Decembrī -20% atlaide mājdzīvnieku vakcinācijām

Decembrī Dino Zoo Klīnikā piedāvājam 20% atlaidi visām mājdzīvnieku vakcinācijām un vakcinācijas pases izgatavošanai. Vai Tu seko līdzi sava mīluļa vakcinācijas kalendāram?

Kaķu un suņu vakcinācija

Kaķēnu un kucēnu vakcināciju uzsāk 2 mēnešu vecumā. Šajā vecumā kaķēnus ieteicams vakcinēt pret infekciozo rinotraheītu, kalici vīrusu, panleikopēniju. Savukārt kucēnus nepieciešams vakcinēt pret suņa mēra vīrusu, adenovīrusu, parvovīrusu, paragripas vīrusu, leptospirozi. Vakcinācija ir nepieciešama arī tādā gadījumā, ja kaķēns vai kucēns dzīvo tikai mājās un ārā neiet, jo saimnieks ar apaviem var ienest mājās infekcijas ierosinātājus un tādā veidā nodot tos savam mīlulim.
Vakcinēt nepieciešams arī pieaugušus kaķus un suņus. Suņa vai kaķa primāro vakcinācijas shēmu noslēdz ar revakcināciju pret infekcijas slimībām un vakcināciju pret trakumsērgu. To jādara ne agrāk kā 3 mēnešu vecumā. Neaizmirstiet, ka ikgadējā kompleksā vakcinācija pret iepriekš minētajām slimībām jāveic reizi gadā arī pieaugušiem dzīvniekiem.

Trušu vakcinācija

Ja mājās turat trusīti, tas jāvakcinē 10 nedēļu vecumā pret trušu hemorāģisko slimību, miksomatozi. Atšķirībā no citiem mīļdzīvniekiem trušus vakcinē 2 reizes gadā.

Būtiski ņemt vērā, ka pirms vakcinācijas dzīvniekam jāveic attārpošana.


Uz tikšanos Dino Zoo Klīnikā, Krasta ielā 52!
Pieraksts pa tālr. 67327923