Rezultāti

#sunauzvediba (50 ieraksti)

Как решить ситуацию, когда гуляющие собаки без поводка регулярно бросаются на наши ворота , провоцируя наших собак к агрессивному поведению . Должны ли хозяева во время прогулки не допускать своих животных бросаться на ворота и сдерживать их. Как находить выход из такой ситуации. Иногда крупные собаки провоцируют жесткие схватки и мы опасаемся , что они могут разнести ворота . Хозяева , которые выгуливают собак не контролируют поведение своих питомцев и называют это ,, общением ,, .

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Labdien! Vēlejos jautāt par mūsū mīluli,suni,kuram ir 10gadi(vācu aitas suns) visu mūžu ir ļoti gudrs,paklausīgs,pat bērnu sargs,ja tā var teikt...pēdējās reizes novērojam,ka ir tendence nevēlēties iet ārā no mājās. Respektīvi dzīvojam privātmājā,kādreiz ielaidām viņu iekšā,burtiski uz 15 min,lai kā saka- ir ar mums kompānijā,jo kā zināms,šie suņi ir ļoti sabiedriski un nemīl vientulību.... bet,pēdējās reizēs mūsu mīlulis ienāk iekšā un sakot ,ka jāiet vietā(jeb- laukā no mājās),viņš turpina gulēt istabā un pat rūc,kad mēģinam viņu izdabūt ārā Nelīdz ne ēdiens,ne kārums... Un rūkt viņš nekad nav rūcis.pat kaulu varam izņemt no mutes,viņš nekad nebija agresīvs. Nesaprotam īsti vai tas ir tādēļ,ka viņš kļuvis vecāks un baidās no vientulības,jūtas atstums kkādā veidā vai cenšanas parādīt,ka būs tā,kā viņš visu vēlas?! Un,kāda būtu pareizā taktika šādai uzvedībai? Suns ir ļoti aktīvs,draudzīgs un ļoti gudrs. Cerot uz Jūsu padomu,cieņā- Sintija

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Takša jauktenis un zīdainis. Ģimenē ir ieradies mazulis. Mazulim jau 2.5 mēneši līdz šim viss bija labi. Suns diezgan neitrāls pret bērnu, bet ir pasācis čurāt gultā .. šodien tika apčurātas gultā atstātas mazuļa drēbes. Vai greizsirdība ? Uzmanība tiek pievērsta, bet protams mazulim vairāk nekā sunim..

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Man ir franču buldoga meitenīte, pēc pāris dienām būs viens gads. Sāka raksties problēma viņa sāka čurāt manā gūltā, bet vecākiem nečurā. Ko mums darīt?

Ветеринарный врач

Отвечает Ветеринарный врач, Ветеринарный врач

Ответ

Labdien! Suns jau otro dienu daudz guļ, nedaudz apātisks un praktiski neēd. Ūdeni dzer. Kāds varētu būt iemesls? Varbūt saistībā ar ērcēm? Pretērču līdzekļus lietojam, bet uz reta tāpat ir pa kādai. Dzīvojam meža malā. Parasti ļoti aktīvs suns. Pēc sajūtām liekas, ka varētu būt drudzis.

Ветеринарный врач

Отвечает Ветеринарный врач, Ветеринарный врач

Ответ

Sveiki! Vēlējos lūgt padomu un ieteikumu, kā labāk risināt sunīša niķi - bez atļaujas aizklīst uz mežu. Tātad mums ir 1 gadu jauns lauku vilka sunītis (bez ciltsrakstiem). Par cik dzīvojam pie meža, viņu ir piemeklējusi vēlme skriet pakaļ stirnām un vienkārši aizlavīties uz mežu, kur mēdz uzkavēties līdz pat 40 min. Protams, ka saprotam, ka tas tā nedrīkstētu būt un ir bīstami. Katru dienu ejam kopā uz mežu staigāties pagarās pastaigās, tādēļ iemesls, ka nav pietiekamas pastaigas īsti nevarētu būt. Kā arī bieži, kad ejam pa mežu un, ja viņš sasmaržo vai pamana kādu meža zvēru, viņš neklausa, kad sakām, ka nedrīkst iet utt. Bet nezinām kā gudri, pareizi un saudzīgi to risināt. Ceru, ka varēsiet kaut vienu ieteikumu sniegt, kā risināt šo problēmu! Paldies jau iepriekš! Ar cieņu, Monta Heidemane

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Labdien, pekienišu kucēnam pirmajā pastaigā pie mājas ieķēra lielāks suns, tagad ir bailes no visiem suņiem, kā pareizi pieradināt kucēnu pie citiem sugas brāļiem?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Labdien! Kā iemācīt suni neriet pilnīgi uz visu izejot ārā viņs rej uz kaķiem un citiem suņiem dažreiz pat uz taureni utt.? Jo mēs vēlamies iegādāties degu pelīti. Paldies!

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ