Informējam, ka uz laiku ir slēgts mūsu veikals i/c OZOLS. Aicinām Jūs apmeklēt mūsu tuvākos veikalus, kā arī iepirkties e-veikalā www.dinozoo.lv

Paziņojums saistībā ar Covid-19 pandēmiju

Cienījamie klienti!

COVID-19 pandēmijas laikā, lai izvairītos no vīrusa izplatības, Dino Zoo veikalos tiks nodrošināti profilaktiskie pasākumi.
Rūpējoties par klientu un savu darbinieku veselību, pastiprināti dezinficējam iepirkumu groziņu un ratu rokturus, kā arī citas virsmas, kurām regulāri pieskaras cilvēki.

  • Aicinām veikalu neapmeklēt cilvēkus, kuri pēdējo 2 nedēļu laikā bijuši ārpus Latvijas robežām, kā arī tos, kuriem novērojami augšējo elpošanas ceļu saslimšanas simptomi – klepus, šķaudīšana, iesnas un/vai drudzis. Tā vietā - izmantojiet iespēju pasūtīt visu mīlulim nepieciešamo elektroniski - Dino Zoo e-veikalā www.dinozoo.lv.
  • Aicinām iepērkoties ievērot 2 metru distanci no citām veikalā esošajām personām un iespēju robežās organizēt veikala apmeklējumus tā, lai izvairītos no iepirkšanās “pīķa” stundās.
  • Par pirkumiem aicinām norēķināties lietojot bezkontakta maksājumus, lai līdz minimumam samazinātu skaidras naudas apriti.
  • Diemžēl nevaram nodrošināt klientu lietošanai dezinfekcijas līdzekļus, jo tie šobrīd nav tirgū pieejami tik lielā apjomā. Aicinām sevi pasargāt no nevēlamiem baciļiem, mazgājot rokas ar ziepēm veikala labierīcībās! Atvainojamies par neērtībām!
  • Atkarībā no situācijas, Dino Zoo veikalu darba laiki var mainīties, tāpēc, lai precizētu Jums interesējošā veikala darba laiku, aicinām zvanīt uz konkrēto veikalu. 

Lai ierobežotu vīrusa iespējamo izplatību, sākot no 16. marta līdz 14. aprīlim atceļam Dino Zoo Arēnā notiekošos pasākumus un suņu skolas nodarbības, izņemot individuālās nodarbības. Lai tām pieteiktos, zvaniet pa tālr. 29390650. Diemžēl mums nākas atcelt arī 18. aprīlī plānoto Dino Zoo dzimšanas dienas pasākumu.

Dino Zoo Frizētava, veterinārā klīnika un aptieka turpina strādāt katru darba dienu līdz plkst. 20:00.

Mēs, Dino Zoo komanda, apsolām darīt visu iespējamo, lai par spīti šim saspringtajam laikam, Tavam mīlulim būtu pieejams viss nepieciešamais.

 

Sargājiet sevi un savus mīļos - palieciet mājās!