Rezultāti

#akvarijatilpums (80 ieraksti)

Labdien. Interesē vai akvārijā 6.8 l(foto) var atrasties arī sami, 1 vai divi kopā ar Gailīti. Takā akvārijs ir jau aprīkots ar visu (TetraCascadeGlobeDuo),saprotu ka tīrīšana tā pat 1 reizi nedēļā 1/3 ūdens. Ja var sadzīvot tad kuru zivi laist pirmo ANCISTRUS samu/s vai Gailīti.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien, vēlamies iegādāties mazu zivtiņu apaļā akvārijā, kāda zivtiņa vis labāk iedzīvotos parastā, apaļā akvārijā?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Ir doma 112l akvārijā salikt zebra danio un neon tetra zivis. Cik no katras šķirnes zivis var ielaist?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki! Vēlos iegādāties Ancistrus albīno samiņu, kādi būs viņam nepieciešamie apstākļi? (piem, akvārija tilpums, barības veids un viss cits, ko man vajadzētu zināt? :) Kurā akvārija daļā šis sams dzīvos un kāpēc? Vai to ir iespējams turēt kopā ar citām zivīm, gliemjiem? Kādas ir attiecības ar augiem? Kāda vispār ir šīs zivs uzvedība, "rakstura iezīmes"? Liels paldies par atbildēm jau iepriekš! :))

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien! Vai Jums veikalā ir pieejams sams Thoracatum, labprāt vēlētos iegādāties. Vai viņi var dzīvot vieni, vai mīl kompāniju. Man 125l akvārijs. Paldies!

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki! Atbildu uz jūsu jautājumiem par 30l akvāriju un par to.Akvārijs - Tetra AquaArt Explorer 30l un tur ir gan gaisma LED un filtrs un man jau ir zivis-Gailītis,2gūpijas,MACROPODUS OPERCULARIS,XIPHOPHORUS HELLERI un kādus dzīvos augus jūs iesakāt turēt un vēl viens jautājums vai šādā akvārijā varētu turēt Betegera pundurvardīte (HYMENOCHIRUS SP. BOETTGERI)? Paldies!:)

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki! Man ir 30l akvārijs un man ir vidēji smalka grunts un man ir visslielākais jautājums ir, kādus dzīvos augus var turēt akvārijā, ja filtrs ir virs ūdenslīmeņa un ir neliela straume.:)

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien! Gadu atpakaļ iegādājos pirmo akvāriju-man tur dzīvoja 5garneles(viņas pazuda),2 koridoras samiņi(kādu pusgadu atpakaļ nomira-no rīta vienkārši gulēja uz grunts miris-no sākuma viens, pēc kāda mèneša otrs). Vēl man ir Gailītis un ancistrus samiņš, kuri nu jau vairākus mēnešus ir vienīgie akvārija iemītnieki.Akvārijs-10l. Kamēr vēl bija garneles-es viņas baroju "sera" barību krevetēm-tādi graudiņi, samiņiem devu samiņu čipšus, bet gailītim- barību gailīșiem-tādus mazus graudiņus kuri negrimst. Gan gailītis, gan sami neēda savu barību,bet gan krevešu granulas-savas atstāja neskartas. Tagad ,kad man palikušas tikai 2 zivtiņas, es viņas turpinu barot ar granulām ,kas domātas krevetēm, jo savu barību tās neèd -gailītis arī iemācījies ļoti veikli uzķert no grunts granulas. Reizēm tām dodu odu kāpurus tos viņas ēd. Gribu uzzināt, vai zivtiņām nekait ,ka tās baroju ar krevešu barību, varbūt mani koridoras samiņi dēļ tā nomira, kaut gan līdz nāvei bija ļoti aktīvi? Vēl man interesē,vai es 10l akvārijā vēl varu paņemt klāt vienu ancistrusu(pirmais man arī gada laikā nav diez ko liels izaudzis)? Jā, pirms man nomira samiņi -gailītis tos ļoti dzenāja kā spēlējoties.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ