Rezultāti

#sunsgrauz (4 ieraksti)

Suns vēl joprojām grauž mēbeles

labdien mums ir 11.men .vec sunene jauktene.vina vel joprojam grauz mebeles .kautgan zobi ir visi iznakusi un mantas ari ir kuras tikpat ka nespelejas un ja nepamana laicigi ka vina ir pakakajusi vina aped savu kaku neskatoties to ka ir dotas zales laineestu ,ko man vajadzetu darit

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Suns var grauzt mēbeles un citus priekšmetus garlaicības dēļ. Kā arī šāda uzvedība var liecināt par atšķirtības sindromu saimnieka prombūtnes laikā. Iespējams ka suns nav pietiekoši noslogots fiziski un mentāli un tādā veidā viņš nodarbina sevi.

Secinājums - iemesli var būt dažādi.

Kucēns ir bardaka taisītājs

Labdien man ir 6 menešus vec kucens jaukteneis, vacu aitas suns ar haskiju, velejos uzjautat ko man darit man suns katru reizi ka izeju no majam suns vienmer apgriež maju ar kajam gaisā kautvaj viņam ir majas kompanjons ar ko speletiws jo man ir velviens suns pieaudzis bet zinu ka kucens ir bardaku taisitajs jo man darit un kā atmacit viņu no tā visa

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi. Lai suns Jūsu prombutnes laikā būtu noguris un viņam nebūtu domu taisīt bardaku.

Atstājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem, tas Jums palīdzēs novērst suņa uzmanību no Jūsu mantam.

Var izmantot būri. Jūsu gadījuma būs liels būris. Suni ir jāpieradinā pie tā, lai viņš nedomātu, ka tas ir kaut kas slikts. Un arī pirms atstāt suni būrī nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi, kā arī astājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem. Un noteikti ir jābūt ūdenim dzeršanai.

Nāciet uz Dino Zoo suņu skolu. Mūsu specialisti palīdzēs Jums tikt galā ar šo problēmu. Pieteikties nodarbībām var pa telefonu 29390650.

Suns grauž čības

Labdien! Mans suns grauž čīpas? ko man iesākt ar viņu?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

noperkat sunim pašam savas čības.

Suns grauž priekšmetus

Sveiki, manam sune ir kādu vecā un pēdējā mēneša laikā sākusi čurāt istaba un jau no sākta gala kopš paņemam no patversmes viņa saka grauzt mantas jo īpaši bērna un bērnam grāmatas... Ko varētu ieteikt šāda situācija

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Iesakām sākt apmeklēt individuālas nodarbības suņu skolā. Nodarbības laikā būs iespēja izrunāt par visam problēmam, saprast problēmu celoņus un atrast labākus risinājumus Jūsu gadījumā. Jo gan čurāšana, gan priekšmetu graušana var būt saistīta ar uzvedības problēmam, ar stresu, kā arī var būt citi celoņi.

Par priekšmetu graušanu. Iesakam novākt visus priekšmētus, lai sunim nav peejas tiem. Dodiet lielāku fizisku un mentālu slodzi sunim pastaigu laikā. Kād suns paliek viens pats Jūs varat atstāt viņam speciālas paredzētas graušanai rotaļlietas , piemāram Dog Fantasy. Tajās rotaļlietas var ielikt kārumus, vai iesmērēt pasteti. Šis rotaļlietas ir izturīgas un kalpos ilgu laiku.

Uz suņu skolu var pieteikties pa telefonu 29390650, vai pa e-pastu arena@dinozoo.lv.