Назад

Лабораторная диагностика домашних животных

У домашних животных некоторые заболевания могут протекать бессимптомно. Лабораторная диагностика дает точную информацию о функциональном состоянии органов, что позволяет диагностировать скрытые заболевания до проявления клинических проявлений. Именно поэтому рекомендуется раз в год делать лабораторную диагностику.

Лабораторная диагностика рекомендуется также животным у которых наблюдается рвота, понос, частое мочеиспускание, жажда, похудение, лишний вес, а также пациентам группы риска инфекционных заболеваний (животные взятые с приюта или улицы, а также с хроническими заболеваниями).

Профилактическая сдача анализов рекомендуется также стареющим животным. Сеньоры зачастую страдают одновременно несколькими недугами. Своевременные анализы помогут вовремя назначить диагностику заболеваний и их лечение. Животным с заболеванием почек и печени употребление некоторых медикаментов может быть опасным. Сделав анализы можно проверить общее состояние здоровья животного и убедиться безопасны ли конкретные медикаменты.

Животным с хроническими заболеваниями анализы делают для контроля.  После выздоровления лабораторные исследования также важны для избежания нежелательных рецедивов.

Лабораторные исследования крови рекомендуется животным, которым планируется операция, для того чтобы убедиться в безопасности применения наркоза и предотвратить возможные осложнения.  Это обследование важно для всех животных, в том числе для молодых и здоровых животных.

В ветеринарных клиниках Dino Zoo доступны широкого спектра анализы крови и лабораторные исследования.

До 30 апреля в клиниках Dino Zoo на анализы крови действует 10% скидка (анализы, которые делаются на месте в клинике), показав купон или изображение акции в Facebook.

 

Похожие вопросы

Наши специалисты смогут ответить на любой вопрос

Sveiki! Jautājums. Gandrīz pirms 2 gadiem es uz ielas atradu kucēnu. Cilvēki un bērni viņu mocīja/sita. Bet tagad mums ir problēma, viņš atsakās iziet ārpus mājas teritorijas, vīriešu un bērnu redzeslokā rodas nesaturēšana un čīkstēšana. Mēģināju maigi runāt, dot kārumus, novērst uzmanību spēlējoties, bet viņš skrien mājās un čīkst, nomierinās tikai tad, ja apskauj un sauc vārdā. Vai vispār ir iespējams viņu apmācīt staigāt pārpildītās vietās? Vai viņam vispār ir iespējams palīdzēt?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Labdien! Es vēlos uzdot jautājumu par savu 12 gadus veco Ķīnas cekulaino suņi Leniju. Lenijam ir dažādas alerģijas un veselības problēmas, kā jau vecam šķirnes sunim. Lenijam ir alerģija pret vistu, graudaugiem, ( izņemot rīsus un putraimus). Jā viņš ēd kādu no šiem produktiem viņam tek ausis, paliek sarkanās ciskas. Vēl Lenijas ir neliela bruka abos sānos. Viņš ēd dārzeņus un augļus ( gurķus, tomātus, kāpostus, zemenes, persikus u.t.t ). Šodien pamanīju, kā viņam uz purniņa ir tāda kā pumpa. Itkā, jā piespiež tad viņam nesāp. Pumpa vizuāli izskatās, kā ādas pacēlums. Es gribētu zināt vai tas ir bīstami? Varbūt tas pāriet pats no sevis, vai arī ir jāved pie veterinārārsta? Pievienoju fotogrāfiju. Tur gan īsti nevar pumpu redzēt, tāpēc to apvilktu. Jau iepriekš liels paldies par veltīto laiku, un protams atbildi! :)

Ветеринарный врач

Отвечает Ветеринарный врач, Ветеринарный врач

Ответ

Labdien! Vai 5 mēnešus vecu kucēns nav par lielu lai viņu uzņemtu jaunajās mājās? Sunīts ir vidusāzijas aitusuns!

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Hi I am looking for spare parts for my dogs travel cage before Friday. I need the screws and the clips that connect the top with the bottom part of the cage and its a bracco eco no 6 type. Is there any available? Thanks

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Добрый день, наша собака (6 лет, помесь лабрадора и овчарки) всегда очень любила кататься в багажнике нашей машины, но теперь она на отрез отказывается залезать в багажник, будто боиться его как огня. Мы не можем понять с чем это связано.

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Sveiki, paņēmām no patversmes 5g vecu suņu meitenīti, ik reizi kad saimniece iziet no mājām tad suņuks sāk raudāt un gaudot, tas ar laiku mainīsies vai pie tā ir speciāli jāstrādā lai suns tā nepārdzīvotu?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Labdien! Pirms neilga laika no patversmes paņēmām 5 gadus vecu suņu meitenīti. Dzīvojam ar draugu divatā, sunīte pie manis ir pieradusi, nāk visur līdzi, pastaigās nav problēmu, toties draugam ļauj glaudīt, mīļot, guļ blakus, taču nevēlās nekur iet divatā ar viņu, un ir problēmas pastaigas laikā. Vai kaut ko var darīt šajā situācijā?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Labdien! Pirms neilga laika no patversmes paņēmām 5 gadus vecu suņu meitenīti. Viņai nekad dzīvē nav doti gardumi, arī ēst viņa ēd ļoti maz un neprasa pēc vēl. Kā šādā veidā viņu mācīt/trenēt, ja viņai apbalvojuma vietā gardums neder?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Labdien! Vai dino zoo grāmatiņa par barošanu pieejama arī drukātā veidā vai tikai kā e-grāmata?

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ

Как помощь слабке если у ней призерки чумки

Кинолог

Отвечает Кинолог, Кинолог

Ответ