Rezultāti

#sunaiegade (7 ieraksti)

Kucēni

Добрый день.Родители щенка не состоят ни в каком клубе...

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

При нелегальной вязке невозможно будет получить родословную на щенка. Когда вязка делается через клуб, то заводчик соблюдает требования. То есть ведет собаку на выставку для получения оценок, а также делает проверку здоровья (для каждой породы свои требования). 

Получается что Вы планируете приобрести "кота в мешке"... Нет гарантии что родители щенков не являются носителями каких либо заболеваний или изъянов.

Родословная

Добрый день.Взяли в нашу семью нового члена-Джек Рассела терьера.Мама и папа щенка с родословными,но вязка была не клубная.Этот момент мы упустили и ребёнок влюбился в этого щенка.Можно ли как то сделать щенку родословную?Щенку 2 месяца.Спасибо.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

Смотря из какого клуба родители щенка. Есть клубы которые закрывают на это глаза и делают родословные. А есть клубы которые строго придерживаются правил. На этот вопрос Вам должен дать ответ заводчик. 

 

Labdien, Tā kā šobrīd apsveru iespēju iegādāties suni, ļoti novērtētu Jūsu padomu. Kādas škirnes (vai bezšķirnes) sunīši būtu piemēroti dzīvei dzīvoklī, tomēr salīdzinoši aktīvam dzīvesveidam (skriešana, pārgājieni)? Visticamāk, sunītim 2-3x nedēļā dienas laikā nāktos palikt vienam dzīvoklī. (Citu mājdzīvnieku vai bērnu šobrīd nav). Priecāšos par ieteikumiem. Linda

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Ieteiktu vidēja izmēra suni (šeltijs, velsas korgijs , austrālijas aitu suns un t.t.). Ja suns uz ilgu laiku paliks mājās, Jums būs jāparūpējās par viņa fiziskām un mentālām aktivītātēm, lai suns būtu nogurdināts. Ja suns būs samēra aktīvs un nebūs pietiekoši nodarbināts, tād var sākties problēmas ar mājokļa demolēšanu.

Padomājiet arī par paša dzīvnieka kopšanu. Visus suņus neatkarībā no spalvas garuma un biezuma ir jāmazgā un jāķemmē. Vai Jūs to darīsiet pati, vai Jūs iesiet uz frizētavu.

Labdien! Vai būtu jāpakonsultējas ar jums pirms SUŅA iegādes?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Kādā jautajumā?

špica kucēns

Labdien! Meklējam pomerānijas punduršpica kucēnu. Nav ne jausmas, kur atrast veselu, tīrasiņu ar labiem ciltsrakstiem. Paldies jau iepriekš!:)

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Droši varat sazināties ar Nacionālo Čau Čau un primitīvo šķirņu suņu klubu.

Kluba valde notiekti palīdzēs Jums atrast labāku kucēnu 

tel. 29826182,

e-pasts birinka@inbox.lv

Plānojam iegādāties sunīti no audzētavas, kura ir LKF biedrs.

Labdien, Plānojam iegādāties sunīti no audzētavas, kura ir LKF biedrs. Diemžēl pati audzētava ir atsūtījusi tikai pāris dienas veca kucēna bildes, sakot, ka tas ir vienīgais kucēns, kurš palicis nerezervēts un apskatīt to varēsim tikai pēc mēneša. Īpaši kontaktā neiesaistās ar mums, jo vēlējāmies apskatīties kucēna vecākus. Kā lai saprot, vai tiešām konkrētais audzētājs nevazā aiz deguna? Kādi jautājumi būtu jāuzdod gadījumā, ja audzētājs, grib rezervācijas maksu par kucēnu, ko varēs apskatīties tikai pēc mēneša? Paldies par palīdzību!

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

LAbdien!

Var palūgt audzētāju atsūtīt Jums bildes vai video ar vecākiem. Pajautāt vecāku pilnus vārdus un ar google palīdzību apskatīt vecākus. Pajautāt par vecāku veselības pārbaudēm. Ja kucēns ir tiešām tikai dažu dienu vecs, tād Jums ir jāuzgaidā kamēr viņš paaugsies :)

Kā variants Jūs varat griezties pie noteiktas šķirnes kluba vadības. Kluba vadība var palīdzēt Jums atrast vai ieteiks kur meklēt kucēnu tuvākajās valstīs.