Dāvanu idejas Tavam četrkājainajam mīlulim

Ziemassvētki viennozīmīgi ir ģimenes svētki un ikviens, kuram mājās ir kāds mīļš dzīvnieciņš, noteikti piekritīs, ka arī mājas mīlulis ir pilntiesīgs ģimenes loceklis, tāpēc mēs sagatavojām sarakstu ar pāris dāvanām, ko Tavs suns un kaķis priecātos atrast zem svētku eglītes.

Dāvanu idejas kaķu saimniekiem

1. Mīksts, čabošs tunelis, iederēsies jebkura rotaļāties mīloša kaķa guļvietu arsenālā. Aplūkot šeit.

2. Šī kompaktā mājiņa ar plīša apdari ļaus Tavam murrātājam sajusties kā karalim savā tronī. Tā sastāv no vairākiem plauktiņiem, no kurienes mīlulim būs iespēja pārredzēt savu teritoriju no visiem iespējamajiem rakursiem. Lai baudītu netraucētu vienatni, lieliski noderēs paslēpšanās pirmā stāva būdiņā, kas piešķirs kaķiem tik iemīļoto kastē būšanas sajūtu. Pieejama šeit.

3. Klasisks, vertikāls nagu asināmais ar platformām. Iederēsies jebkurā interjerā un lieliski noderēs, lai novērstu mīluļa uzmanību no Tava iemīļotā dīvāna plucināšanas. Pieejams šeit.

4. Divi vienā - nagu asināmais + rotaļu tunelis ar bumbiņām. Gofrkartona tekstūra ies pie sirds ikviena kaķa ķepas pieskārienam un iebūvētais rotaļu tunelis ar bumbiņām piesaistīs pat visnopietnākā murrātāja uzmanību. Pieejams šeit.

5. Gardās Miamor gaļas zupas būs kā radītas Tava kaķa svētku mielastam. Pieejamas trīs garšas – vista, pīle un tuncis.

6. Kuram gan negribētos plašu un ērtu vannasistabu savā mājoklī! Šī kaķu tualete lieliski derēs liela izmēra kaķiem. Tā ir slēgta, viegli kopjama un novērsīs nepatīkamo smaku izplatīšanos. Pieejama šeit.

7. Šī soma pavērs iespēju Tavam mīlulim doties Tev līdzi visos svētku izbraucienos. Tas viennozīmīgi ir viens no ērtākajiem veidiem, kā pārvadāt kaķi. Somu var izmantot arī pārlidojumos ar lidmašīnu. Pieejama šeit.

8. Ja Tavs kaķis mīl stundām ilgi rotaļāties, tad šī ir īstā dāvana, ko nolikt viņam zem eglītes. Bumbiņu trase stimulēs kaķa instinktu gaiņāt priekšmetus ar ķepu. Trase saliekama dažādās formās, tāpēc šī rotaļlieta tik viegli nevar nevienam apnikt. Pieejams šeit.

 

9. Ķemme masāžai. No īsspalvainiem kaķiem lieliski savāks vaļīgo, virsējo apmatojumu. Noderīgs rīks kaķa labsajūtas vairošanai. Pieejama šeit.

10. Droši vien esi ievērojis, ka kaķim patīk atrasties Tava mājokļa siltākajās vietās. Tāpēc lieliska dāvana Tavam mīlulim būs sildošais paklājiņš. Tas uzsilst un saglabā ķermeņa temperatūras siltumu, tādejādi kļūstot par ideālu atpūtas vietu drēgnajos ziemas vakaros. Pieejams šeit.

 

Dāvanu idejas suņu saimniekiem

1. Mitruma necaurlaidīga guļvieta ir tieši tas, kas uzticamam mājas sargam drēgnajos gada mēnešos ir nepieciešams. Tā ir izturīga, augstas kvalitātes un piemērota arī lietošanai ārpus telpām. Pieejami dažādi izmēri.

2. Pārvērt našķu pasniegšanu savam mīlulim par aizraujošu spēli, kuras laikā, tiek trenētas četrkājainā drauga maņas. Lai tiktu pie kāruma vai barības, sunim ir jāizmanto ķepas un purniņš. Spēle pieejama šeit.

3. Dzirdinātava, kas īpaši piemērota mīluļiem ar ūsām vai bārdām. Pudele ļaus mājdzīvniekam padzerties, nesaslapinot garās kažoka detaļas, atvieglojot garspalvainu dzīvnieku kopšanu ikdienā. Pieejama šeit.

4. Siltumu uzturoša guļvieta ir lieliska izvēle, lai nodrošinātu dzī­vniekam siltumu ziemas aukstajās naktī­s. Pieejama dažādos izmēros un arī melnā krāsā.

 

5. Par drošākām pastaigām tumsā, krēslā, miglā vai lietus laikā parūpēsies izgaismojoša kakla siksniņa, kas nodrošinās redzamību līdz pat 500 metru attālumam. Pieejama dažādos izmēros un krāsās.

 

6. Interaktīva rotaļlieta ar gaismu un skaņām, kas darbināma ar tālvadības pulti. Lieliska izklaide suņiem.Pieejama šeit. 

7. Lai gan izskata ziņā salīdzinoši vienkārša, taču šī rotaļlieta suņiem sagādā lielu prieku un ir pieprasīta izvēle suņu saimnieku vidū. Tā paredzēta graušanai un košļašanai. Lai mīlulis būtu nodarbināts saimnieka prombūtnes laikā, rotaļlietas caurumā var ielikt naški vai iesmērēt pastēti. Pieejama šeit.

8. Ultraskaņas rotaļlieta ir lieliska alternatīva pīkstošajām rotaļlietām. Tavs suns šīs rotaļlietas skaņu dzirdēs, bet Tu nē! Sunim tas sagādās neizsakāmu prieku, bet Tev klusumu. Pieejama šeit.

9. Našķi suņiem ir svēta lieta - it sevišķi, ja tie ir bez krāsvielām un konservantiem. Šī RINTI gardumu paciņa būs tieši laikā, lai apmierinātu Tava mīluļa kāri pēc "saldumiem". Pieejama šeit. 

10. Mīluļa svētku mielastā lieliski iederēsies Ontario Culinary konservi. Pieejamas piecas dažādas garšas.