Rezultāti

#akvarijafiltrs (17 ieraksti)

Cik bieži jātīra filtrs 25l akvārijā?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki! Atbildu uz jūsu jautājumiem par 30l akvāriju un par to.Akvārijs - Tetra AquaArt Explorer 30l un tur ir gan gaisma LED un filtrs un man jau ir zivis-Gailītis,2gūpijas,MACROPODUS OPERCULARIS,XIPHOPHORUS HELLERI un kādus dzīvos augus jūs iesakāt turēt un vēl viens jautājums vai šādā akvārijā varētu turēt Betegera pundurvardīte (HYMENOCHIRUS SP. BOETTGERI)? Paldies!:)

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien, Vēlos noskaidrot, vai esmu parezi ievietojusi filtru akvārijā. Vai ūdenim jātek ar strūkliņu virs virsmas(kā no krāna, tā veidojas vairāk burbulīšu), vai jābūt tomēr zem ūdens(straumīti var redzēt, ūdens viļņojas, bet burbulīšu nav tik daudz). Pievienoju bildi. Akvārija 25l tilpumā. Filtrs Tetra IN 300 Plus Un, vai šādā akvārijā, līdzās gailītim vai turēt vēl citas zivtiņas. Paldies!

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien! Man ir 25l liels akvārijs, kurā dzīvo gailītis. Ir arī akvārija filtrs. Esmu dzirdējusi, ka gailītim nevajag, bet ja tas ir, vai to labāk slēgt vai neslēgt? Vai to var ieslēgt periodiski - dienā ieslēgt, naktī izslēgt? Akvārijam ir arī lampa - vai to nepieciešams lietot nepārtraukti? Un vai vispār nepieciešams lietot? Kad? Akvārijs stāv uz palodzes, vai tā ir laba vieta? Paldies!

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Sveiki! Vakar ierīkoju akvāriju, akvārijā ir filtrs un sildītājs, vakar pievienoju līdzekli kas jālieto lai ūdens būtu tīrs un līdzekli kad ierīko akvāriju, šodien akvārijs ir miglains, ko man darīt? (Ūdeni jau nomainīju 1/3 no akvārija, bet bez izmaiņām.

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien. Nebùs ìsti par zivtiñàm jautàjums.Ar zivtiņàm vis kàrtìbà.Varbùt Jùs varat kàdu padomu dot.Man 200 l akvàrijs.Problèma tàda ka Hydor prim 30 àrèjais filtrs dùc skaļi,pèc iztìrìšanas skaņa laba klusa paiet dažas stundas atkal dùc skaļi.Ko es nepareizi daru?Iekšà filtriņus itkà pareizi saliku tie kas bija komplektà,vienìgi ieliku no vecà filtra keramikas stienìšus tadus baltus pa vidu caurums(nezinu kà pareizi viņus saukt).Nekur nevaru atrast informàciju kas pa vainu.Paldies..

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien. Lieta tada kad ir 220l akvarijs un majas no krana udens ir dzeltens sakara ar gruntsudeniem. Vai ir kautkas kas varetu to udeni padarit dzidru?

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ

Labdien! Man akvārijs uz 6 litriem (mēriju tieši 6 litri). Dzīvo 1 gailītis. Ir termoregurators (26 -28grādi), ir ūdens filtriņš neliels, kuru es ieslēdzu 2 -3 reizes dienā, ar minimālu plūsmu, ir slēptuve, pa dienu spīd galda lampa (novietota maliņā, lai zivtiņa varētu atrast "ēnaināku" stūrīti. Zivtiņu iegādājos 7.novembrī. Baroju ar barību no firmas HIKARI gailīšiem 2 granulas dienā, šodien devu 4-5 sasaldētos odu kāpurus. Grunti pirku Dino Zoo balta, smalkā. Visas ierīces, dekorus pirms ievietot avārijā, rūpīgi nomazgāju. Jautājums??? Kāpēc man virs ūdens virsmas ap zivtiņu (no zivtiņas?) veidojas eļļaina kārtiņa? No iepriekšējās zivtiņas (gailīša, kurš nomira, jo nebija aprīkots akvārijs ne ar apsildāmo, ne filtru) arī veidojās? Šodien ir 5.diena kopš zivtiņa pie manis. Vakar es nomainīju (atstāvinātu ūdeni 3 dienas) 1 litru ūdens. Paldies!

Ихтиолог

Отвечает Ихтиолог, Ихтиолог

Ответ