Советы экспертов

У вас есть вопросы? У нас будут ответы. B сети магазинов Dino Zoo работают ихтиологи, специалисты по птицам и грызунам, кинологи, фелинологи и многие другие специалисты, которые предоставят профессиональный совет по вопросам содержания, ухода и здоровья домашних животных.

Labdien! Man ir kaķis, kurš ir 5 gadus jauns un visu dzīvi ēdis sauso kaķu barību un kaķiem domātos konservus. Vai viņam drīkst reizēm iedot jēlu gaļu, sirdis, jēlu paipalas olu? Ieviest pāris reizes nedēļā svaigēšanu? Un kāda dzīvnieka vai putna gaļu labāk izvēlēties? Paldies!

Фелинолог

Отвечает Фелинолог, Фелинолог

Ответ

Labdien. Divām ternecijām pavērusies žauna un iekša redzams sarkans. Vai tā ir kāda slimība? Pārējām ternēcijām žaunas piegulušas ķermenim.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien, jautājums par augiem. Pēdējā laikā esmu pamanījusi, ka mani augi paliek dzeltenīgi brūni. Ko darīt? Kāds varētu būt iemesls? Kā arī uz lielajiem akmeņiem ja nemaldos ir parādījušās alģes? Gribētos arī pārkārtot akvārija izkārtojumu un nopirkt vēl augus un iestādīt vairāk pa malu, aizmugurē. Kādi augi būs labāki gailītim un labi augs? Paldies!

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien. Kāpēc zivis dzīvo pa augšu un muti virina uz augšu un dažreiz turās pie ūdens sildītāja. Nomira zive ka zutis maza bet pirms tam tirot akvariju izcelu to ar dekoraciju - pamaniju, satveru un ielaidu atpakal vai tas var but iemesls navei? Palika divaina. Kā iztīrīt grunti, sifons galigi neko nesavac?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki, kadu sali vajag klaunzivīm? Vai var izmantot parasto sāli?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki, vai dino zoo ir pieejamas rancho zelta zivtiņas? Ja jt tad kuros veikalos un kadu akvariju tām vajag?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Здравствуйте,хотел бы поинтересоваться,есть ли у вас занятия в городе Лиепая?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Sveiki gribēju pajautāt pa ūdens bruņurupuci,ja bruņurupucis pazūd istaba vinš pats izlien ārā vai ir iespēja ka neatrod izeju, jo esam izstaigajuši visas istabas atrast nevaram kur būs ielīdis ļoti baidāmies lai nenomirst jo viņam ir tikai seši meneši.

Специалист по рептилиям

Отвечает Специалист по рептилиям,

Ответ

Sveiki,man ir iegadats meinkuns no audzetavas,5 menesi meitene,vinai parsvara ir visu laiku atverta mute vala, un no mutes nak sausmiga smaka,kas tas varetu but?ediens nav mainits tads pats ka no audzetavas, Ed vina labi,smaganas un zobi izskatas labi,

Ветеринарный врач

Отвечает Ветеринарный врач, Ветеринарный врач

Ответ

Sveiki, mūsu mincim acu kaktiņā tuvāk degunam parādijusies balta plēve- takā strutas, bet nav strutas, balts tāds. Kas tas ir? Un kādi apdraudējumi mincim draud? Ko iesakat pec iespejas atrak darīt, mincim takā asaro acis, bet īsti nē, knapi tur vaļā, ir atver lidz galam, bet biežāk ciet

Ветеринарный врач

Отвечает Ветеринарный врач, Ветеринарный врач

Ответ