Назад

Skalārijas

Sveiki!
Mans skalāriju pāris uz platlapu (mākslīgajiem) augiem ir sadējis ikrus. Akvārijā (70l) ir arī mazs sams. Vai sams nevar apēst ikrus? Kādi izskatās beigti un kādi dzīvi ikri? Ko man vajadzētu darīt?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Jautājums:
Sveiki!
Mans skalāriju pāris uz platlapu (mākslīgajiem) augiem ir sadējis ikrus. Akvārijā (70l) ir arī mazs sams. Vai sams nevar apēst ikrus? Kādi izskatās beigti un kādi dzīvi ikri? Ko man vajadzētu darīt?

Atbilde
sams noteikti mēģinās apēst ikrus. To var izdarīt arī paši vecāki. Ja esat gatavi audzēt dzīvo barību mazuļiem, tad vajag to lapu ar ikriem pārcelt uz citu akvāriju, kur būs aerators un sildītājs.
Dzīvi ikri ir caurspīdīgi. Beigtie ir balti. Ja vēlaties audzēt šīs zivis, jums būs jārūpējas par ikriem - jānovāc mirušie, jāmaina ūdens pa daļai katru dienu. Kad kāpuriņi izšķilsies un sāks peldēt, tos būs jābaro sākumā ar infuzorijām, bet pēc tam ar saldūdens planktonu. Ierakstiet mūsu meklētāja vārdu "artemija" un palasiet par šo barības veidu


Похожие вопросы

Наши специалисты смогут ответить на любой вопрос

#cinitajzivtina Sveiki! Pie mums viņa jau ir gandrīz 2 gadus. Apetīte ir, ēd 1x dienā, dažreiz 2x dienā.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki! Zivtiņas bilde par balto plankumu.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveicināti! Zivtiņai ir tāds balts plankums ( vēdera zonā),kurš paliek lielāks. Ko būtu ieteicams lietot ? Noteikti,ka tā varētu būt infekcija. Paldies!

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien. Vēršos pēc palīdzības. Mums pirmais akvārijs (100-105L) ar vāku, ūdens siltums 26 grādi, ir filtrs, gaisa kompresors, kas dod burbulīšus, lampa. Daži dzīvie augi (Anubias, kaut kas papardei līdzīgs un zāles stiebriņi), ir arī mākslīgie augi, kurus paredzēts ar laiku ņemt ārā. Apgaismojums dienā ap 8 stundām, pa nakti lampu slēdzu ārā. Tīram 1x nedēļā nomainot 20 litrus ūdens. Krāna ūdenim pievienojam speciālo līdzekli. Barojam 1x dienā ar universālajām pārsliņām, 1 reizi nedēļā pārslas aizstāju ar saldētām Dafnijām. Akvāriju uzsākām ar iekopšana un pēc tam ielaidām 3 gb molinēzijas. Pēc kāda laika, konsultējoties ar veikalu, ielaidām 1 gb gailīti un 5gb Minortetras (laikām tāds bija to nosaukums). Vērojot zivtiņas pamanījām, ka Gailītim astes gals ir sabojāts, regulāri slēpjas, ēd maz. Ir aizdomas, ka tieši Minortetras dara pāri. Bet bieži to redzēt nevar. Kā pareizi ārstēt Gailīti? Vai aste var ataugt? Man citu akvāriju nav, līdz ar to nav iespējams Gailīti nošķirt. Pēc papildus zivju ielaišanas un dzīvo augu pievienošanas grunts palika netīra. Kamēr akvārijā dzīvoja tikai 3 Molinēzijas viss bija labi, bet tagad ūdens ir dzidrs (filtrs strādā), bet baltie akmeņi palikuši brūni. Vai varu droši ņemt ārā un skalot grunti? Paldies.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien! Iegādājos samu, veikalā šķirnes nosaukumu man pateica, bet to piemirsu, varbūt pēc apraksta spēsiet man rast atbildi kā sauc šo samu - sams slēpjas gruntī, ir vidēji lielsun kad to paņem rokās tas sāk vibrēt (veikalā pārdevējs viņu ņēma rokā un rādīja kā sis samiņš vibrē). Un ņemot vērā, ka sams visu laiku slēpjas gruntī neesmu to redzējusi kopš ielaišanas akvārijā.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki nesen iegādājos akvāriju ar zivtiņām ir melnā sarkanastes haizivs un dažādas mazās zivtiņas kas no agresīvo zivju sugām bet tomēr haizivite trenkā un sadzen mazās stūrī un neļauj peldēt pa akvāriju kāds varētu būt izskaidrojums un risinājums

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki. Kurā no Jūsu veikaliem ir pieejamas Oranda šķirnes zelta zivtiņas? Paldies

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki. Man ir 18.litru akvārijs vaļējs ar led lampu. Kādas zivis es drīkstu tur turēt?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien! Zelta zivtiņa peld ar vēderu uz augšu ar vaļā muti. Vai iespējams viņai palīdzēt?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien! Vienai zelta zivtiņai pie žaunām rozā pleķis vienā pusē,vēl parādījās gūpijām arī rozā pleķīši abās pusēs pie žaunām.Akvārījs 120l ar dzīvajiem augiem,ūdens tīrs,vitamīnus zivis saņem.Atbildi nevarēju attaisīt saiti,parādās 404 lapas ķļūda,arī iegāju eksperta atbildes,arī nav.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ