Советы экспертов

У вас есть вопросы? У нас будут ответы. B сети магазинов Dino Zoo работают ихтиологи, специалисты по птицам и грызунам, кинологи, фелинологи и многие другие специалисты, которые предоставят профессиональный совет по вопросам содержания, ухода и здоровья домашних животных.

Labdien, suns 10 gadi. Pēc opja nāves kas visu laiku ir atradies viņai blakus sāka mājas vienatnē gaudot ,esmu jau bijusi pie 3 dažādiem kinologiem un neviens īsti nevar pateikt ko darīt ,ir izveidojusies seperacijas trauksme. Es es strādāju diennaktis un nav iespējams nodrošināt ka sunim ir mājas padienu neviens. Jo puisis ir mājās pēc 18:00. Kaimiņi ir saukuši jau policiju ,ar dokumentiem viss kārtībā. Nekas uz viņu neiedarbojās. Atdot arī īsti negribas jo bija opja lolojums. Bet es nevaru pati izbaudīt savu dzīvi jo visu laiku jābūt mājās. Ko man darīt? Es būtu gatava viņu atdot tikai ja mājās kur atrodotu izturētos pret viņu kā pret ģimenes locekļa ,nevis turētu pie ķedes. Un pēdējā laikā kopš opja nāves nosirmoja

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Добрый день. Можно ли кормить Бордер-колли, трёх месячного, сырым мясом?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Vai gailītis var ēst sasaldētus krill vai citus saseldētās barības?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien! Man akvārijā ir divas teleskopu zivitņas. Pirms nedēļas radās infekcija, jo ielaidām jaunu zivtiņu akvārijā, laidām akvārijā zāles pret infekcijām. Cik izskatās, tad zivtiņas ir atveseļojušās, bet abiem teleskopiem ap vienu aci bija balta plēvīte. Šobrīt plēvīte ir pazudusi, bet acs vienai izskatās tā, it kā ādiņas apkārt vairs nav. Vai varētu ieteikt ko darīt? Paldies! Pielieku prasīto bildi. Slimības laikā arī asti pazaudēja, aizmirsu to pieminēt. Labāku bildi nesanāk nofotografēt, jo peldas apkārt.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Mums pirms pāris nedēļām uzdāvināja zivtiņu - gailīti. Peldēja, ēda, viss bija labi. Barojām kā ieteikts, vienu reizi dienā pa mazumiņam, akvāriju tīrījām 1x nedēļā, šodien atkal būtu jātīra. Bet šorīt pie barošanas pamanījām, ka gailītis guļ uz akmeņiem, nepeld, knapi kustina spuras, bet vēl elpo, ko darīt? Iepriekš bija ļoti aktīvs.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

1.Kāpēc suns (veimārietis 10 mēn.), ja ceļā gadās govs mēsli, tad ēd tos aizgūtnēm? Ko darīt? 2. Paņēmu veimārieti 9 mēn. vecu, viņa nevēlas braukt ar auto. Kā ieceļam viņu auto, momentā sāk tecēt siekalas un tā visu ceļu. Diemžēl, pārvietošānās ar auto ir neizbēgama, kā to novērst? Paldies!

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Labdien. Kādas jau divas nedēļas visi apmularijas gliemeži, akvārijā, atrodas "augšpēdus" un vispār ne pārvietojas un neēd pārtiku. Bet var redzēt ka viņi ir dzīvi? Kas varētu būt tam par iemeslu? Atrodas arī zivtiņas ar kurām dzīvo kopā jau vairāk kā gadu. Nesen ielaidām citu sugu ar zivtiņām, kad pirkām prasījām vai sadzīvo kopā ar gliemežiem un teica ka jā. Paldies.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki! Kas šīs varētu būt par iekaisumu un vai šis līdzeklis palīdzēs?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien! Cik daudz ūdens attīrāmā līdzekļa ir jālieto kad zivis ir jekšā (sera aquam līdzeklis)? Kad sāku akvārija tīrīšanu, kad zivis bija iekšā, tad neielēju līdzekli, jo nezināju cik daudz un vai drīkst liet līdzekli kad zivis ir iekšā. Lēnām parādījās brūni pleķi apkārt akvārijam. Ko darīt?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien! Man akvārijā ir divas teleskopu zivitņas. Pirms nedēļas radās infekcija, jo ielaidām jaunu zivtiņu akvārijā, laidām akvārijā zāles pret infekcijām. Cik izskatās, tad zivtiņas ir atveseļojušās, bet abiem teleskopiem ap vienu aci bija balta plēvīte. Šobrīt plēvīte ir pazudusi, bet acs vienai izskatās tā, it kā ādiņas apkārt vairs nav. Vai varētu ieteikt ko darīt? Paldies!

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ