Добрый день! Очень хотим приобрести кавалер кинг Чарльз спаниеля. У нас в Латыии совсем нет питомников и тд. Может Вы сможете помочь с информацией, куда/ к кому обратится за помощью в приобретение здорового щенка с родословной и документами?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Хочу купить померанского шпица в Латвии для дальних выставок и разведения в Германии . Вопрос признают ли LKBA документы в Германии?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Sveiki.Gribēju pajautāt-neliela izmēra suns,visu laiku bijis aktīvs,daudz skrējis,lecis un ir bijis aktīvs dzīves veids,tagad jau aptuveni mēnesi kājas nestrādā,iet un krīt uz zemes,cenšas nokārtoties,paceļot kāju nokrīt,aizmugurējās kājas neklausa.Jau ir 10 gadus vecs,aptuveni 10,15kg.Ēd kā parasti,īsti dzīves prieks nav izzudis,tāpat cenšas skriet,bet nesanāk.Ko šādā brīdī darīt?Iemidzināt nevēlos.

Ветеринарный врач

Отвечает Ветеринарный врач, Ветеринарный врач

Ответ

Labdien, Kucēns, 9 nedēļas. Diezgan daudz un dažreiz stipri kož rokās un kājas. Dienas gaitā spēlējamies, ir pieejamas dažādas mantiņas, graužamie. Slavējam par labu uzvedību un dodam motivācijas gardumu. Košanas laikā mēģinam novirzīt uz mantiņām, kas ne vienmēr izdodas. Spalgi "Au!" izsaucieni viņu neapstādina, drīzāk vairāk motivē kost - pārstājām. Kad galīgi satrakojas ignorējam un ejam prom uz viņam nepieejamu vietu līdz nomierinās. Protams nelamājam un nesitam. Vai daram visu pareizi, vai tomēr jāmaina pieeja? Varbūt pārāk daudz ar viņu spēlējamies - pārstimulējam? Ar cieņu Jānis

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Sveiki! Mums jau ir divi franču buldogi, 1,5 gadu un 7 mēnešus veci. Bet tagad ģimenē ir ienācis ari kaķēns. Kā lai viņiem palīdz sadraudzēties?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Mēs paņēmām kucēnu no patversmes. Mums šobrīd ir ļoti liela problēma ar to ka sunīti čurā mājā lai gan visu dienu mājai durvis stāv vaļā un viņa var iet ārā kad vien to vēlas. Bet viss beidzās ar to ka izstaigājas pa āru bet darīšanas nāk kārtot iekšā uz paladziņa. Šad un tad pačurāt ārā bet kā vajag pakakāt tā iekšā. Mēģinājām pamazām pārvietot paladziņu uz ārdurvju pusi bet tālāk par koridori netikām un atkal istabā bija peļķe. Nopirku speciālu līdzekļi suņiem kuru sapūtu ārā lai vilinātu tur iet kārtoties bet bez rezultātiem. Labprāt ietu ar viņu staigāties bet netiekam tālāk par vārtiem jo kā ierauga vai sadzird citu suni vai redz cilvēku nobīstas un grib atpakaļ mājās.

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Mums pāris nedēļas mājās ir VAS kucīte, 3 mēneši jauna. Rotaļīga un viss labi, bet pēdējās dienās viņa naktī rūc uz bērniem ja viņi staigā, piemēram, uz wc. Vai nakti viņu labāk atdalīt no koplietošanas telpām? Kā labāk izskauzt šo rūcienu. Jo nu jau bērnam mazākajam paliek bail.

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Sveiki! Mums Ģimenē ir jaunpienācējs: Kucēns Velsas Korgijs Pembruks Dimis 29.04.2022 Plānojam apmeklēt DinoZoo suņu skolu, bet vēl nav pienācis laiks.. Plānoju kucēnu jau sākt apmācīt pats, vienīgais gribētu mācīt kucēnam komandas kuras tiks izmantotas arī suņu skolā. Tātad jautājums kādas komandas izmantot (kādus atslēgvārdus) Ja kko dara nepareizi saku NĒ ( kādu komandu labāk izmantot ? 1nē, 2nedrīkst 3fū?) Plānoju mācīt Sēdēt apgulties gaidīt nāc pie kājas. Gribu izmantot komandas kuras ir standarts un arī turpmāk tiks izmantotas suņu skolā. Paldies jau iepriekš par lieliskajiem ieteikumiem. Jauku dien vēlot. Toms

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ