Kāpēc arī mīluļiem nepieciešams veikt analīzes?

Laboratoriskā diagnostika sniedz precīzu informāciju par orgānu funkcionālo stāvokli, kas apslēptas saslimšanas ļauj diagnosticēt pirms klīnisko izpausmju parādīšanās, tādēļ asins laboratorisko diagnostiku ieteicams veikt jebkuram dzīvniekam reizi gadā.

Asins laboratoriskā diagnostika ieteicama arī dzīvniekiem, kam novērojama vemšana, caureja, bieža urinēšana, pastiprinātas slāpes, novājēšana, liekais svars, kā arī infekcijas slimību riska grupu pacientiem (dzīvniekiem no patversmēm, no ielas, kā arī ar hroniskām saslimšanām).

Profilaktiskas asins analīzes ir indicētas arī dzīvniekiem senioriem organisma novecošanās dēļ. Senioriem bieži var novērot vairāku slimību kopumu -  analīzes var paātrināt šo slimību diagnostiku un ārstēšanu. Dzīvniekiem ar nieru un aknu slimībām dažu medikamentu lietošana var būt bīstama, tadēļ veicot asins analīzes var pārliecināties par dzīvnieka vispārējo veselības stāvokli un to, vai viņam konkrētie medikamenti ir ieteicami lietošanai.

Pacientiem ar hroniskām saslimšanām analīzes veic slimības kontroles nolūkos. Arī pēc atveseļošanās laboratoriskā izmeklēšana ir svarīga, jo ir iespējams izvairīties no nevēlamiem, atkārtotiem slimību uzliesmojumiem.

Dzīvniekiem, kuriem tiek plānota operācija, ieteicama asins laboratoriskā izmeklēšana, lai novērtētu, vai narkozes izmantošana ir droša, kā arī, lai izvairītos no iespejamām komplikācijām. Šāda  izmeklešana ir svarīga jebkuram dzīvniekam – arī jaunam un šķietami veselam.

Dino Zoo Klīnikā izmantojam IDEXX firmas veterinārmedicīnas laboratoriju, ar kuras palīdzību varam precīzi un ātri noteikt svarīgākos asins hematoloģijas un bioķīmiskos rādītājus, kā arī veikt pilnu urīna analīzi.

Urīna, asins laboratorisko izmeklējumu rezultātus iespējams saņemt 20 minūšu laikā no analīžu veikšanas brīža.

Visu jūliju Dino Zoo Klīnikā piedāvājam veikt laboratoriskās diagnostikas izmeklējumus ar 20% atlaidi! 

 

Uz tikšanos DINO ZOO KLĪNIKĀ!
Krasta iela 52, Rīga.
Pieraksts pa tālr. 67327923