Informējam, ka uz laiku ir slēgts mūsu veikals i/c OZOLS. Aicinām Jūs apmeklēt mūsu tuvākos veikalus, kā arī iepirkties e-veikalā www.dinozoo.lv

Kāpēc apdrošināt mājdzīvnieku?

Kāpēc apdrošināt mājdzīvnieku?

Kamēr Latvijā mājdzīvnieku apdrošināšana pieejama visai nesen, tikmēr šur tur ārzemēs mīluļu īpašnieku vidū tā kļuvusi jau par visai pieprasītu pakalpojumu. Tikai oktobrī Dino Zoo klientiem iespēja iegādāties If Mājdzīvnieku apdrošināšanas polisi ar 30% atlaidi. Lasi tālāk un uzzini, kāpēc tā ir noderīga.
Piemēram, Lielbritānijā aptuveni 30% suņu ir apdrošināti, bet Zviedrijā pat 80% suņu un 35% kaķu. Apdrošināšanas mērķis ir pasargāt suņa vai kaķa īpašnieku no lieliem, neparedzētiem izdevumiem, ja ar mīluli notikusi nelaime. Piemēram, gadījumos, ja mājdzīvnieks saslims vai iekļūs negadījumā, apdrošināšana segs vetārsta un medikamentu izmaksas. Ja mīlulis pazudīs vai ies bojā, tiks atlīdzinātas jauna mājdzīvnieka iegādes izmaksas.

!!!Tikai oktobrī ar atlaides kodu IfDino iegādājies If Mājdzīvnieku apdrošināšanas polisi ar 30% atlaidi! Ievadi kodu if.lv e-veikalā 2. pirkuma solī. Apdrošināt var gan šķirnes, gan bezšķirnes suņus un kaķus!

Aprēķini polises cenu If mājaslapā.

Kādās situācijās apdrošināšana var noderēt

Apskati jautājumus, kurus būtu vērts apsvērt, domājot par polises iegādi.

Vai zini, ka vienas slimības ārstēšanas izmaksas vidēji ir 200 eiro?

Slimība var skart ikvienu - arī mūsu mājdzīvnieku. Izmaksas, ar kurām nākas saskarties, apmeklējot veterinārārstu, var sasniegt vairākus simtus eiro. If mājdzīvnieku apdrošināšanu atlīdzina Tava mīluļa ārstēšanās izdevumus, kā arī medikamentu iegādi līdz pat 1000 eiro pēkšņas un neparedzētas slimības vai traumas gadījumā.

Vai zini, kādi riski ikdienā apdraud tavu mīluli mājoklī un ārpus tā?

Ir daudz risku, ar ko tavs mīlulis var saskarties. Zinot šos riskus, mīluli vieglāk var pasargāt. Tumšajā gada laikā dzīvnieki biežāk cieš negadījumos uz ceļa, tādēļ īpaši nepieciešami atstarojošie elementi. Svētku laikā īpaši jāpiedomā, vai tādas dekorācijas kā eglīšu virtenes, nekļūs par uzkodu tavam mīlulim. Vasarā un rudenī jāuzmanās no ērcēm un to pārnēsātajām slimībām. Visu gadu pastāv dažādi saindēšanās riski, piemēram, vairāki istabas augi var būt toksiski kaķiem. Rudenī laukos mēdz būt izlikta žurku inde, bīstams ir antifrīzs (etilēnglikols), kas pirms sala tiek ieliets automašīnās. Ja dzīvnieki uzņem šo šķidrumu, piemēram, ja tas ir nokļuvis peļķē mikrorajona pagalmā, saindēšanās var būt letāla. Jebkuras traumas vai saindēšanās gadījumā ir jārīkojas uzreiz, vedot mājdzīvnieku pie veterinārārsta.

Vai esi pārliecināts par sava mājdzīvnieka uzvedību ikvienā situācijā?

Diemžēl mēdz būt situācijas, kad sava mīluļa uzvedību nevaram paredzēt un tiek nodarīts kaitējums trešās personas mantai, dzīvībai vai veselībai. Izmaksas, ar kādām nākas saskarties, ir atkarīgas no kaitējuma apmēra, bet tās var sasniegt vairākus tūkstošus eiro, tāpēc ir būtiski, ja esi apdrošinājis savu kā īpašnieka civiltiesisko atbildību. Mājdzīvnieka nodarītie zaudējumi citai personai, kas nav ģimenes loceklis, tiks atlīdzināti līdz 3500 eiro.

Vai Tu mēdz ceļot, atstājot savu mīluli mājās?

Ja Tu mēdz doties atpūtas braucienos vai darba komandējumos, atstājot savu mīluli mājās, ir būtiski, ja esi nodrošinājies gadījumiem, kad ceļojums jāatceļ mājdzīvnieka pēkšņas slimības vai nelaimes gadījuma dēļ, kas apdraud tā dzīvību.

Vai Tavs suns ir apmācīts medību vai dienesta suns?

Ja esi ieguldījis sava suņa apmācībā – medībām, dienesta vajadzībām vai neredzīgo pavadīšanai, tad gadījumā, ja slimības vai nelaimes dēļ suns zaudē savu spēju pildīt pienākumus, If mājdzīvnieku apdrošināšana atlīdzinās 50% no pilnas apdrošināšanas summas.

Atlīdzība zādzības vai dzīvnieka nāves gadījumā?

Ja ar mājdzīvnieku būs notikusi nelaime – tas būs nozagts, pazudis vai arī miris slimības (tajā skaitā, eitanāzijas rezultātā, saskaņā ar vetārsta ieteikumiem) vai nelaimes gadījuma rezultātā, apdrošināšana atlīdzinās Tev izdevumus jauna mīluļa iegādei.

Vai zini, cik vērtīgs ir Tavs mājdzīvnieks?

Mūsu mīluļa vērtība nav izsakāma skaitliski, bet ir izdevumi, ar kuriem mēs esam saskārušies, lai iegādātos dzīvnieku, viņu apmācītu un veiktu nepieciešamās medicīniskās manipulācijas (potes, čipi, u.c.), tāpēc, izvēloties If mājdzīvnieka apdrošināšanu, sava mīluļa vērtību nosaki Tu pats (no 100 līdz 2500 eiro).

 

Uzzini vairāk par If Mājdzīvnieku apdrošināšanu: www.if.lv/milulis  

30% atlaide spēkā tikai oktobrī! Pēc tam, izmantojot kodu IfDino, saņemsi 15% atlaidi.