Rezultāti

#kucens (76 ieraksti)

Kā +|~pieaug kollija kucēna svars pa mēnešiem?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Labdien! Iegādājos šeltija kucēnu 2 mēnešus jaunu. Iemācījām kārtoties uz paladziņa, reizēm protams gadījās arī citur dzīvoklī, tad tika sabārts. Taču tagad 3 mēnešu vecumā uz paladziņa neiet, ir piečurājis gultu, šodien atļāvās nokārtoties savā gultiņā, pie reizes arī turpat blakus pakakāja. Sakiet, lūdzu, kas notika, ka mainījās kucēna uzvedība? Un vēl, viņš ik pa laikam ēd savas izkārnījumus. Paldies!

Ветеринарный врач

Отвечает Ветеринарный врач, Ветеринарный врач

Ответ

Sveiki! Vācu aitu suņa kucītei 4 mēnešu vecumā aizvien nav pacēlušās ausis, pāris dienas ir bijušas augšā un tikpat ātri nošļūk lejā, pēc vakcinācijas ausis pat dienu nestāv augšā. Spēlējas ar otru suni, kurš mēdz spēlējoties pieskarties austiņām. Ko darīt, lai austiņas paceltos, jo mūsu veterinārāste saka, ka varam necerēt uz austiņu pacelšanos, ja spēlējas ar otru suni, bet nevēlamies nošķirt, jo tad kucēns ļoti raud un pārdzīvo.

Ветеринарный врач

Отвечает Ветеринарный врач, Ветеринарный врач

Ответ

Labdien! Kucēnam (4,5 mēneši) viena actiņa sākusi asarot vairāk kā otra. Acs izdaījums jānotīra bez maz vai ik pēc pusstudnas. Vai tā ir kāda problēma vai viss ir kārtībā?

Ветеринарный врач

Отвечает Ветеринарный врач, Ветеринарный врач

Ответ

Labdien, Esam noskatījuši kucēnu, saimniece informēja, ka kucēnam esot nabiņas trūce. Vai vaeat, lūdzu, nokomentēt, ko nozīmētu rūpēties par kucēnu ar šādu nabas trūci? Kucēns ir meitenīte, tāpēc - vai šo problēmu varētu novērst kopā ar sterilizāciju? Paldies par atbildi jau iepriekš,

Ветеринарный врач

Отвечает Ветеринарный врач, Ветеринарный врач

Ответ

Labvakar! Mūsu ģimenē ir mazs kucēns 2,5 mēn., mazs. Kucēns ejot ārā trīc un nelabprāt ilgi grib pastaigāties. Parasti pastaiga ilgst 10 min., un tad sunīti, jo sāk smilkstēt un trīcēt, ieceļu pie meitiņas ratos. Kucēns ir bezšķirnes. Kucēnu vedu agri no rīta, pusdienas laikā un vakarā ārā, bet bieži sanāk, ka pastaigas laikā dabiskās vajadzības netiek nokārtotas, bet atgriežoties dzīvoklī, viss uzreiz notiek. Esam nopirkšu arī silto apģērbu, bet tas nemaina iešanas laukā, trīcēšanu. Kas varētu palīdzēt kucēnam visu izdarīt ārā, nevis mājās, kā arī, kā varētu veicināt ilgāku pastaigāšanos laukā? Sunītis ir maza izmēra.

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Labdien! Cītīgi domāju par maza auguma suņa iegādi. Nevaru izlemt, kurš manai ģimenei būtu piemērotāks. Ceru uz jūsu ieteikumu. Esmu strādājoša vientuļā mamma. Man ir meita 16 gadu veca. Viņai ir Dauna sindroms. Dzīvojam dzīvoklī. Un mums ir 4 gadus veca britu kaķene. Gribas arī maza auguma sunīti ar īsu spalvu, kurš prasās ārā uz wc , nevis nokārtojas mājās kur pagadās. Kuru var ņemt visur līdzi. Kuru var atstāt mājās, kamēr esmu darbā, kurš nav agresīvs un nerej visu laiku. Un protams, kurš negrauž apavus, mēbeles utt. Kurš nebaidās no trokšņiem, jo man meita ir diezgan skaļa. Un loģiski, kurš var sadzīvot ar kaķi. Vai pastāv tāds sunītis, kurš nesagādā daudz kreņķu? Ceru uz jūsu atbildi kā profesionālim. Paldies jau iepriekš.

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Labdien.Man ir jautājums par Ņūfaundlendu.Cik maksā kucēns?Kādas ir viņa veselības problēmas?Paldies.

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ