Par frizētavām

Zvanīt

 

Mājdzīvnieka kopšana no saimnieka mēdz prasīt daudz pūļu, un dažkārt tā var šķist kā neiespējamā misija – lielai daļai četrkājaino mīluļu ūdens vai nagu šķērītes nav labākais draugs. Turklāt, ikdienas kopšanu veicot nepareizi (nepiemērotu mazgāšanas līdzekļu izmantošana, pārāk īsi nogriezti nagi, ādas traumēšana), pastāv risks nodarīt nopietnu kaitējumu dzīvnieka veselībai. Tāpēc arvien biežāk mājdzīvnieku saimnieki to izvēlas atstāt profesionāļu ziņā. Dino Zoo frizētava ir profesionāla, moderna un mājīga kaķu un suņu frizētava Rīgā, kurā savu mīluli vari droši atstāt mūsu meistaru gādīgajās rokās, lai tam veiktu frizēšanas un higiēnas procedūras, bet pats tikmēr vari doties savās ikdienas gaitās, iepirkties lielveikalā un aptiekā, nobaudīt tasi kafijas mūsu atpūtas zonā vai vērot notikumus suņu apmācību arēnā. 

 

Izmantojot augstas kvalitātes aprīkojumu un profesionālo kosmētiku, piedāvājam:

  • frizēšanu un trimmēšanu;
  • pinku ķemmēšanu;
  • mazgāšanu un žāvēšanu;
  • higiēnas procedūras – ausu tīrīšanu un nagu griešanu.

 

Frizētavas profesionāļi piedāvā arī izstāžu grūmingu un sniedz konsultācijas par mājdzīvnieku ikdienas kopšanu. Pie mums strādā pieci suņu un divi kaķu grūmeri, kuri regulāri apmeklē seminārus un meistarklases, lai papildinātu savas prasmes un zināšanas un varētu ar tām dalīties arī ar mūsu klientiem.

 

Dino Zoo frizētavā ir četri darba galdi, tāpēc vienlaikus iespējams apkalpot četrus klientus. Darba galdi paredzēti dažāda lieluma suņiem – no čivavas līdz pat sanbernāram, kā arī kaķiem. Frizētavā atrodas trīs vannasistabas, un tajās ir izbūvēta neslīdoša siltā grīda, lai dzīvnieks neizjustu nekādu diskomfortu. Vannām ir iespējams regulēt augstumu, tādēļ liela auguma dzīvnieks tajā var iekāpt pats bez jebkādām pūlēm. Viena no vannām ir ozona vanna, kurā dzīvnieks var izbaudīt ne tikai mikromasāžu, bet procedūras laikā arī uzlabot spalvas un ādas kvalitāti. Ozonoterapijas laikā dezinficē dzīvnieka ādu, to dziļi attīra un bagātina ar skābekli. Procedūrai ir arī pretsēnīšu iedarbība, tā samazina kairinājumu un palīdz dziedēt brūces.

 

Pēc kažoka mazgāšanas ir nepieciešams to pilnībā izžāvēt, tāpēc frizētavā tiek izmantoti “Phoenix Universal” fēni. Dažreiz maza un vidēja izmēra dzīvniekiem ir bail no fēna, tādēļ pie mums ir pieejams arī speciāls žāvētājs, kurā dzīvnieku var ievietot. Dzīvnieka kažoks komforta temperatūrā tiks izžāvēts 0,5–1 stundas laikā.

 

Skaistam un kārtīgi koptam kažokam lieti noder arī kosmētiskie līdzekļi. Ikdienas kopšanai un izstāžu grūmingam Dino Zoo kaķu un suņu frizētavā izmanto kvalitatīvu un pārbaudītu profesionālo zīmolu kosmētiku:

  • “Groom Professional”;
  • “Dezynadog”;
  • “Nature's groom”;
  • “Chris Christensen”;
  • “Baldecchi”. 

 

Dino Zoo kaķu un suņu frizētava atrodas netālu no Rīgas centra – Dino Zoo Pasaulē, Krasta ielā 52, kā arī Purvciemā, Stirnu ielā 26. Šeit atradīsi arī suņu skolu, klīniku, aptieku un zoopreču lielveikalu ar vairāk nekā 10 000 preču dažādu sugu dzīvniekiem un to saimniekiem. Turpat blakus pieejama arī plaša bezmaksas autostāvvieta, lai ikvienam klientam būtu ērta piekļuve mūsu frizētavai. Pierakstu vari veikt, zvanot pa tālruni 29390650. Gaidīsim ciemos Tevi un Tavu mīluli!