Rezultāti

#akvarijaiekartosana (25 ieraksti)

Cik bieži jātīra filtrs 25l akvārijā?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki! Aptuveni 3 mēnešus atpakaļ jūsu veikalā nopirku siekstu (mopani). Veikala darbiniece, kura apgalvoja, ka ir zinoša šajos jautājumos, informēja, ka sieksta ir gatava likšanai akvārijā, bet pirms tam derētu diennakti paturēt ūdenī, lai iziet visa sarkani-brūnā “krāsa”. Siekstu turēju ūdenī divas diennaktis, jo ūdens turpināja krāsoties. Vēlāk ievietoju siekstu akvārijā. Pāris dienas vēlāk pamanīju, ka sieksta izskatās bāla un gluma, izvilku ārā, smirdēja pēc kanalizācijas un kaut kā beigta. Uzreiz veicu visus tīrīšanas pasākumus akvārijā, ūdens maiņas utt. Zivis necieta. Siekstu rūpīgi nomazgāju un ar tīru birstīti nokasīju visu glumo un duļķaino. Pēc tam siekstu divas dienas pēc kārtas vārīju sālsūdenī pa ~8 stundām. Pēc vārīšanas siekstu pārliku uz bļodu, kur tā nostāvēja divas nedēļas. Ūdens bļodā tika mainīts divas reizes dienā. Pēc divām nedēļām bija sajūta, ka siekstu akvārijā likt ir droši un viss sliktais ir “izvārīts”, izmērcēts utt., bet aptuveni nedēļu vēlāk sieksta atkal palika balta un gluma. Nezinu, vai tam ir liela nozīme, bet akvārijs ir 110 litri, dzīvo 3 helēnas, pāris neoni, padsmit pecīlijas un ir ļoti daudz dzīvo augu, temperatūra +26-28c, ir filtrs, akvāriju tīru reizi divas nedēļās un gaisma ir ieslēgta vidēji 10 stundas diennaktī. Kāds ir iemesls tam, kāpēc siekstai nesanāk sadraudzēties ar manu akvāriju? Būšu ļoti pateicīga par atbildi!

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien .Jautājums par parasto Gailīti , kādi dzīvošanas apstākļi viņam būtu vispiemērotākie? Vai ir vajadzīgs tikai parastais ūdens filtrs vai labāk tāds kas dzen burbulīši? Cik ilgi ir vajadzīgs ieslegts papildus akvārija apgaismojums ?vai ir normāli ,ja gailītis daudz laika pavada gruntī,paslēpies dzīvajās ūdens zālēs/mājiņā vai akvārijā dibenā/akmeņos? Paldies jau iepriekš .

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki! Vēlos iegādāties Ancistrus albīno samiņu, kādi būs viņam nepieciešamie apstākļi? (piem, akvārija tilpums, barības veids un viss cits, ko man vajadzētu zināt? :) Kurā akvārija daļā šis sams dzīvos un kāpēc? Vai to ir iespējams turēt kopā ar citām zivīm, gliemjiem? Kādas ir attiecības ar augiem? Kāda vispār ir šīs zivs uzvedība, "rakstura iezīmes"? Liels paldies par atbildēm jau iepriekš! :))

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien! Vēlos iegadāties zivtiņu gailīti jau 27.martā. Vai varat lūdzu iztāstīt ko darīt lai gailītis justos ērti jaunajās mājās?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki! Atbildu uz jūsu jautājumiem par 30l akvāriju un par to.Akvārijs - Tetra AquaArt Explorer 30l un tur ir gan gaisma LED un filtrs un man jau ir zivis-Gailītis,2gūpijas,MACROPODUS OPERCULARIS,XIPHOPHORUS HELLERI un kādus dzīvos augus jūs iesakāt turēt un vēl viens jautājums vai šādā akvārijā varētu turēt Betegera pundurvardīte (HYMENOCHIRUS SP. BOETTGERI)? Paldies!:)

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki! Man ir 30l akvārijs un man ir vidēji smalka grunts un man ir visslielākais jautājums ir, kādus dzīvos augus var turēt akvārijā, ja filtrs ir virs ūdenslīmeņa un ir neliela straume.:)

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien, Vēlos noskaidrot, vai esmu parezi ievietojusi filtru akvārijā. Vai ūdenim jātek ar strūkliņu virs virsmas(kā no krāna, tā veidojas vairāk burbulīšu), vai jābūt tomēr zem ūdens(straumīti var redzēt, ūdens viļņojas, bet burbulīšu nav tik daudz). Pievienoju bildi. Akvārija 25l tilpumā. Filtrs Tetra IN 300 Plus Un, vai šādā akvārijā, līdzās gailītim vai turēt vēl citas zivtiņas. Paldies!

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ