Informējam, ka uz laiku ir slēgts mūsu veikals i/c OZOLS. Aicinām Jūs apmeklēt mūsu tuvākos veikalus, kā arī iepirkties e-veikalā www.dinozoo.lv

Tālrunis: 67327923
E-pasts: klinika@dinozoo.lv
Adrese: DINO ZOO PASAULE, Krasta iela 52, Rīga, LV-1003
Darba laiks: katru dienu no 09:00 līdz 21:00

 

Zvanīt

 

 

Frizētava

Piesakiet savu mīluli vizītei "Dino Zoo Frizētavā", aizpildot šo pieteikuma formu. Ja vēlaties pierakstīties pie konkrēta meistara, lūdzu norādiet to sadaļā "Piezīmes". Lūgums ņemt vērā, ka pēc pieteikuma nosūtīšanas Jums jāsagaida no administratora vizītes apstiprinājums. Kamēr neesat šo apstiprinājumu saņēmis, vizītes laiks nav rezervēts! Administrators pieteikumus apstrādā darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00.

Suns vai kaķis*:

Vizītes vēlamais datums un laiks*:

Suņu skola

Piesakiet savu mīluli nodarbībai "Dino Zoo Suņu skolā", aizpildot šo pieteikuma formu. Ja vēlaties pierakstīties pie konkrēta trenera, lūdzu norādiet to sadaļā "Piezīmes". Lūgums ņemt vērā, ka pēc pieteikuma nosūtīšanas Jums jāsagaida no administratora nodarbības pieteikuma apstiprinājums. Kamēr neesat šo apstiprinājumu saņēmis, nodarbības laiks nav rezervēts! Administrators pieteikumus apstrādā darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00.

Interesējošā nodarbība*:

Vēlamais nodarbības laiks*: