Rezultāti

#sunsdzivokli (4 ieraksti)

Suns sācis čurāt istabā

Gimenee, pirms 5 men pievienojaas beernins un pedejas 3 dienas no vietas muusu 3 gadus vecais franchu buldogs ir sacis curaat istabaa. Tas notiek tikai naktiis. Vedam 3x dienaa, agraak taa bija tikai pirmajos meen. Kaa vislabaak riikoties?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Pārbaudiet vai sunim viss ir kārtība ar veselību. Jo iemesli var būt dažādi. Ja ar veselību ir viss labi, tād konsultējoties ar veterināro ārstu aptiekā var iegādāties mierinājuma līdzekļus sunim. Jo bērniņa ienākšanā ģimenē var sagādāt lielu stresu dzīvniekam. 

Kucēns ir bardaka taisītājs

Labdien man ir 6 menešus vec kucens jaukteneis, vacu aitas suns ar haskiju, velejos uzjautat ko man darit man suns katru reizi ka izeju no majam suns vienmer apgriež maju ar kajam gaisā kautvaj viņam ir majas kompanjons ar ko speletiws jo man ir velviens suns pieaudzis bet zinu ka kucens ir bardaku taisitajs jo man darit un kā atmacit viņu no tā visa

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi. Lai suns Jūsu prombutnes laikā būtu noguris un viņam nebūtu domu taisīt bardaku.

Atstājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem, tas Jums palīdzēs novērst suņa uzmanību no Jūsu mantam.

Var izmantot būri. Jūsu gadījuma būs liels būris. Suni ir jāpieradinā pie tā, lai viņš nedomātu, ka tas ir kaut kas slikts. Un arī pirms atstāt suni būrī nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi, kā arī astājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem. Un noteikti ir jābūt ūdenim dzeršanai.

Nāciet uz Dino Zoo suņu skolu. Mūsu specialisti palīdzēs Jums tikt galā ar šo problēmu. Pieteikties nodarbībām var pa telefonu 29390650.

Labdien, Tā kā šobrīd apsveru iespēju iegādāties suni, ļoti novērtētu Jūsu padomu. Kādas škirnes (vai bezšķirnes) sunīši būtu piemēroti dzīvei dzīvoklī, tomēr salīdzinoši aktīvam dzīvesveidam (skriešana, pārgājieni)? Visticamāk, sunītim 2-3x nedēļā dienas laikā nāktos palikt vienam dzīvoklī. (Citu mājdzīvnieku vai bērnu šobrīd nav). Priecāšos par ieteikumiem. Linda

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Ieteiktu vidēja izmēra suni (šeltijs, velsas korgijs , austrālijas aitu suns un t.t.). Ja suns uz ilgu laiku paliks mājās, Jums būs jāparūpējās par viņa fiziskām un mentālām aktivītātēm, lai suns būtu nogurdināts. Ja suns būs samēra aktīvs un nebūs pietiekoši nodarbināts, tād var sākties problēmas ar mājokļa demolēšanu.

Padomājiet arī par paša dzīvnieka kopšanu. Visus suņus neatkarībā no spalvas garuma un biezuma ir jāmazgā un jāķemmē. Vai Jūs to darīsiet pati, vai Jūs iesiet uz frizētavu.

Suns dzīvošanai dzīvokli

Labdien! Es meklēju suni, kurš derētu 4 istabu dzīvoklim, vidēja vai liela izmēra un būtu mans kompanjons ikdienas skrējienā un varbūt pat canicros sacensībās. Kādas šķirnes būtu piemērotākās?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Principā praktiski visi suņi var dzīvot dzīvoklī. Galvenais ir nodrošināt suni ar regulārām pastaigām, ar fizisko un mentālo slodzi. Ja tā nebūs, tād suns aiz garlaicības var sākt gaudot un demolēt mājokli. Šobrīd kanikrosa ir populāri kurchāra lieluma suņi, tā saucamie eurodog. Tie ir bezšķirnes suņi, kuri maksā tik pat daudz kā šķirnes suņi.

No šķirnes suņiem aktīvai ikdienai būs piemēroti auzstrālijas aitu suņi, borderkolliji, ungāru vižlas, kurchāri, veimarieši un t.t. Rekomendēju palasīt šķirņu aprakstus, kā arī pakonsultēties ar audzētājiem par konkrētas šķirnes īpatnībam.