Meistari

Ivo Obrumanis

Kaķu frizieris DINO ZOO FRIZĒTAVĀ, Latvijas Felinoloģiskās asociācijas valdes loceklis, DINO ZOO eksperts

Friziera – stilista profesija apgūta Rīgas stila un modes tehnikumā, bet ar dzīvnieku frizēšanu nodarbojas jau 14 gadus, pateicoties savam miniatūrajam šnauceram. 2011. gadā Ivo nodibināja suņu audzētavu, bet 2012. gadā – kaķu meinkūnu audzētavu. Lai pilnveidotu savas zināšanas, stažējies vienā no lielākajām Eiropas suņu un kaķu audzētavām – OF TAITAS'S USHABTI, - Kalbahā (Vācija), kuras īpašnieki ir ļoti pazīstami, profesionāli grūmeri ar divu paaudžu pieredzi suņu un kaķu kopšanā, kā arī daudzos dzīvnieku kopšanas un grūminga semināros. Ivo īpaši specializējas šnauceru un visu šķirņu kaķu profesionālajā grūmingā. Viņš var lepoties ar savu miniatūro šnauceru audzētavu OBERFIDZ un meinkūnu audzētavu OBERMOON.

Adele Branceviča

Friziere DINO ZOO FRIZĒTAVĀ, kinoloģe, trenere DINO ZOO ARĒNĀ

Latvijas Kinoloģiskajā federācijā iegūtais sertifikāts un vairāk nekā 15 gadu profesionālā pieredze ir mudinājusi darboties ar mājas mīluļiem vēl vairāk - pievērsties grūminga apmācībām gan Latvijā, gan Lielbritānijā, stažēties pie viena no vadošiem Apvienotas Karalistes suņu frizieriem. Kopš pusaudzes gadiem, uzsākot hendleres gaitas, ļoti paticis izstādīt visus garspalvainos suņus un palīdzēt saimniekiem tos sagatavot. Adele smej, ka, iespējams tieši suņu spalvas trūkums bērnībā ietekmējis viņas profesijas izvēli un nu visvairāk patīkot klientiem nodrošināt brīnumainas pārvērtības, un vērot saimnieku sajūsmu. Viņa ir septiņu amerikāņu stafordšīras terjeru un audzētavas MIA ALBACHIARA īpašniece.

Olga Krasovska

Friziere DINO ZOO FRIZĒTAVĀ

Profesionāla suņu friziere ar septiņu gadu stāžu, kas regulāri apmeklē seminārus un meistarklases, lai pie Pasaules vadošajiem grūmeriem uzzinātu un apgūtu jaunāko suņu frizūru modes tendences. Lai gan katrai šķirnei ir savi standarti, friziere ņem vērā gan saimnieka vēlmes, gan arī katra suņa individuālās īpatnības. Olgai patīk strādāt ar visu šķirņu suņiem, tomēr, īpašu prieku sagādā tieši bezšķirņu suņu frizēšana. Meistari motivē saimnieku sajūsma, ieraugot savu mīluli jaunā ampluā un pozitīvās atsauksmes. Ne reizi vien no klientiem nācies dzirdēt uzslavas un komplimentu “Jūs esat savā vietā!”. Viņa ir izvirzījusi sev jaunu mērķi – tuvākajā nākotnē apgūt arī kaķu frizēšanas mākslu. Olgai mājās ir divi suņi – šitcu Balu un mazais špics vārdā Banana.