Rezultāti

#sunuapmaciba (12 ieraksti)

Sveiciens! Mums ir borderkollijs. Aktīvs un priecīgs suns. Taču… esot mājās viņš nelabprāt kontaktējas ar mums. Visbiežāk nolien savā vietā. Katru dienu viņš dodas uz saimniecību, ejam staigāt, mācamies atpazīt mantas. Taču viņš lielu interesi vairs neizrāda. Iespējams, ka vainīgs mans darba ritms - es no rītiem braucu uz darbu un viņš bēdīgs paliek mājās. Sagaida ar prieku. Bet iekšā negrib spēlēties, ļoti reti. Kā man vērst par labu mūsu attiecības. Man viņš ir ļoti mīļš. 2 gadi un 2 mēneši

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Sveiki! Vēlējos uzzināt kā īsti strādā treniņi ar klikeri. Man ir gandrīz gadu vecs Basenji un diezgan lielas problēmas sagādā tas, ka nespēju kucēnu apbalvot ar labiem vārdiem. Pēc komandas izpildes sunim varu, pacilātā balsī, stāstīt ilgi un dikti, cik liels viņš man ir malacis, taču no suņa puses nekādas reakcijas. Drīzāk skatās uz mani kā uz tādu muļķīti. Protams, ka kārumu noēd, bet arī nav tā, ka lieliem priekiem luncina asti. Arī mantiņa kā apbalvojums nepalīdz. Tomēr uz sieviešu balsi suņuks ir ekstāzē. Vēlējos uzzināt, vai klikeris šādā situācijā varētu ko uzlabot? Vai tas palīdzētu nostiprināt komandas un padarītu mācīšanas procesu arī interesantāku sunim? Paldies. (:

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Labdien. Mūsu ģimenē pirms nepilna mēneša ir ienācis Vācu īsspalvainais putnu suns. Dzimis 17.05.2022. Pirms nedēļas saņēmis trakumsērgas poti. Jautājums- kad un kādu apmācību mums uzsākt? Kā labāk/pareizāk izvēlēties no piedāvātajiem kinologiem? Pēc izlasītajiem aprakstiem uzrunāja Irina Popjonoka, vai viņa būtu piemērota? Noteikti vēlamies socializēšanos un paklausības apmācību. Kas ir kucēnu skola?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Labdien! Iegādājos šeltija kucēnu 2 mēnešus jaunu. Iemācījām kārtoties uz paladziņa, reizēm protams gadījās arī citur dzīvoklī, tad tika sabārts. Taču tagad 3 mēnešu vecumā uz paladziņa neiet, ir piečurājis gultu, šodien atļāvās nokārtoties savā gultiņā, pie reizes arī turpat blakus pakakāja. Sakiet, lūdzu, kas notika, ka mainījās kucēna uzvedība? Un vēl, viņš ik pa laikam ēd savas izkārnījumus. Paldies!

Ветеринарный врач

Отвечает Ветеринарный врач, Ветеринарный врач

Ответ

Labdien man ir 6 menešus vec kucens jaukteneis, vacu aitas suns ar haskiju, velejos uzjautat ko man darit man suns katru reizi ka izeju no majam suns vienmer apgriež maju ar kajam gaisā kautvaj viņam ir majas kompanjons ar ko speletiws jo man ir velviens suns pieaudzis bet zinu ka kucens ir bardaku taisitajs jo man darit un kā atmacit viņu no tā visa

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Labdien, pekienišu kucēnam pirmajā pastaigā pie mājas ieķēra lielāks suns, tagad ir bailes no visiem suņiem, kā pareizi pieradināt kucēnu pie citiem sugas brāļiem?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Здравствуйте. У меня такой вопрос, у меня немецкая овчарка. Хочу отдать к вам, на занятие. Ему 3 месяца. Хотела спросить сколько стоит ? И сколько раз надо ходить?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Здравствуйте! Где можно купить удавку/ринговку для дрессировки собак?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ