Назад

Процедура лазерной терапии для лечения домашних животных

Полученная травма это переживания и стресс как для самого животного, так и для его владельца. В независимости от того насколько тяжело травмировано животное мы рекомендуем обратиться за помощью к профессионалам, а не заниматься самолечением в домашних условиях. Аргументом в пользу принятия этого решения является то, что в наше время в Латвии доступны современные методы лечения.

Что такое лазерная терапия и в каких случаях ее применяют?

Основными достоинствами лазерной терапии являются ускорение процесса выздоровления, практическое отсутствие побочных эффектов, простота и безболезненность процедур.

“Этот метод лечения стал успешно применяться в 60-ые годы прошлого столетия” – рассказывает руководитель DINO ZOO KLĪNIKA, ветеринарный врач Кристине Думпе. “В нашей клинике используется ветеринарный лазер ASA. Длина волны этого лазера позволяет проникнуть в ткани на глубину 3-4см. Лазер — это техническое устройство, испускающее в виде направленного пучка излучение. Это излучение снимает воспаление, боль,отек травмированного места, а также содействует процессам восстановления клеток и улучшению микроциркуляции крови. Лазерную терапию применяют в лечении собак, кошек, а также экзотических животных.” – объясняет руководитель клиники.

Лазер который используется в нашей клинике запрограммирован на лечение разных животных при различных повреждениях тканей – 20 программ для собак и кошек, 21 программа для лошадей и 41 программа для экзотических животных. У данного лазера широкое применение в лазерной терапии. Его можно использовать при травмах – особенно при острых и хронических болях, а также в послеоперационный период, для снятия отека и ускорения восстановления тканей. Лазер применяется также при лечении заболеваний опорно-двигательной системы.” – рассказывает руководитель DINO ZOO KLĪNIKA.

Чувствует ли животное дискомфорт во время процедуры?

Учеными доказано положительное влияние лазерной терапии на организм. Руководитель “DINO ZOO KLĪNIKA” вместе со своей командой врачей убедилась в том что лазер значительно ускоряет заживление ран.

Во время процедуры животное не чувствует дискомфорт, а наоборот – многие животные почувствовав тепло, которое выделяет лазер, расслабляются и успокаиваются– объясняет специалист.

Важно знать что лазерную терапию противопаказано применять в случаях онкологических заболеваний, беременным животным, а также при обильных кровотечениях. Также лазер нерекомендуется использовать при аутоимунных заболеваниях. При переломах лучи лазера нельзя направлять на металлические импланты.

Во время процедуры ветеринарный врач и владелец животного одевают специальные защитные очки во избежании попадания лучей в глаза.

Какова стоимость и длительность процедуры?

Длительность и частота процедур для каждого случая и пациента подбирается индивидуально. Обычно первые две недели процедура проводится каждый второй день, затем каждый третий день и так далее, постепенно уменьшая частоту посещений.

“Схема и план лечения составляется в зависимости от состояния пациента и возможностей клиента, как от материальных, так и от возможности привести животное на процедуры” –  рассказывает специалист.

Средняя стоимость процедуры 10 – 12 евро. Цена зависит от сложности каждого конкретного случая.

 

 

 

Записаться на процедуру можно по тел.  67327923

DINO ZOO KLĪNIKA - Rīgā, Krasta ielā 52.

 

Похожие вопросы

Наши специалисты смогут ответить на любой вопрос

Sveiki,man ir iegadats meinkuns no audzetavas,5 menesi meitene,vinai parsvara ir visu laiku atverta mute vala, un no mutes nak sausmiga smaka,kas tas varetu but?ediens nav mainits tads pats ka no audzetavas, Ed vina labi,smaganas un zobi izskatas labi,

Ветеринарный врач

Отвечает Ветеринарный врач, Ветеринарный врач

Ответ

Labdien.Mēs ģimenē izlēmām dot mājas kaķēnam runcītim no patvetsmes,bet vēlamies paņemt vēl vienu kaķēnu arī runcīti,ļoti sirdī iekrita,bet ir raizes vai augot kopā nebūs problēma ar tetetorijas dalīšanu,mums ir liela lauku māja.

Фелинолог

Отвечает Фелинолог, Фелинолог

Ответ

Labvakar! Skotu kaķenīte, šobrīd 10mēneši. Ik pēc ~ 2 mēneši mūs nomoka problēma, kas visu laiku atkārtojas. Braucam pie vetārstiem, ielaiž šprici, pāriet. Paiet 1,5-2mēn, atkal viss no jauna. Trauki nomainīti, barība mainīta, nekas nepalīdz. Pampst apakšlūpa, līdz ar to noiet nedaudz arī spalviņa, foto pievienošu. Ēd labi, ir aktīva, taču nevaram tikt galā ar šo. Pie kā vērsties tālāk? Nav problēma vest pie ārsta ik pēc 2 mēneši, taču cik prātīgi ir patstāvīgi laist iekšā zāles? Esam bezspēcīgi :( Paldies!

Ветеринарный врач

Отвечает Ветеринарный врач, Ветеринарный врач

Ответ

Labdien! Vēstule būs diezgan gara, jo es vēlos situāciju aprakstīt iespējami konkrētāk. Es dzīvoju laukos. 2021. Gada decembrī mums pieklīda Svītruseja ( kaķene par kuru es vēlos uzdot jautājumu.) Viņai tecēja acis, viņa nebija pilnīgi vesela. Kad viņai piedzima kaķēni, pēc kāda laika aizvedām pie veterinārārsta, lai sterelizētu. Veterinārārsts teica, kā sākumā viņa jāizārstē, tad varēs sterelizēt. Devām zāles, palīdzēja un veterinārārsts deva zaļo gaismu. ( Tobrīd viņai bija apmēram ( 2-3 gadi). Aprīļa beigās, maijā sākumā viņai sāka pastiprināti krist ārā spalva. Sākumā nepievērsu tam uzmanību, domāju, kā nāk nost ziemas spalva. Bet spalva lielos daudzumos krīt ārā vēl jo projām. Vienkārši dažas reizes noglaudot muguru spalvas pa gaisu. Kārtīgi izķemmēju, bija ļoti daudz spalvu. Tagad tik daudz neķemmējas spalva ārā, bet noglaudot tik un tā spalva ļoti krīt ārā. Acis viņai arī sākušas vairāk tecēt, vairāk kā iepriekš. Svītruseja dzīvo gan ārā, gan iekšā. Viņa medī un ēd peles. Tāpēc mans jautājums ir šāds. : Kāds varētu būt iemesls tam, kā Svītrusejai tik ļoti krīt ārā spalva? Ko pret to var darīt? Viņa ir attārpota un atblusota ar kompleksajiem pilieniem. Es nevaru garantēt, kā viņai nav blusu vai tārpu, jo kā jau es minēju, viņa uzturās ārā un ēd peles. Es gan nedomāju, kā viņai varētu būt blusas vai tārpi. Jau iepriekš liels paldies par Jūsu veltīto laiku, par to, kā izlasījāt manu garo vēstuli, un protams liels paldies par atbildi!

Фелинолог

Отвечает Фелинолог, Фелинолог

Ответ

Labdien. Runčuks pēc kastrācijas ir kļuvis nežēlīgs pret savu māsu. Itkā grib rotaļāties bet rotaļu laikā nežēlīgi un neatlaidīgi kož viņai mugurā. Ko var darīt lai to novērstu?

Фелинолог

Отвечает Фелинолог, Фелинолог

Ответ

Какая общая стоимость стерилизации кошки с наркозом и всем что нужно для этой процедуры? кошке 9 месяцев

Ветеринарный врач

Отвечает Ветеринарный врач, Ветеринарный врач

Ответ

Paņēmām lauku kaķēnu, vecumu īsti nezinām, ir zobi, actiņas vaļā, pati ēd un dzer, ir aktīva. Sazinoties ar veterinārārstu, mums ieteica uz konsultāciju nākt pēc nedēļas, lai kaķēns pierod, lika barot ar mātas aizstājējpiena maisījumu + mitru sauso barību. Jau otro dienu kaķēnam caureja un nelieli asins izdalījumi, ūdeni dodam un tas ir pieejams visu laiku. No kā varētu būt caureja? Varbūt pārāk daudz piena? Citreiz kaķēns mēdz apēst gan barību, gan arī pa virsu uzdzert pienu. Kā novērst caureju? Paldies :)

Фелинолог

Отвечает Фелинолог, Фелинолог

Ответ

Sveiki! Audzinu 8 mēn vecu Abesīnieti, runci. Pirms pāris dienām tika kastrēts. Ik pa laikam ejam ārā pie pavadiņas. Kaķēns kā kaķēns, taču nepārspīlējot viņš visu laiku ņaud, pat ne tā, ka prasītu kaut ko, bet staigā apkārt un bļauj. Ūdens svaigs ir pieejams, ēdiens arī(taču ne par ko neēd sauso barību), ar viņu spēlējos, taču viņam ātri zūd interese. Vai ir kādi ieteikumi kā risināt ņaudēšanas problēmu(veselības problēmas nav konstatētas)? Vai varbūt ir opcija konsultācija ar felinologu dzīvē kopā ar kaķēnu? Paldies!

Фелинолог

Отвечает Фелинолог, Фелинолог

Ответ

Здравствуйте. Моей кошке около полутора года. У кошки был сильный испуг. И мне кажется у неё заметны сбои в поведении - гиперестезия. У вас есть специалисты, которые могут помочь в этом вопросе? (Спазмы спины, частое вылизывание, гиперактивность)

Фелинолог

Отвечает Фелинолог, Фелинолог

Ответ

Labdien! Pēkšņi pazudušas spalvas!Vakar bija viss vietā! Vieta ir gluda, bez ievainojumiem. Kaķim ,runcim, maijā būs gads, kastrēts. Nav novēroti blaugznu līdzīgi veidojumi. Pēdējās nedeļas sākām dot kaķu barību paredzētu kaķiem no gada vecuma.Ir dota svaiga cūkgaļas akna un niere. 2 nedēļas staigā ar pretblusu, ērču siksniņu, bet spalvas tur turas vietā.

Фелинолог

Отвечает Фелинолог, Фелинолог

Ответ