Atpakaļ

Kļūsti par Dino Zoo mājdzīvnieku Audzētavas programmas dalībnieku un iepērcies lētāk!

Dino Zoo, kā lielākajam mājdzīvnieku nozares dalībniekam Latvijā, ir svarīgi, lai ikviens mājdzīvnieku saimnieks, arī suņu un kaķu audzētāji, izvēlētos atbilstošākos un piemērotākos pārtikas un veterināros produktus, lai ikvienam tiktu sniegta profesionāla un augstvērtīga medicīniskā palīdzība un tie tiktu informēti par jaunumiem vai inovācijām nozarē. 

Tieši tāpēc 2018.gadā Dino Zoo izveidoja savu Audzētavu programmu, kurā uz brīvprātības pamatiem apvieno Latvijas suņu un kaķu audzētavas un Latvijas kinoloģiskos, felinoloģiskos un sporta klubus.


Kas ieilpst audzētāju programmā?
Audzētavas programmas ietvaros, ikviens tās dalībnieks tiek atbalstīts ar īpašām atlaidēm un bonusa sistēmu, kas palīdz audzētājiem nodrošināt kucēnus un kaķēnus ar barības pūriņu, ar kuru tie varēs doties uz savām jaunajām mājām, jo izaudzēt veselīgus un kvalitatīvus dzīvniekus  nav viegls un lēts prieks.
Audzētavu privilēģiju programmas piedāvājumā ietilpst trīs super premium suņu barības zīmoli – augstvērtīgais ONTARIO, plaši pazīstamā barība JOSERA un sevi jau pierādījušais zīmols – PROSPERA PLUS, kas īsā laikā izpelnījies ievērojamu atzinību no mūsu klientiem. Piedāvājumā ietilpst arī viens premium klases zīmols – RASCO PREMIUM.

 

Gribu pieteikties, kas jādara?
Lai kļūtu par Dino Zoo audzētavu programmas dalībnieku: 
1. Jābūt Latvijā reģistrētam kinoloģiskam vai felinoloģiskam klubam;
2. Jābūt oficiāli reģistrētai audzētavai vai afiksam.


Lai pieteiktos Dino Zoo Audzētavas programmā, lūdzu, sazināties ar programmas vadītāju Ivo Obrumani, e-pasts: ivo.obrumanis@dinozoo.lv;  tālr: 254 80 832.
Jau daudzi audzētāji ir novērtējuši un izmanto Dino Zoo Audzētavu programmas priekšrocības un izvēlas saviem dzīvniekiem labāko!
Par Audzētavu programmu lasi arī šeit: https://ru.dinozoo.lv/zavodchikam/.

 

 

 

Līdzīgi jautājumi

Mūsu eksperti spēs atbildēt uz jebkuru Jūsu jautājumu

Sunim alopēcija

Labdien! 1g 6m puika punduršpics sākas alopēcija x. Šobrīd spalvas ir izkritušas pilnībā abos sānos, taču palikusi apakšspalva. Veterinārārsts ieteica dzert vitamīnus un lietot speciālo kosmētiku. Vai tiešām šāda ārstēšanas metode spēs palīdzēt? Kā ir ar kastrāciju?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Lai ko ieteiktu un nozīmētu ārstēšanu alopēcijas gadījumā, veterinārārstam dzīvnieks noteikti ir jāapskata. Ja vēlaties dzirdēt vēl kāda ārsta viedokli, droši varat suni pierakstīt pie veterinārārsta, vēlams, dermatologa.

Kucēna svars

Sveiki.Mums ir Labradora retrīvera kucēns.Tagad palika 12 nedēļas.Svars uz šo brīdi ir 6.3kg. Īsti nevaram saprast vai 1.)Tiešām labradora retrīvera kucēns var tik maz svērt 12nedēļās? 2.)Cik bieži un kāda porcijas deva ir vēlama tāda vecuma kucēnam? Paldies.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Sveicināti!

Ja sunim nupat tikai palika 12 nedēļas, tad var secināt, ka vakcinācijas kurss vēl nav pabeigts. Kad dosieties uz vakcināciju, veterinārārsts var suni apskatīt un novērtēt ķermeņa kondīciju.

Attiecībā par ēdināšanu - vai ievērojat dabīgo ēdināšanu vai barojat ar komerciālo barību? Izvēloties suni barot ar komerciālo barību, Jums ir jābalstās uz barības devu, ko ir norādījis ražotājs - uz barības iepakojuma ir norādīta dienas deva atbilstoša konkrētam svaram. Un minēto dienas devu var sadalīt tik ēdienreizēs, cik bieži suni barojat. Tas parasti ir atkarīgs no saimnieku iespējām. Savukārt, ja izvēlaties dabīgo ēdināšanu, ēdienkartei jābūt sabalansētai, ņemot vērā dzīvnieka vecumu, kondīciju, aktivitātes u.tml. Palīzēt sastādīt ēdienkarti konsultācijā Jums var veterinārārsts-ēdināšanas speciālists.

 

Suns elso, kad guļ

Sveiki! Vācu aitu kucītei (38kg, sterilizēta, gadu veca) esam noverojusi, ka suns ļoti elso guļot un snaužot, bet pārejoši. Elso un tad vienā brīdī nav nekāda pazīme no elsošanas. Esam bijuši pie veterinārāsta kur sunei izklausa sirdi un aizsuta uz analīzēm bet analīzēs viss ir kārtībā un vairāk vetarsti neko nedara. Ēdam josera barību jūtīgiem vēderiem. Sunīte pati pa sevi ir diezgan stresaina un bailīga. Māc bažas, ka tomēr tas īsti labi nav. Sunīte ir aktīva un no slodzes nebaidas.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Ja vēlaties dzirdēt papildu viedokli, Jūs varat suni atrādīt vēl kādam veterinārārstam. Taču, ja suns ir izklausīts un izmeklēts, iespējams veterinārārsts neatradīs iemeslu kāpēc suns, guļot, mēdz elsot. Iespējams tas ir saistīts ar miega fāzēm, ja novērojat elsošanu tikai tad, kad suns guļ, snauž. Iespējams sunim iekštelpā ir karsti. 

Jūsu sirdsmieram sunim var veikt ehokardiogrāfijas izmeklējumu. 

Kad var sākt apmeklēt suņu skolu

Labdien. No kāda vecuma var vest krievu toiterjeru uz skoliņu?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Suni uz suņu skolu var vest, kad ir izturēts karantīnas periods (3 nedēļas) pēc vakcinācijas kursa pabeigšanas.

Kucei izdalījumi

kucei 11 gadi parādijās smakojoši izdalījumi.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Sunīte noteikti ir jāatrāda veterinārārstam, ja tas vēl nav izdarīts.

Sunim sirds mazspēja

Mana mazā un vecā sunite ļoti ļoti klepo.Ārsts sāka sirds mazspēja izrakstīja zāles, bet nepalīdz.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Ja nozīmētā terapija nepalīdz, Jums ir jāvēršas pie sava suņa ārstējošā ārsta. Iespējams ir nepieciešams veikt kādas korekcijas nozīmētajā ārstēšanā.

Sunim ieteicams veikt ehokardiogrāfijas izmeklējumu, ja tas vēl nav veikts.

Sunim nedēļu caureja

Labdien, Labradoram 12 gadi, pedejo nedēļu periodiska caureja. Uznak pa laikam un vecar saturet. Izvedot araa, it kaa kartojas bet nekas nenak araa. Tas notiek jau nedēļu no vietas!? Kas varetu but par vainu?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Iemesli ieilgušai caurejai var būt dažādi. Dzīvnieks ir jāatrāda veterinārārstam. 

Kucēns bieži urinē pa pilītēm

JORKŠĪRAS TERERAM NOLAISTAS AUSIS Labdien! Man ir 10 mēnešus veca kucīte Odete taču viņas ausis joprojām nestāv. Esmu izmēģinājuši kalciju, olas, masāžu bet nelīdz. Nesaprotu ko darīt. Un vēl viņa čurā daudz reižu dienā bet bieži vien tikai dažas pīlītes un iekštelpās. Lūdzu palīdzību!

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Ausu stāvēšanas jautājumā Jūs vislabāk konsultēs Jūsu suņa audzētājs.

Attiecībā par biežo urinēšanu pa pilītēm - būtu ieteicams vērsties pie veterinārārsta un nodot urīna analīzi. 

Aizliegta manipulācija

Возможно ли в вашей клинике операция по подрезанию голосовых связок?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Šāda operācija ir aizliegta Eiropas Savienības robežās. 

Suns klepo

Sunim kaut kas ieķēries kaklā.pa laikam klepo ,bet nenāk ārā

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Suni vajadzētu atrādīt veterinārārstam, ja tas vēl nav izdarīts.