Rezultāti

#kakisnopatversmes (2 ieraksti)

Kaķa slēpšanās

Labdien, ir nesen paņemts kaķēns no patversmes, 7mēnēši, divu nedēļu laikā kaķis ir pārstājis nenormāli slēpties un nelīst laukā un baidīties no trokšņa. Taču vēljoprojām novērojama bēgšana stūros , vai tas kādā mirklī pāries?

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! 
Kaķim kurš ir paņemts no patversmes noteikti nav bijis labs liktenis līdz šim, tapēc ir vajadzīgs laiks lai kaķis spēj uzticēties gan Jums, gan pasaulei. Veksmi!

Labdien! Man ir bezšķirnes kaķēns 6 mēn vecs, kuru paņēmām 2 dienas atpakaļ no patversmes un kurš man pēdējā dienas laikā ir palicis miegains un neaktīvs. Iepriekš skraidīja pa māju ka bulta, tagad guļ visu dienu. Šodien bija arī 2 vemšanas epizodes, bet bez barības (apetītes arī nav). Kā padzeras, tā mirklīti vēlāk vemj. Domāju, vai varētu būt tā, ka tas ir no barības maiņas? Pie mums mājās barojam ar Hills barību. Un ko darīt šajā situācijā? Vai labāk vērsties pie ārsta? Paldies, jauku dienu!

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien,

Ja dzīvnieks neēd un vemšana turpinās noteikti jāvēršas pie veterinārārsta.  Ja barību mainījāt strauji, iespējams  tas var būt dēļ barības maiņas.