Rezultāti

#akvarijs (189 ieraksti)

Labvakar! Mans akvārija augs no saules gaismas trūkuma palika mazliet brūnīgs. Tajā akvārijā ir 2 zelta zivtiņas. Sakiet, lūdzu, vai var lietot LED auga lampu ar violeto gaismu (vai violetā gaisma nekaitēs zivīm)? Jau pateicos iepriekš!

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien. Interesē vai akvārijā 6.8 l(foto) var atrasties arī sami, 1 vai divi kopā ar Gailīti. Takā akvārijs ir jau aprīkots ar visu (TetraCascadeGlobeDuo),saprotu ka tīrīšana tā pat 1 reizi nedēļā 1/3 ūdens. Ja var sadzīvot tad kuru zivi laist pirmo ANCISTRUS samu/s vai Gailīti.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Kapēc śāda krūtiņa balta, veselīgs saminś

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki. Kāda ir pareiz secībā gailiša akvarija iekārtošanai. Ūdens ir janostadina(cik ilgi) ? Kā sagatavot grunti?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Cik bieži jātīra filtrs 25l akvārijā?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki. Interesē kādas zivtiņas būtu piemērotas šim akvārijam-Tetra Cascade LED, melns, 6,8 l ? Tādas ko viegli kopt, jo paredzēts-mazam saimniekam kuram dikti zivtiņas patīk. Kā pirmās par ko rūpēties. Paldies

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien! Sakarā ar tagad ieviestajām attālinātajām mācībām, man tagad istabā ir ievietots dators, tāpēc man uz galda jau esošie 3 akvāriji bija jāsabīda ļoti cieši (aptuveni 1-2 cm. start akvārijiem) Pašos akvārijos man ir gailīši, saprotms katrā akvārijā pa 1. 1 pie manis jau dzīvo vairāk nekā gadu, otrs tūlīt būs gadu pie manis bet trešā zivtiņa pie manis ir tikai no šī gada marta. Un takā vecākās zivitņas abi ir tēviņi, piepeldot pie savu akvāriju malām, kas ir vistuvāk viena otrai, viņi visu laiku pūš vaigus, (es saprotu kapēc viņi tā dara, jo viņi ir ļoti terotoriāli u.t.t.) taču man tas kaut kā nepatīk. Mamma teica, ka viņi gan jau pieradīs, taču veljoprojām bieži redzu, ka viņi pūš vaigus. Arī esmu pamanījusi, ka pati vecākā zivtiņa gandrīz visu laiku uzturas pie tās akvārija malas, kur var redzēt savu kaimiņu un tikai gaida, kad tas parādīsies un varēs atkal pūst vaigus. Bet otrs gailīts jau ir mazliet pieradis pie fakta, ka viņi ir tik tuvu. Man ir mazliet bail, vai tas nenogurdina gailīti, ka viņš visu laiku pūš vaigus, jo tagad vecākā zivtiņa ir sākusi biežāk car muti Izlaisti mazus burbulīšus. Un vai man atstāt visu kā ir un viņi pieradīs viens pie otra, vai labāk varbūt ielikt kādu kartona gabaliņu starp akvārijiem, lai gaiļi nomierinās? Jau iepriekš saku paldies par atbildi. P.S. 1. bildē ir redzama atstarpe estar akvārijiem. 2. bildē redzamā zivtiņa ir pati vecākā. 3. bildē ir redzama otra vecākā zivtiņa.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien! Vakar iegādājos 8 skaistas zivtiņas. 3 pandas samiņus un 5 barbes. Esmu iesācēja zivju turēšanā. Vakar 2 reizes pa nelielam daudzumam pabaroju. Viss bija kartiba. Vieniga problema - nebiju sagatavojusi pietiekami daudz ūdeni, lai piepildītu pilnu jauno akvāriju. (Akvárijs 54l, pašlaik piepildīts 2/3) Šorīt pamostoties konstatēju, ka barbēm uz muguras ir melni plankumi. Visas zivtiņas parsvara peld tikai pa akvārija apakšu. Vai tas tāpēc ka ūdens nebija pietiekoši nostāvējies? Vai viņas peld pa apakšu tikai tāpēc, ka ūdens par maz? Un kas tie varētu būt par plankumiem?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ