Назад

Другие рыбы

Другие рыбки,которые можно приобрести в магазинах DINO ZOO.

GLOSSOLEPIS INCISUS, BOTIA LOHACHATA, BOTIA MODESTA, BOTIA MACRACANTHA, MELANOTAENIA PRAECOX, MELANOTAENIA TRIFASCIATA , APTERONOTUS ALBIFRONS, BEDOTIA GEAYI.

GLOSSOLEPIS INCISUS
Красный Глоссолепис

Родина: Южная Америка, Азия.  
Корм: сухой комбинированный, личники комаров.  
Содержание:  T°-22-25°C.

Необходим аквариум с растениями, хотя бы объемом 100 л. Миролюбивые, можно держать вместе с радужными рыбками, боциями, синодонтами, пецилиями, вуалехвостами, панцирными сомиками. 

 

 

BOTIA LOHACHATA
Мраморная боция

Родина: Южная Азия (Пакистан, Индия).
Корм: всеядные.
Содержание:  T°- 24-30°C.

Миролюбивые, можно держать вместе с другими рыбами, исключая крупных цихлид и хищных сомиков. Аквариум начиная от 100 л., с растениями. 

 

 

BOTIA MODESTA

Боция Модеста
Родина: Южная Азия (Индия, Тайланд, Малайзия).
Корм: всеядные.
Содержание:  T°- 26-30°C.
Миролюбивые, можно держать вместе с другими рыбами, исключая крупных цихлид и хищных сомиков. Аквариум начиная от 100 л, с растениями.

 

 

 

BOTIA MACRACANTHA

Боция макраканта
Родина: Южная Азия (Индонезия, Суматра, Борнео).
Корм: сухой комбинированный, личинки комаров.  

Содержание:  T°- 24-30°C.
Миролюбивые, можно держать вместе с другими рыбами, исключая крупных цихлид и хищных сомиков. Аквариум начиная от 100 л, с растениями. 

 

 

 

MELANOTAENIA PRAECOX

Неоновая радужная рыбка
Родина: Южная Америка, Азия.  
Корм: сухой комбинированный, мелкие личинки комаров, дафнии. 

Содержание:  T°-22-28°C.

Необходим аквариум с растениями. Миролюбивые, живут стаями. Можно держать вместе с другими атеринами, меченосцами, вуалехвостами, барбами, панцирными сомиками.

 

 

MELANOTAENIA TRIFASCIATA
Радужница трехполосая

Родина: Австралия
Корм: сухой комбинированный, личинки комаров.  
Содержание:  T°-22-28°C. Нужен аквариум начиная от 100 л, с растениями.  

Миролюбивые, уживаются вместе с другими рыбками похожего размера (меченосцами, пецилиями, макроподами, гурами, синодонтами, боциями, панцирными сомиками и др.). 

 

 

APTERONOTUS ALBIFRONS
Аптеронотус белолобый

Родина: Южная Америкa (Венесуэла, Перу).
Корм: сухой комбинированный, личинки комаров, креветки. 
Содержание:  T°- 23-28°C.
Миролюбивые, необходимы укрытия. Аквариум от 100 л.

 

 

BEDOTIA GEAYI
Бедоция

Родина: Азия.
Корм: сухой комбинированный, личинки комаров, дафнии.
Содержание:  T°-22-26°C. Необходим аквариум с растениями.
Миролюбивые, содержат стаями. Можно держать с минорами, тернециями, панцирными сомиками, лорикариями. 

 

 

TETRAODON TRAVANCORICUS

Карликовый тетрадон

Родина: Индия.

Корм: не ест сухой корм, дают личинки комаров, креветки, улитки.

Содержание:  T°- 22-28°C.Территориальные, нужен аквариум с укрытиями, могут обгрызать других рыбок и растения.  Необходима регулярная замена воды ( 1 раз в неделю). 

 

 

TETRAODON SCHOUTEDENI

Тетраодон леопардовый или шаротел

Родина: Африка

Корм: личинки комаров, креветки, улитки.

Содержание:  T°-25-28°C.

Пресноводные рыбки. Между собой территориальны, поэтому необходимы укрытия. Могут обгрызать растения и других рыбок, поэтому нужно держать отдельно.

 

 

TETRAODON SUVATII

Стрелоголовый тетрадон 

Родина: Азия.

Корм: личинки комаров, креветки, улитки.

Содержание:  T°-22-28°C.

Агрессивны, могут поранить остальных обитателей аквариума, поэтому лучше держать отдельно. Копаются в грунте, делая воду мутной.  Аквариум с укрытиями; малоподвижны.

 

 

XENOMYSTUS NIGRI

Коричневая рыба-нож

Родина: Африка.

Корм: личинки комаров, креветки, говядина. 

Содержание:  T°-22-28°C.

Необходим аквариум с растениями и укрытиями. Довольно миролюбивые. Можно держать вместе с рыбками среднего размера: атеринами, вуалехвостами, боциями. 

 

 

MACROGNATHUS ACULEATUS

Макрогнатус - узкоглазчатый

Родина: Азия.

Корм: личинки комаров.

Содержание:  T°-22-26°C.

Необходим аквариум с укрытиями.Обычно не трогают других рыбок, можно держать с меченосцами, вуалехвостами, полиптерами, каламоихтами, атеринами, синодонтами, панцирными сомиками.

 

 

ERPETOICHTHYS CALABARICUS

Калабарский каламоихт

Родина: Африка.

Корм: личинки комаров, креветки.

Содержание:  T°-22-28°C.

Необходим аквариум с укрытиями и растениями. Миролюбивые. Можно держать вместе с мелкими цихлидами, вуалехвостами, меченосцами,  гурами, анциструсами, гринохейлами. 

 

 

PERIOPHTHALMUS VULGARIS

Илистый прыгун

Родина: Азия.

Корм: личинки комаров, креветки, насекомые.

Содержание:  T°-22-28°C.

Аквариум с берегом и корягами, должен быть закрытым. Рыбы территориальные, взрослые терроризируют более слабых особей. 

 

 

ACANTHOPHTHALMUS (PANGIO) KUHLII

Колючеглаз Кюля

Родина: Азия, Индокитай  

Корм: сухой комбинированный корм, личинки комаров.

Содержание:  T°-22 – 28°C.

Миролюбивые, уживаются со всеми рыбками (нельзя держать с большими цихлидами, хищными сомиками).

Похожие вопросы

Наши специалисты смогут ответить на любой вопрос

Labdien! Vienam no maniem Āfrikas gliemežiem galvas priekša izskatās piepampusi, un kad tas atver muti, no tās iznāk tāds kā "bumbulis". Par šo ir jāsatraucas? Es biju uz apmēram 2 dienām ārpus mājām, šo pamanu pirmo reizi. Internetā lasīju par ( gut extrusion), un citām slimībām, un ja ir, tad ir iespējams pie vetārsta izārstēt? Paldies!

Специалист по рептилиям

Отвечает Специалист по рептилиям,

Ответ

Sveiki, vēlos dabūt divus aksolotlus. Vēlos pajautāt kādu aprīkojumu varētu ieteikt, īpaši dzesētāju akvārijam, jo ​​tepat Latvijā nevarēju atrast 120 litru dzesētāju. Un kādu ēdienu jūs ieteiktu? Un vai ir iespējams iegādāties lietotus akvārijus? Un no kā var nopirkt pašus aksolotlus?

Специалист по рептилиям

Отвечает Специалист по рептилиям,

Ответ

Sveiki. Kāpēc mana zelta zivtiņa (raiba) uzbrūk savam draugam teleskopiņam? Mans teleskopiņš ir teikšu 2lielāka. Ūdeni 1 nedēļa nomainu 20% 120litri akvārijā. Baroju sausbarību. Nosūtu bildi cietušo un vainīgo( orandžā, apaļā.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien. Akvārijs netika kādu ilgāku laiku tīrīts un ticis laikam arī barības zivtinam dots vairāk. Un parādījās gar sieniņām virs ūdens balti tārpiņi. Zivtiņas pašas juutas un izskatās labi Depo iedeva līdzekļus " Sera Nematol" un "Sera Costapul". Teica lai abus lieku akvārija. Bet tagad sapratu ka tie tarpini laikam ir planarijas. Vai šie lidzekli varētu palīdzēt un vai vispār nenāks par ļaunu zivtinam lietojot abus?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Atbildot uz Jūsu jautājumu (Labdien.Atsūtiet zivtiņas foto,lai konsultētu tas ir nepieciešams.Jebkurā gadijumā ātri spuras nenormalizējas,dzīšanas process notiek zināmu laiku.Kā jūtas pati zivs?Ir aktīva? Apetīte laba?Otra lieta ir jautājums kā Jūsu zivtiņa ir ieguvusi šo kaiti.... Vai infekcijas veidā,ja esat akvārijā ielaiduši vēl kādu iemītnieku,vai arī problēma ir turēšanas apstākļos.Aprakstiet savu akvāriju un tā kopšanu.Paldies.Gaidīšu atbildi.) par savu jautājumu: Zivtiņa ir pat ļoti aktīva, labi ēd, ir ar gribu dzīvot. Respektīvi, pati apzinos, ka šobrīd akvārijs ir par mazu, jo zeltenes ir paaugušās (iegādājoties zeltens zināju). Esmu jau noskatījusi 215l akvāriju, ko biju arī plānojusi iegādāties, bet tieši tad piemeklēja šī nelaime. Šobrīd ir 54l akvārijs. Uzturas trīs zeltenes un pāris Ancistrus sami, kas dabīgā ceļā savairojās turpat manā akvārijā. Tīrīšana - reizi nedēļā, 1/3 ūdens sifonējot grunti, ūdenim pievienoju Aquasafe. Ir iekšējais filtrs un aerators. Ūdens parametri ir normā, nekas nav paaugstināts. Jaunas zivis klāt nav laistas un nav plānots. Pēc konsultācijas ar AquaRiga secinājām, ka tas ir agresijas rezultātā, jo abas pārējās zeltenes, kas ir izaugaušas divtik sāka izstumt trešo, kas ir vismazākā. Kādā nakts laikā mazākā bija nodzīta teju līdz nāvei. Ātri nošķīru un tā kā man ir mazāks 25l akvārijs, kurā dzīvo trīs gupijas un daži neoni, tad ielaidu pagaidām tajā. Aste bija sākusi ataugt. Gandrīz pilnībā bija sadzijusi, līdz tā atkal sāka sairt. Pēc nošķiršanas aste un muguras spura pazuda vēl trīstik, ko es nesaprotu (varbūt Gupijas uzbruka). Vēl joprojām lietoju bactopur, bet aste kā neataug vairāk tā neataug. Šobrīd tiešām nezinu kā palīdzēt. Ja Gupijas tiešām ir pie vainas, ka vēl trīstik aste ir pazudusi, tad jādomā par citu iespēju, kur pārcelt zivtiņu, bet tāpat neizprotu vairāk ko darīt, lai palīdzētu. Pielikumā bildē pēdējais šī brīža stāvoklis pēc nošķiršanas un ielaišanas mazajā akvārijā. Pilnībā veselas ir apakšējās vai/un sānu spuras.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien, manai akvārija zivij ir uzmeties pie mutes sarkans pūslītis, kas plaisā, diemžēl nezinu precīzi nosaukumu. Zivs ēd, bet var redzēt ka jau otro dienu pūslītis paliek lielāks. Dzīvo 100L akvārijā ar divām zelta zivtiņām un vienu samu.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki kas pa vainu bruņurupucim 2 dienu laikā šāds baltums paradijies ko iesakiet darīt? Šobrīd nav iespēja tikt pie vetārsta. Dzivo 100 litru akvarijā ar uvb lampu

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien, man ir 60l akvārijs un pēdējo mēnesi esmu saskārusies ar jautājumu "kā akvārijā noturēt vēlamo gaismas ilgumu?". Tāpēc apsveru domu iegādāties taimeri, taču kur tādu var iegādāties?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien, kas noticies šai zivtiņai? Viņa ir ļoti lēna, bieži nostāk no pārējām, zem mākslīgā auga. Kad tiek dota barība, knapi paspėj uzpeldēt, pārējās visu ēdienu paņem. Akvārijā ir gan mākslīgie, gan dzīvie augi. Ir filtrs. (Nav sildītājs, auksts krāna ūdens tiek liets) Barbus Shubertus zivtiņas 5gb (54L akvārijs)

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien, sagatavoju savu 54l akvāriju priekš zivtiņu laišanas iekšā. Izmazgāju grunti ieliku dekorācijas, kā arī siekstu. Otrajā dienā ūdens ir saduļķojies, tas varētu būt no sieksta? Kā rīkoties šādā situācijā? Un jautājums vai sagatavojot akvāriju nepieciešams slēgt skābekli un gaismu, ja ir mākslīgie augi. Kā arī kāds ieteikums, pēc cik ilga laika un cik daudz varētu laist iekšā zivtiņas?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ