Rezultāti

#kinologs (13 ieraksti)

Vai meitenes arī var kļūt par kinoloģi?

Vai meitenes arī var kļūt par kinoloģi

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Nosūtu Jums linku par kinologu kursiem :)

http://www.dogs.lv/lv/izglitiba/kinologijas-pamati/

 

Labdien! Iegādājos šeltija kucēnu 2 mēnešus jaunu. Iemācījām kārtoties uz paladziņa, reizēm protams gadījās arī citur dzīvoklī, tad tika sabārts. Taču tagad 3 mēnešu vecumā uz paladziņa neiet, ir piečurājis gultu, šodien atļāvās nokārtoties savā gultiņā, pie reizes arī turpat blakus pakakāja. Sakiet, lūdzu, kas notika, ka mainījās kucēna uzvedība? Un vēl, viņš ik pa laikam ēd savas izkārnījumus. Paldies!

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Par to kā iemācīt kucēnu nokārtoties tikai ārvidē, Jums būtu jākonsultējas pie kinologa.

Kā labāk risināt sunīša niķi - bez atļaujas aizklīst uz mežu.

Sveiki! Vēlējos lūgt padomu un ieteikumu, kā labāk risināt sunīša niķi - bez atļaujas aizklīst uz mežu. Tātad mums ir 1 gadu jauns lauku vilka sunītis (bez ciltsrakstiem). Par cik dzīvojam pie meža, viņu ir piemeklējusi vēlme skriet pakaļ stirnām un vienkārši aizlavīties uz mežu, kur mēdz uzkavēties līdz pat 40 min. Protams, ka saprotam, ka tas tā nedrīkstētu būt un ir bīstami. Katru dienu ejam kopā uz mežu staigāties pagarās pastaigās, tādēļ iemesls, ka nav pietiekamas pastaigas īsti nevarētu būt. Kā arī bieži, kad ejam pa mežu un, ja viņš sasmaržo vai pamana kādu meža zvēru, viņš neklausa, kad sakām, ka nedrīkst iet utt. Bet nezinām kā gudri, pareizi un saudzīgi to risināt. Ceru, ka varēsiet kaut vienu ieteikumu sniegt, kā risināt šo problēmu! Paldies jau iepriekš! Ar cieņu, Monta Heidemane

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Izskatās ka sunītim pieklībo paklausība :) Rekomendējam griezties pie kinologa un sākt apmeklēt suņu paklausības nodarbības. 

No Jūsu vēstules īsti nesapratu vai suns dzīvo āra un dara ko grib. Vai viņš skrien prom uz mežu pa taisno no mājām, kad tiek izlaists pastaigaties. :)

Noteikti suns nevar staigāt viens pats pa mežu un apdraudēt gan sevi, gan citus. Tas ir nopietns pārkāpums.

Cik maksā paklausības nodarbības suņiem?

sveiki!mani interesē cik ir individuālās nodarbības cena suņu skolā pie kinologa? un kurās dienās piedāvājat?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Individuālas nodarbības maksā 20 eur, nodarbības grupā 12.

Nodarbības notiek praktiski katru dienu. Strādājam tikai pēc pierakasta.

Šobrīd nodarbības notiek tikai ārā.

Pieteikties nodarbībām var pa tel 29390650, vai rakstot uz arena@dinozoo.lv

Sveiki. Ir bezšķirnes-takša krustojuma suns, meitene, 4gadi. Pēdējā laika sākusi neklausīt saimniekus, sēž, skatās citur un izliekas ka nedzird. Komandas kā sēdēt, gulēt, ķepu utt izpilda un klausa, bet kad sauc no āra iekšā nenāk, ja aizrāda ka nevar riet, neklausa un turpina riet. Agrāk klausīja ļoti labi uz vārda, kādus nu jau 2 mēnešus jau neklausa.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

LAbdien!

Iespējams ka tika pieļautās kļūdas suņu apmācībā, sakarā ar to suns ir saprastis ka var arī ignorēt saimnieku un darīt tikai to kas patīk.

Rekomendējam atnkākt uz individuālo konsultāciju, lai kinologs varētu Jums parādīt kas un kā jādarā lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

Nevaldāms kucēns

Sveicināti! Mani vecāki iegādājās krustojumu beļģu + kaukāza aitu suns. Kucēnam ir 2,5 mēneši, tas ir nevaldāms, visiem kož. Ēd visu pēc kārtas un, kad mēģina kucēnu atņemt no draņķu ēšanas, tas ļoti saniknojas. Visam klāt, pie vecākiem pa vasaru, dzīvojās māsas dēls, kurš kucēnam neliek mieru. Ir redzēts, ka baksta sunēnu ar koka rungu, sper kucēnam pa purniņu. Protams, suns tagad kož māsas dēlam bez apstājas, un tiek sodīts. Saimniece to aiz skausta aiznes un ieliek voljērā. Es nespēju uz to visu skatīties un gribu kaut kā palīdzēt sunēnam, citādi iznākums var būt bēdīgs. Jau iepriekš, paldies! Attēlā kucēns vēl pavisam mazs. Tika iegādāts 6 nedēļu vecumā.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Jums steidzami ir jādodās pie kinologa kā minimums uz konsultāciju un ir jāizglito visu ģimeni. Šķirņu sajaukums ir ļoti nopietns. Ja Jūs neko nedarīsiet viss var beigties ar traģēdiju. Ja Jūs netiekat galā ar kucēnu un neplānojāt ieguldīt viņā savu laiku, uzmanību un līdzekļus, padomājiet vai viņš tiešām Jums ir vajadzīgs? Varbūt ir vērts piemeklēt viņam citu māju...

Kucēns kož bērnam, jo tādā veidā mēģinā sevi aizstāvēt, jo viņš zin ka bērns darīs viņām pāri. Ir jāizglīto bērns, ir jāstāstā bērnam ko drīkst darīt un ko nē. Ja bērns ir mazs, tād nekādā gadijumā nedrīkst atstāt bērnu un suni bez uzraudzības. Ir ļoti daudz gadījumu ar sakropļotam sejam, nokostiem pirkstiem un t.t.

Pieteikties uz konsultāciju var pa telefonu 29390650.

Ko darīt ar agresīvu suni, kurš ir ļoti bailīgs?

Labdien! Ko darīt ar agresīvu suni, kurš ir ļoti bailīgs? Socializācijai nepadodas (baidās no pastaigām, kur ir citi suņi un cilvēki..it kā bail it kā grib skriet un uzbrukt), kinologs strādāt atteicās, jo nevarot ar bailīgu suni strādāt. Suns ir agresīvs pret visiem cilvēkiem un dzīvniekiem, pat ja cilvēks nāk ciemos bieži. Nav agresīvs vienīgi pret mājas iedzīvotājiem. Šķirne- maskavas sargsuns, 2 gadi.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

LAbdien!

Vai suns tika apmācīts un socializēts no mazotnes? Vai Jūs esat sākuši strādāt ar suni tikai tad kad ir sākušas problēmas?

Vai sunim viss ir kārtībā ar veselību? Vai viņam nav kaut kāda veida sāpes, piem. problēmas ar locītavām? Dažreiz sāpes arī izraisa nervozitāti un agresiju.

Rekomendējam Jums nomainīt kinologu, kā arī sākt dot sunim mierinājuma zāles, lai viņam būtu vieglāk tikt galā ar stresa situācijam un kontrolēt sevi. 

 

 

Suns nenāk klāt

Man ir 7 mēnešus vecs pekiniešu puika ir tāda problēma kad dodamies pastaigā ar pavadiņu pa pilsētu ,bet kad dodamies ārā pie jūras vai mežā atlaižu lai paskraida ,bet kad gribu pielikt atpakaļ pie pavadiņas nenāk mūk prom vienīgi sadzenot pa četriem varam pielikt atpakaļ pie pavadiņas. Ko darīt? Radiem arī ir pekinietis ,bet meitene un vecāka pa gadu arī neklausa kad dodamies tur mums ir bail lai kautkas nenotiek jo mājai nav žoga un radi jau sūdzējās ka arī viņu suņu meitene dodas ārpus mājas teritorijas un tieši aiz mājas ir lielais ceļš. Vēl viņiem ir sešu gadu veca suņu meitene bezšķirnes tā klausa zina kad brauc mašīnas kad tad nedrīkst iet, un atsaucas, kāpēc tā tāpēc kad viņi ir jaunāki un viņa vecāka vairāk pieradusi?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien! 

Vai Jūs ar savu mīluli esat gājuši uz suņu skolu? 

Iespējams ka suns vienkārši nemāk un nezin komandas "šurp" nozīmi, sakarā ar to rodas šāda tipa problēma.

Kamēr Jums nav nodibināts kontakts ar suni un viņš nenāk klāt pie Jums nelaidiet viņu no pavadas. Jo tā var notikt nelaime.

Vecākam sunim ir lielākā pieredze sakarā ar to viņa ir prātīgākā un paklausīgāka. Jaunākiem suņiem ir daudz enerģijas, kā arī viņi grib iepazīt pasauli.

Rekomendējam Jums sākt apmeklēt individuālās paklausības nodarbības, kuru laikā kinologs palīdzēs jums ar suni nodibināt kontaktu un panākt ciešu sadarbību.

Pieteikties nodarbībām var pa telefonu 29390650.