Rezultāti

#sunupaklausiba (4 ieraksti)

Kā labāk risināt sunīša niķi - bez atļaujas aizklīst uz mežu.

Sveiki! Vēlējos lūgt padomu un ieteikumu, kā labāk risināt sunīša niķi - bez atļaujas aizklīst uz mežu. Tātad mums ir 1 gadu jauns lauku vilka sunītis (bez ciltsrakstiem). Par cik dzīvojam pie meža, viņu ir piemeklējusi vēlme skriet pakaļ stirnām un vienkārši aizlavīties uz mežu, kur mēdz uzkavēties līdz pat 40 min. Protams, ka saprotam, ka tas tā nedrīkstētu būt un ir bīstami. Katru dienu ejam kopā uz mežu staigāties pagarās pastaigās, tādēļ iemesls, ka nav pietiekamas pastaigas īsti nevarētu būt. Kā arī bieži, kad ejam pa mežu un, ja viņš sasmaržo vai pamana kādu meža zvēru, viņš neklausa, kad sakām, ka nedrīkst iet utt. Bet nezinām kā gudri, pareizi un saudzīgi to risināt. Ceru, ka varēsiet kaut vienu ieteikumu sniegt, kā risināt šo problēmu! Paldies jau iepriekš! Ar cieņu, Monta Heidemane

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Izskatās ka sunītim pieklībo paklausība :) Rekomendējam griezties pie kinologa un sākt apmeklēt suņu paklausības nodarbības. 

No Jūsu vēstules īsti nesapratu vai suns dzīvo āra un dara ko grib. Vai viņš skrien prom uz mežu pa taisno no mājām, kad tiek izlaists pastaigaties. :)

Noteikti suns nevar staigāt viens pats pa mežu un apdraudēt gan sevi, gan citus. Tas ir nopietns pārkāpums.

Kucēns ir bardaka taisītājs

Labdien man ir 6 menešus vec kucens jaukteneis, vacu aitas suns ar haskiju, velejos uzjautat ko man darit man suns katru reizi ka izeju no majam suns vienmer apgriež maju ar kajam gaisā kautvaj viņam ir majas kompanjons ar ko speletiws jo man ir velviens suns pieaudzis bet zinu ka kucens ir bardaku taisitajs jo man darit un kā atmacit viņu no tā visa

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi. Lai suns Jūsu prombutnes laikā būtu noguris un viņam nebūtu domu taisīt bardaku.

Atstājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem, tas Jums palīdzēs novērst suņa uzmanību no Jūsu mantam.

Var izmantot būri. Jūsu gadījuma būs liels būris. Suni ir jāpieradinā pie tā, lai viņš nedomātu, ka tas ir kaut kas slikts. Un arī pirms atstāt suni būrī nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi, kā arī astājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem. Un noteikti ir jābūt ūdenim dzeršanai.

Nāciet uz Dino Zoo suņu skolu. Mūsu specialisti palīdzēs Jums tikt galā ar šo problēmu. Pieteikties nodarbībām var pa telefonu 29390650.

Labradora kucēns kož rokās

Labdien. Man ir labradora kucēns. Viņam pašlaik 2 mēneši ar asti. Pie mums ir 2 nedelas. Suns fors saprot komandu “ nedrikst” bet kad saspelejas rūc un dusmās sāpīgi iekož. Bija iekēries sievas biksēs aizradijam ka nedrīks, un tad iekoda rukdams sievai rokā. Mums ir ari berni. Jautajums vai tas uz vecumu paries vinam, vai ari vienkarsi musu labradors bus agresivs. Gaidam kad beigsies karantinas un vedisim uz sunu skolu. Bail palaist garam to bridi kad esam jau nokavejusi un suns paliks agresivs. Ka mums rikoties brizos kad suns sak rukt dauzoties ar mantam, un kad kjeras kājas ar zobiem? Paldies

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Kucēna raksturu uz 30% veido ģenētika un 70% audzināšana. Viss ir Jūsu rokās! 

Kucēni spēlejoties savā starpā vai ar saviem sugas brāļiem kož. Tā ir normāla uzvedība. Kād kucēns mēģina kost Jums rokās vai kājās mēģiniet pārslēgt viņu uz rotaļlietu. Vai arī pārstājiet ar viņu spēlēties un stingri pasakiet "nedrīkst", ignorējiet viņu un neturpiniet spēli. Dariet to vienmēr, kād izveidojas šāda situācija. Lai suns iegaumē - es sāku kost - mani sāk ignorēt.

Ja kucēnam ir bail vai sāp, viņs arī var uzrūkt. Tādā veidā viņš mēģinā aizstāvēt sevi.

Kād kucēnam būs veiktas visas vakcinācijas, rekomendējam sākt apmeklēt suņu skolu. Jo kucēni mācās ļoti ātri, gan labu, gan sliktu.

Pieteikties uz nodarbībam var pa telefonu 29390650.

Vai franču buldogs viegli pakļaujas dresūrai?

Sveiki. Ļoti vēlos iegādāties franču buldogu. Gribētu uzzināt vai šī šķirne viegli pakļaujas dresūrai? Jo pēc suņu iegādes plānota doties uz suņu skolu. (Protams privāti)

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Visi suņi ir apmācāmi. Ar vieniem ir vieglāk ar citiem vairāk jāpastrādā.  Amācības process ir atkarīgs netikai no suņa, bet arī no viņa saimnieka. Ja Jūs strādāsiet tikai treniņos, bet mājās neko nedarīsiet, tād diemžēl pozitīvu rezultātu Jūs nesagaidīsiet tik ātri, cik vēlētos. Varbūt arī vispār nesagaidīsiet.

Suņu skolu var sākt apmeklēt kād kucēnam būs veiktas visas vakcinācijas.

Lai pieteiktos nodarbībām, zvaniet pa telefonu 29390650