Par suņu skolu

Zvanīt

Dino Zoo Suņu skola ir radīta ar mērķi panākt savstarpēju saprašanos starp suni un viņa cilvēku. Lai tas izdotos, talkā nāk mūsu zinošie kinologi, kuri saimniekam māca izprast suņa ķermeņa valodu un to, kā motivēt savu suni strādāt dažādos apstākļos. Nodarbību laikā suņu saimniekiem tiek skaidrots, kāpēc apmācības procesā svarīgi ievērot secīgumu, pacietību, regularitāti un taisnīgumu.

Mūsu suņu skolā strādā izcilu profesionāļu komanda desmit kinologu sastāvā. Mūsu kinologi regulāri paplašina savas zināšanas un prasmes dažādos semināros un meistarklasēs.

 

Dino Zoo Suņu skolu var apmeklēt gan šķirnes, gan bezšķirnes suņi no 3,5 mēnešu līdz pat seniora vecumam. Apmācāmi ir visi suņi, galvenais ir saimnieka vēlme!

Dino Zoo Suņu skolā tiek izmantotas mūsdienīgas apmācības metodes, kuras motivē suni strādāt no brīvas gribas, nevis piespiedu kārtā.

 

Dino Zoo Suņu skola piedāvā:

  • Individuālas nodarbības un konsultācijas par suņu audzēšanu un audzināšanu;

  • Kucēnu socializācijas skola, kas paredzēta kucēniem no 3,5 līdz 6 mēnešu vecumam;

  • Hendlings – sagatavošana izstādēm un izstāžu karjeras plānošana;

  • Suņu paklausības nodarbības individuāli un grupās;

  • Suņu fitness;

  • Dino Zoo Arēnas vai tās daļu rezervēšana – pieejama noma treniņiem un izglītojošiem pasākumiem vai svinībām.

Piedāvājam arī iespēju kopā ar treneri blakus esošajā zoopreču lielveikalā izvēlēties Tavam mīlulim piemērotākos produktus un aprīkojumu treniņiem.

 

Nodarbības notiek Dino Zoo Arēnā Rīgā, Krasta ielā 52 un Rīgā, Stirnu ielā 26. Arēna ir speciāli pielāgota suņu drošībai un ērtībām. 1500 m2 lielajā zālē ir ieklāts speciāls amortizējošs segums, kas saudzē suņu locītavas un neļauj ķepām slīdēt, bet kolonnas sedz polsterējums. Lai izstāžu suņus varētu pēc iespējas labāk sagatavot, nodarbību zāles perimetru sedz spoguļsienas. Lielā zāle ir atdalīta ar starpsienām, līdz ar to vienlaicīgi var strādāt pieci kinologi ar saviem audzēkņiem. Vasaras periodā ir pieejams arī āra laukums, līdz ar to siltajās dienās treniņu procesā var baudīt svaigu gaisu. Ziemā telpas tiek apsildītas.

Domājot par suņu saimnieku ērtībām, nodrošinām plašu bezmaksas autostāvvietu. Ēkā pieejamas arī labierīcības.  

Kucēnu socializācijas skolā kucēns ar viņa saimnieku apgūst pirmās iemaņas, atrod pareizu motivāciju, iemācās spēlēties. Kucēni mācās draudzīgi komunicēt savā starpā, kā arī ar citiem suņu saimniekiem, iepazīstas ar dažādiem priekšmetiem, skaņām, virsmām un smaržām.

Paklausīgs suns ir tāds suns, ar kuru tā īpašniekam ikdienā ir viegli saprasties. Vislabāk suņus sākt apmācīt jau no kucēnu vecuma, bet būtībā to darīt nekad nav par vēlu, tikai jārēķinās ar to, ka gados vecāks suns mācās lēnāk, tāpēc saimniekam būs jāvelta apmācībai lielāka uzmanība un pacietība.

Pēdējos gados suņu fitness kļuvis arvien populārāks. Tas sevišķi aktuāls ir tiem suņiem, kas regulāri piedalās izstādēs. Tāpat kā cilvēku fitnesā, suņu fitness ietver sevī spēka un izturības vingrinājumus, lai uzlabotu ķermeņa formas.  Daudzi suņu saimnieki domā, ka parastās ĪSLAICĪGĀS ikdienas pastaigas vai skriešana pakaļ mantiņai nodrošina nepieciešamo aktivitāšu daudzumu, tomēr ar speciālām fitnesa nodarbībām suns var uzlabot savu fizisko formu ievērojami ātrāk. Mūsu fitnesa zāle ir aprīkota ar FitPaws trenažieriem, Professional Fit Fur life skrejceliņu, kavaletti un citiem trenažieriem.

 

Aicinām pieteikties uz nodarbībām, zvanot pa tālr. 29390650 (darba dienā 9.00 - 17.00).

Dino Zoo Suņu skola Rīgā, Krasta ielā 52 un Stirnu ielā 26, Tevi un Tavu četrkājaino draugu jau gaida!