Rezultāti

#sunaiegade (16 ieraksti)

Kucēna iegāde

Labdien! Cītīgi domāju par maza auguma suņa iegādi. Nevaru izlemt, kurš manai ģimenei būtu piemērotāks. Ceru uz jūsu ieteikumu. Esmu strādājoša vientuļā mamma. Man ir meita 16 gadu veca. Viņai ir Dauna sindroms. Dzīvojam dzīvoklī. Un mums ir 4 gadus veca britu kaķene. Gribas arī maza auguma sunīti ar īsu spalvu, kurš prasās ārā uz wc , nevis nokārtojas mājās kur pagadās. Kuru var ņemt visur līdzi. Kuru var atstāt mājās, kamēr esmu darbā, kurš nav agresīvs un nerej visu laiku. Un protams, kurš negrauž apavus, mēbeles utt. Kurš nebaidās no trokšņiem, jo man meita ir diezgan skaļa. Un loģiski, kurš var sadzīvot ar kaķi. Vai pastāv tāds sunītis, kurš nesagādā daudz kreņķu? Ceru uz jūsu atbildi kā profesionālim. Paldies jau iepriekš.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Domāju ka Jums derētu suns no dekoratīvo suņu grupas. Jo viņi ir draudzīgi un lieliski kompanjoni. No īsspalvainiem tie varētu būt čivava, mopsis, franču buldogs un t.t. No garspalvainiem papilons, japāņu hins, Kavaliera Karaļa čarlza spaniels.  Noteikti nē pūdelis, bišons frise, maltas zīda sunītis, jo šiem suņiem ir nepieciešamā īpaša kopšana. 

Par riešanu, tualeti un suņa uzvedību kopumā. Viss ir Jūsu rokās. Viss ir atkarīgs no audzināšanas. Kucēnam ir jāvelta daudz laika, lai viņš izaugtu par lielisku kompanjonu. Ar meitu arī būs jāstrādā, lai viņa iemācītos komunicēt ar suni, lai viņi abi divi būtu draugi. 

Ja Jums ir laiks un vēlme darboties gan ar suni, gan ar bērnu, tād droši varat sākt meklēt savu kucēnu :) 

Ņūfaundlenda kucēns

Labdien.Man ir jautājums par Ņūfaundlendu.Cik maksā kucēns?Kādas ir viņa veselības problēmas?Paldies.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Par šiem jautājumiem Jums labāk konsultēties ar šis šķirnes auzdzētājiem.

Nosūtu Jums kluba kontaktus, kur Jūs varēsiet saņemt atbildes uz saviem jautājumiem: 

Latvijas Ņūfaundlendiešu un lendzīru klubs

LATVIJAS ŅŪFAUNDLENDIEŠU UN LENDZĪRU KLUBS

Elijas 21, Rīga
26577701,26432627
newfclub@inbox.lv
 https://www.facebook.com/newfoundland.landseer.club.lv

Kucēni

Добрый день.Родители щенка не состоят ни в каком клубе...

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

При нелегальной вязке невозможно будет получить родословную на щенка. Когда вязка делается через клуб, то заводчик соблюдает требования. То есть ведет собаку на выставку для получения оценок, а также делает проверку здоровья (для каждой породы свои требования). 

Получается что Вы планируете приобрести "кота в мешке"... Нет гарантии что родители щенков не являются носителями каких либо заболеваний или изъянов.

Родословная

Добрый день.Взяли в нашу семью нового члена-Джек Рассела терьера.Мама и папа щенка с родословными,но вязка была не клубная.Этот момент мы упустили и ребёнок влюбился в этого щенка.Можно ли как то сделать щенку родословную?Щенку 2 месяца.Спасибо.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

Смотря из какого клуба родители щенка. Есть клубы которые закрывают на это глаза и делают родословные. А есть клубы которые строго придерживаются правил. На этот вопрос Вам должен дать ответ заводчик. 

 

Labdien, Tā kā šobrīd apsveru iespēju iegādāties suni, ļoti novērtētu Jūsu padomu. Kādas škirnes (vai bezšķirnes) sunīši būtu piemēroti dzīvei dzīvoklī, tomēr salīdzinoši aktīvam dzīvesveidam (skriešana, pārgājieni)? Visticamāk, sunītim 2-3x nedēļā dienas laikā nāktos palikt vienam dzīvoklī. (Citu mājdzīvnieku vai bērnu šobrīd nav). Priecāšos par ieteikumiem. Linda

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Ieteiktu vidēja izmēra suni (šeltijs, velsas korgijs , austrālijas aitu suns un t.t.). Ja suns uz ilgu laiku paliks mājās, Jums būs jāparūpējās par viņa fiziskām un mentālām aktivītātēm, lai suns būtu nogurdināts. Ja suns būs samēra aktīvs un nebūs pietiekoši nodarbināts, tād var sākties problēmas ar mājokļa demolēšanu.

Padomājiet arī par paša dzīvnieka kopšanu. Visus suņus neatkarībā no spalvas garuma un biezuma ir jāmazgā un jāķemmē. Vai Jūs to darīsiet pati, vai Jūs iesiet uz frizētavu.

Labdien! Vai būtu jāpakonsultējas ar jums pirms SUŅA iegādes?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Kādā jautajumā?

špica kucēns

Labdien! Meklējam pomerānijas punduršpica kucēnu. Nav ne jausmas, kur atrast veselu, tīrasiņu ar labiem ciltsrakstiem. Paldies jau iepriekš!:)

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Droši varat sazināties ar Nacionālo Čau Čau un primitīvo šķirņu suņu klubu.

Kluba valde notiekti palīdzēs Jums atrast labāku kucēnu 

tel. 29826182,

e-pasts birinka@inbox.lv

Plānojam iegādāties sunīti no audzētavas, kura ir LKF biedrs.

Labdien, Plānojam iegādāties sunīti no audzētavas, kura ir LKF biedrs. Diemžēl pati audzētava ir atsūtījusi tikai pāris dienas veca kucēna bildes, sakot, ka tas ir vienīgais kucēns, kurš palicis nerezervēts un apskatīt to varēsim tikai pēc mēneša. Īpaši kontaktā neiesaistās ar mums, jo vēlējāmies apskatīties kucēna vecākus. Kā lai saprot, vai tiešām konkrētais audzētājs nevazā aiz deguna? Kādi jautājumi būtu jāuzdod gadījumā, ja audzētājs, grib rezervācijas maksu par kucēnu, ko varēs apskatīties tikai pēc mēneša? Paldies par palīdzību!

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

LAbdien!

Var palūgt audzētāju atsūtīt Jums bildes vai video ar vecākiem. Pajautāt vecāku pilnus vārdus un ar google palīdzību apskatīt vecākus. Pajautāt par vecāku veselības pārbaudēm. Ja kucēns ir tiešām tikai dažu dienu vecs, tād Jums ir jāuzgaidā kamēr viņš paaugsies :)

Kā variants Jūs varat griezties pie noteiktas šķirnes kluba vadības. Kluba vadība var palīdzēt Jums atrast vai ieteiks kur meklēt kucēnu tuvākajās valstīs.