Par frizētavu

Zvanīt

 

Mājdzīvnieku kopšana no saimnieka mēdz prasīt daudz pūļu, un dažkārt tā var šķist kā neiespējamā misija – lielai daļai četrkājaino mīluļu ūdens vai nagu šķērītes nav labākais draugs. Turklāt, ikdienas kopšanu veicot nepareizi (nepiemērotu mazgāšanas līdzekļu izmantošana, pārāk īsi nogriezti nagi, ādas traumēšana), pastāv risks nodarīt nopietnu kaitējumu dzīvnieka veselībai. Tāpēc arvien biežāk mājdzīvnieku saimnieki to izvēlas atstāt profesionāļu ziņā. Dino Zoo Frizētava ir profesionāla, moderna un mājīga kaķu un suņu frizētava Rīgā, kurā vari droši atstāt savu mīluli meistaru gādīgajās rokās, lai, kamēr tiek veikta frizēšana un higiēnas procedūras, Tu varētu doties savās ikdienas gaitās vai arī izbaudīt kafijas tasi turpat atpūtas zonā, iepirkties lielveikalā un aptiekā vai vērot notikumus suņu apmācību arēnā. 

 

Izmantojot augstas kvalitātes aprīkojumu un profesionālo kosmētiku, veicam tādus pakalpojumus kā:

 • frizēšana un trimmēšana;

 • pinku ķemmēšana;

 • mazgāšana un žāvēšana;

 • higiēnas procedūras – austiņu tīrīšana un nadziņu griešana.

 

Frizētavas profesionāļi piedāvā arī izstāžu grūmingu un konsultācijas par ikdienas kopšanu. Pie mums strādā pieci suņu grūmeri un divi kaķu grūmeri, kuri regulāri apmeklē seminārus un meistarklases, lai paaugstinātu savas prasmes un zināšanas, ar kurām labprāt dalās arī ar mūsu klientiem.

 

Dino Zoo Frizētavā ir četri darba galdi, tāpēc vienlaicīgi iespējams apkalpot četrus klientus. Darba galdi paredzēti dažāda lieluma suņiem – no čivavas līdz pat sanbernāram, kā arī kaķiem. Frizētavā atrodas divas vannasistabas, un tajās ir izbūvēta neslīdoša siltā grīda, lai mīlulis neizjustu nekāda veida diskomfortu. Vannām ir iespējams regulēt augstumu. Pateicoties šai funkcijai, liela izmēra dzīvnieks tajā pats bez pūlēm var iekāpt.

 

Pēc kažoka mazgāšanas to nepieciešams pilnībā izžāvēt, tāpēc frizētavā tiek izmantoti Phoenix Universal fēni. Bet, tā kā maza un vidēja izmēra dzīvniekiem nereti ir bail no fēna, lietošanai pieejams arī speciāls žāvētājs, kurā dzīvnieku var ievietot. Dzīvnieka kažoks komforta temperatūrā tiks izžāvēts 1-1,5 stundas laikā.

 

Skaistam un kārtīgam kažokam lieti noder arī kosmētiskie līdzekļi. Ikdienas kopšanai vai izstāžu grūmingam Dino Zoo kaķu un suņu frizētava izmanto profesionālo kosmētiku no tādiem zīmoliem kā:

 • Groom Professional;

 • Dezynadog;

 • Nature's groom;

 • Chris Christensen;

 • Baldecchi. 

 

Savukārt, ja par savu mājdzīvnieku vēlies parūpēties pats, taču Tev nav tam nepieciešamā aprīkojuma, piedāvājam darba galda nomu. Kopumā pieejami trīs dažādu izmēru galdi:

 • Maziem suņiem (līdz 10 kg);

 • Vidējiem suņiem (10 kg līdz 20 kg);

 • Lieliem suņiem (virs 20 kg).

Turklāt darba galda nomas cenā ietilpst arī vannasistabas un fēnu izmantošana!

 

Dino Zoo kaķu un suņu frizētava atrodas netālu no Rīgas centra – Dino Zoo Pasaulē, Krasta ielā 52. Šeit atradīsi arī suņu skolu, klīniku, aptieku un zoopreču lielveikalu ar vairāk nekā 10 000 precēm dažādu sugu dzīvniekiem un to saimniekiem. Turpat blakus pieejama arī plaša bezmaksas autostāvvieta, kas ikvienam klientam nodrošina ērtu piekļuvi. Pierakstu vari veikt, zvanot pa tālruni 29390650. Gaidīsim ciemos Tevi un Tavu mīluli!