Audzētavu programma

Programmas paredzēta suņu audzētavām, kinoloģiskajiem klubiem, suņu sporta klubiem, kaķu audzētavām, afiksiem un felinoloģiskajiem klubiem.

 

 

Kļūsti par Dino Zoo mājdzīvnieku Audzētavas programmas dalībnieku un iepērcies lētāk!


Dino Zoo kā lielākajam mājdzīvnieku nozares dalībniekam Latvijā ir svarīgi, lai ikviens mājdzīvnieku saimnieks, arī suņu un kaķu audzētāji, izvēlētos atbilstošākos un piemērotākos pārtikas un veterināros produktus, lai ikvienam tiktu sniegta profesionāla un augstvērtīga medicīniskā palīdzība, tie tiktu informēti par jaunumiem un inovācijām nozarē. 
Tieši tāpēc 2018.gadā Dino Zoo izveidoja savu Audzētavu programmu, kurā uz brīvprātības pamatiem apvieno Latvijas suņu un kaķu audzētavas un Latvijas kinoloģiskos, felinoloģiskos un sporta klubus.


Audzētavas programmas ietvaros ikviens tās dalībnieks tiek atbalstīts ar īpašām atlaidēm un bonusa sistēmu, kas palīdz audzētājiem nodrošināt kucēnu un kaķēnu ar barības pūriņu, ar kuru tas varēs doties uz savām jaunajām mājām, jo izaudzēt veselīgus un kvalitatīvus dzīvniekus  nav viegls un lēts prieks.
Audzētavu privilēģiju programmas piedāvājumā ietilpst trīs super premium suņu barības zīmoli – augstvērtīgais ONTARIO, sevi jau pierādījušais zīmols – PROSPERA PLUS, kas īsā laikā izpelnījies ievērojamu atzinību no mūsu klientiem. Piedāvājumā ietilpst arī viens premium klases zīmols – RASCO PREMIUM.

 

Jau daudzi audzētāji ir novērtējuši un izmanto Dino Zoo Audzētavu programmas priekšrocības un izvēlas saviem dzīvniekiem labāko!


Lai kļūtu par Dino Zoo audzētavu programmas dalībnieku: 
1. Jābūt Latvijā reģistrētam kinoloģiskam vai felinoloģiskam klubam;
2. Jābūt oficiāli reģistrētai audzētavai vai afiksam.

 

 

 

 

Audzētavas programmas priekšrocības:

Izdevīgas cenas
Elbeville, Ontario, Prospera, Josera un Rasco zīmolu barību iegādei.
Bezmaksas piegāde,
kuru nodrošinās mūsu kurjeri visā Latvijā, ja pirkuma summa pārsniegs 29,99 €.
Atlaides pirkumiem E-veikalā: www.dinozoo.lv
Atlaides attiecās uz dzīvnieku aksesuāriem (izņemot citu zīmolu sausajām barībām un akcijas piedāvājumiem).
Īpašs piedāvājums iegādājoties vairākus barības iepakojumus:
Pērkot deviņus iepakojumus suņu barības, katrs desmitais iepakojums dāvanā!
Pērkot piecus iepakojumus kaķu barības, katrs sestais iepakojums dāvanā! iepakojums ir bezmaksas!
Bezmaksas dāvaniņas kucēniem un kaķēniem
Katram audzētavā dzimušam kaķēnam tiek dāvināts 400 gramu kaķēnu barības iepakojums un katram audzētavā dzimušam kucēnam - 750 gramu kucēnu barības iepakojums.
Konsultācijas un atbalsts
Mēs sniegsim nepieciešamo informāciju par dzīvnieka barošanu un uzturēšanu, kā arī aicināsim Jūs uz mūsu rīkotajiem bezmaksas semināriem.

 

 

 

 

PIETEIKTIES:

Ivo Obrumanis, DINO ZOO Audzētavu programmas vadītājs,
e-pasts: i.obrumanis@dinozoo.lv;  tālr: 254 80 832