1453 € ziedojums patversmju ķepaiņiem

1453 € ziedojums patversmju ķepaiņiem

Dzīvnieku aizsardzības mēnesim par godu, oktobrī mūsu mājaslapā norisinājās "Dino Zoo iepriecina" labdarības kampaņa, kuras mērķis bija savākt pēc iespējas lielāku ziedojumu, lai varētu sniegt atbalstu ķepaiņiem no dzīvnieku patversmēm.

Kampaņas laikā ikviens mājdzīvnieka saimnieks tika aicināts dalīties ar foto, kurā redzams, kā tiek iepriecināts viņa mīlulis. Par katru iesūtīto mīluļa foto mēs - Dino Zoo, apņēmāmies ziedot 1 eiro dzīvnieku patversmju atbalstam un savu apņemšanos veiksmīgi esam realizējuši.

Kampaņas laikā tika iesūtītas 1453 mīluļu fotogrāfijas, ko mēs, kā jau iepriekš solīts, pārvērtām 1453 eiro lielā zoopreču ziedojumā mūsu draugiem no dzīvnieku patversmēm "Ulubele" un "Labās mājas".

Lai sarūpētu to, kas patversmju iemītniekiem šobrīd visvairāk nepieciešams, lūdzām abu patversmju darbiniekiem iesūtīt mums vēlmju sarakstu. Un galu galā mūsu ziedojums izskatījās tā:

Dzīvnieku patversmei "Ulubele" noziedots: 94 kg konservi kucēniem, 67 kg konservi kaķēniem, 149 kg konservi suņiem un 101kg konservi kaķiem.

Dzīvnieku patversmei "Labās mājas" noziedots: 1496 kg cementējošie pakaiši kaķu tualetei, 24 kg konservi kaķēniem un 72 kg konservi kaķiem.

Mēs, kopā ar dzīvnieku patversmēm "Ulubele" un "Labās mājas", sakām sirsnīgu paldies visiem kampaņas dalībniekiem par lielo aktivitāti un vēlmi iepriecināt bez mājām palikušos ķepaiņus.

 

Iepērcies Dino Zoo e-veikalā

ANIMONDA

Konservi suņiem, 800 g

ANIMONDA

Iepērcies Dino Zoo e-veikalā

CARNILOVE

Barība kaķiem, 2 kg

CARNILOVE

Iepērcies Dino Zoo e-veikalā

JOSERA

Barība suņiem, 12,5 kg

JOSERA

Iepērcies Dino Zoo e-veikalā

MAGIC PEARLS

Pakaiši kaķu tualetei, 16 l

MAGIC PEARLS