Назад

Водный краб (Gecarcinus ruricola)

Взрослый Водный краб (Gecarcinus ruricola) может достигнуть размера в 30 - 40 см, продолжительность жизни - 7 – 10 лет. Можно держать нескольких крабов вместе

Взрослый Водный краб (Gecarcinus ruricola) может достигнуть размера в 30 - 40 см, продолжительность жизни - 7 – 10 лет. Можно держать нескольких крабов вместе. 

Содержание: размер террариума для одного краба -  100x50x50 cм. Террариум обустраивают таким образом, чтобы у краба была возможность полностью нырнуть под воду и чтобы была более мелкая часть, где он мог бы выбраться наружу. 

Освещение: Exoterra Repti Glo 5,0. Для обогрева: Exo-Terra Sun Glo Neodymium, Daylight Lamp (тепловые лампы). Подстилка: песок-грунт, предназначенный для агамм. В террариуме дожен быть термометр и гидрометр.  Температура: +25 OC днем, ночью -  20 OC. Tемпература воды -  + 23 OC. Влажность: 60% (влажность обеспечивается водным бассейном и регулярным спрыскиванием террариума водой).

Кормление: гранулы, предназначенные для водных крабов, филе рыбы (сырое и несоленое, перед скармливанием подержать 1 мин. в кипятке), мясо курицы или говядина (вареное или сырое), тертая морковь, огурцы. Фрукты (клубника, бананы, яблоки) и листья салата.  Петрушка смертельна! Дополнительно дают витамины и минеральные вещества  (кальций), особенно во время смены панциря.

Уход: террариум ставят дальше от тепловых приборов, техники, создающей вибрации, сквозняков и прямых солнечных лучей. Террариум и его оборудование регулярно чистят и моют, а также регулярно меняют воду.

Похожие вопросы

Наши специалисты смогут ответить на любой вопрос

Mūsu gailitis, muns ir dekorācija tāda sabrukusi deserta pils gabals un viņš ir paslepies aiz tā un ātri elpo drīkst viņam dot tikai 4 graudinus bet mēs iedevām 5 un viņš ari ātri elpo muka ari ir mazie samini viņi pie filtra vislaik viņi ir paēduši bet mēs par gailiti uztraucamies tagad viņš saka kustēties izlaida no vietas

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

labdien. jautajums.Ka ir pareizi jaieliek klat figuras ( buru kugi kurs nopirkt) akvarija kur dzivo zivis un ir citas figuras. . Kada ir jaunas figuras apstrade pirms ievieto akvarija ??? Lai neizjauktu bio vidi akvarija.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Akvarijs 100 l, Kā kopt dzīvzaļus augus? Zaļumi ļoti slikti aug, vai vispār neaug. Lapiņas mazas neizskatīgas. Zivtiņas :skalārijas, Lobeo.Ūsains liels samiņš, gurami. Filtrs un kompresors + termoregulēšana.Paldies

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Vai akvārijā mainot 1/3 daļu ūdens, jaunais ūdens ir jānostādina diennaktī. Esmu no Rīgas, tākā Rīgas ūdens ūdens kvalitāte.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki. Man ir 5 zilas garneles saprotu ka tie ir mazuļi vai viņus frīku laist kopā akvārija ar neoniem un samu. Bailes ka mazuļus neapēd .

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien! Atbildod uz Jūsu jautajumu- zivtiņa tiek barota 1-2 reiz dienā ar 3-5 graudiņiem barības (pievienoju bildi), ūdens akvārija un pats akvārijs tiek tīrīts 1 reizi nedēļā, akvārija tilpums ir 6 vai 8 litri, kvadrātveida. Akvārijs atrodas netālu no loga, un logs netiek vērts vaļā, lai nerastos caurvējš, virs akvārija tiek turēta LED lampiņa, kas tiek ieslēgta no rīta līdz vakaram, apmēram 8-10 h. Sakiet, lūdzu, vai akvārija tīrīšana tiek veikta korekti- tīrot akvāriju tiek nostādināti 2 l krāna ūdens vismaz 24 h pirms tīrīšanas, akvārijs tiek tīrīts ar birsti un visi priekšmeti, kuri atrodas akvārijā, tā pat arī grunts, pēc tam tiek likts akvārijā, visi tīrie priekšmeti un tiek ieliec akvārija ūdens, nostādinātais ūdens un pārējais tilpums ar siltu krāna ūdeni, un daži pilieni ūdens kondicioniera-AquaSafe, un tas tiek ielaista zivtiņa ar 500 ml iepriekšējā akvārija ūdens.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien. Esmu tikusi pie 250l akvārija ar samu. Pēc skata atgādina Antsistrus. Bet cik esmu meklejusi info, tie kāposti izaug mazliet virs 10 cm. Šim ir 52 cm. Tāpēc rodas jautājums, kas viņš ir. Un vai drīkstu likt klāt citas zivis? Man otrā akvārijā 60l ir mazāks sams, ap 12 cm. Domāju vai drīkst apvienot, vai lielais viņu nenobeigs? Paldies.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien, man ir tāds jautājums : " Vai jūs varētu pateikt, kas šīs zivtiņas ir pēc dzimuma"? Bilde ir pielikumā. Paldies.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki! Pagājis pus gada kopš cīnītājzivs iegādes, un kopš tā laika ir arī samazinājusies spuras zivij, sākotnēji bija ļoti plaša spura, tagad uz pusi mazāk.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien! Kāda būtu ieteicamā teperatūra corydoras samiņiem?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ