Jaunums no DAS LEDERBAND - vācu kvalitāte un izcilības standarts

Jaunums no DAS LEDERBAND - vācu kvalitāte un izcilības standarts

Vācijā radītais zīmols “Das Lederband” var lepoties ar “premium” klases kvalitāti. Tā pārstāvētā produkcija tiek ražota saskaņā ar augstākajiem vides un drošības standartiem, piedāvājot izcilas un ilgtspējīgas preces mājdzīvniekiem. “Das Lederband” ir pirmais mājdzīvnieku aksesuārus un citus produktus izstrādājošais zīmols, kura astoņām kolekcijām ir prestižais  “OEKO-TEX®” sertifikāts. Uzņēmuma komandā darbojas izcilākie savas jomas speciālisti, nodrošinot tā klientiem augstākās klases produktu.

Balstoties uzņēmuma vērtībās un darbības vīzijā, tā produkti ir ražoti no augstvērtīgākajiem izejmateriāliem. Lielākā daļa zīmola aksesuāru ir izgatavoti no teļa ādas, kas izceļas ar savu kvalitāti – tā ir ne tikai īpaši mīksta, bet arī nodilumizturīga un ilgtspējīga, nodrošinot teicamu kalpošanas laiku. Visi “Das Lederband” piedāvātie produkti ir ražoti, ņemot vērā visstingrākos drošības noteikumus un vides standartus. Liela nozīme uzņēmuma darbībā ir piešķirta tādām vērtībām kā vides aizsardzība, dzīvnieku labturība, ilgtspējībai un resursu saglabāšana.

Teļa āda produkcijas ražošanai tiek iepirkta tikai no Alpu reģioniem, kur dzīvnieki tiek audzēti sugai atbilstošā veidā un ievērojot augstākos to labturības principus. Dzīvnieku labā veselība un rūpes, kas ieguldītas to kopšanā, atspoguļojas arī iegūtās ādas kvalitātē. Tā ir ideāls materiāls izstrādājumiem, kam ne tikai jābūt skaistiem, bet arī izturīgiem. 

Jāpiebilst, ka katra ražošanā izmantotā āda tiek atsevišķi pakļauta individuālai kvalitātes kontrolei, kas ir vienīgais veids, kā ražotājs var pārbaudīt un klientam nodrošināt visaugstāko kvalitāti, ko pārliecinoši garantē “Das Lederband” produkcija.

Trīs no zīmola kolekcijām (Boston, Toronto un Dublin) ir izmantots īpašs ādas veids, kas ļauj produktu ērti mazgāt veļasmašīnā 30 grādu režīmā, pievienojos 3 ēdamkarotes sadzīves etiķi, kas ne tikai dezinficē un neitralizē smaržu, bet arī pazemina ūdens PH līmeni un tādējādi saglabā krāsu košu.

 

Das Lederband zīmola produkcija iegādājama Dino Zoo veikalos t/c Sāgā, Dino Zoo Pasaulē, t/c Spicē, t/c Akropole Alfa un Stirnu RIMI, Stirnu ielā 26.

 

 

Iepērcies Dino Zoo e-veikalā

ANIMONDA

Konservi suņiem, 800 g

ANIMONDA

Iepērcies Dino Zoo e-veikalā

CARNILOVE

Barība kaķiem, 2 kg

CARNILOVE

Iepērcies Dino Zoo e-veikalā

JOSERA

Barība suņiem, 12,5 kg

JOSERA

Iepērcies Dino Zoo e-veikalā

MAGIC PEARLS

Pakaiši kaķu tualetei, 16 l

MAGIC PEARLS