku un tas nav nekas traks. Ja kaķis dzīvotu tikai ārā visos gadalaikos, tad būtu sezonālā spalvas maiņa, bet ja kaķis dzīvo iekšā gan ārā tad tiek traucēta sezonalitātes spalvas krišana. Var padot arī vitamīnus kas ir domāti spalvai un ādai vai ir speciāli pilieni skaustā pilināmi kas uzlabo spalvas kvalitāti.

Labdien. Runčuks pēc kastrācijas ir kļuvis nežēlīgs pret savu māsu. Itkā grib rotaļāties bet rotaļu laikā nežēlīgi un neatlaidīgi kož viņai mugurā. Ko var darīt lai to novērstu?

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! Ja runcis ir kastrēts nesen tad var vēl mrēģināt pārot kaķeni tapēc nepieciešams lielāks laiks lai viņš nomierinātos.

kaķa sterilizācija

Какая общая стоимость стерилизации кошки с наркозом и всем что нужно для этой процедуры? кошке 9 месяцев

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien,

kaķa sterilizācijas cena ir 90 eur. Lai pieteiktos uz procedūru lūdzu zvaniet pa tālruni 67327923

 

Ar cieņu, Dino Zoo klīnika

Paņēmām lauku kaķēnu, vecumu īsti nezinām, ir zobi, actiņas vaļā, pati ēd un dzer, ir aktīva. Sazinoties ar veterinārārstu, mums ieteica uz konsultāciju nākt pēc nedēļas, lai kaķēns pierod, lika barot ar mātas aizstājējpiena maisījumu + mitru sauso barību. Jau otro dienu kaķēnam caureja un nelieli asins izdalījumi, ūdeni dodam un tas ir pieejams visu laiku. No kā varētu būt caureja? Varbūt pārāk daudz piena? Citreiz kaķēns mēdz apēst gan barību, gan arī pa virsu uzdzert pienu. Kā novērst caureju? Paldies :)

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! 
par cik kaķēns ir paņemts no ielas tas nevar zināt viņa veselības stāvokli un iespējamos iemantotos vīrusus no vecākiem, tādēļ būtu vēlams apmeklēt vēlreiz veterinārārstu lai novērstu caureju un iespējams utaisītu analīzes uz vīrusu slimībām un tad jau izdarīt secinājumu kāda ārstēšana ir nepieciešama.

Abesīnijas kaķi

Sveiki! Audzinu 8 mēn vecu Abesīnieti, runci. Pirms pāris dienām tika kastrēts. Ik pa laikam ejam ārā pie pavadiņas. Kaķēns kā kaķēns, taču nepārspīlējot viņš visu laiku ņaud, pat ne tā, ka prasītu kaut ko, bet staigā apkārt un bļauj. Ūdens svaigs ir pieejams, ēdiens arī(taču ne par ko neēd sauso barību), ar viņu spēlējos, taču viņam ātri zūd interese. Vai ir kādi ieteikumi kā risināt ņaudēšanas problēmu(veselības problēmas nav konstatētas)? Vai varbūt ir opcija konsultācija ar felinologu dzīvē kopā ar kaķēnu? Paldies!

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien!

Abesīnijas kaķi tāpat kā siāmas, sfinksi un orientālie kaķi ir ļoti temperamentīgas šķirnes kas vēlas komunikāciju un tādā veidā mēģina komunicēc vai izteikt savu ikdienas garastāvokli un tad ir normāli šīm šķirnēm!

Kaķa veselība

Здравствуйте. Моей кошке около полутора года. У кошки был сильный испуг. И мне кажется у неё заметны сбои в поведении - гиперестезия. У вас есть специалисты, которые могут помочь в этом вопросе? (Спазмы спины, частое вылизывание, гиперактивность)

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien, Nepieciešams apmeklēt veterinārārstu, Mūsu klīnikā varat konsultēties!

Labdien! Pēkšņi pazudušas spalvas!Vakar bija viss vietā! Vieta ir gluda, bez ievainojumiem. Kaķim ,runcim, maijā būs gads, kastrēts. Nav novēroti blaugznu līdzīgi veidojumi. Pēdējās nedeļas sākām dot kaķu barību paredzētu kaķiem no gada vecuma.Ir dota svaiga cūkgaļas akna un niere. 2 nedēļas staigā ar pretblusu, ērču siksniņu, bet spalvas tur turas vietā.

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! 
Bez dzīvnieka apskates nevar novērtēt spalvas un ādas stāvokli!, pēc pievienotās bildes vairāk izskatās pēc kailēdes kas ir ļoti lipīga arī cilvēkiem un šajā gadijumā noteikti būtu jādodas uz vizīti pie veterinārārsta.