Rezultāti

#kakisneed (10 ieraksti)

Kaķis neēd

ko darīt ja kaķi, ir mandeles, neko neēd un nedzer ?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Ja kaķis neēd, nedzer, slikti jūtas, tad noteikti dzīvnieks ir jāatrāda veterinārārstam klātienē. 

Dino Zoo Pasaule vet.klīnikas t.67327923. 

Ēšanas problēmas

Добрый день. Кот-сфинкс 13 лет. Перестал есть сухой корм (корм всегда стоит в миске). ест только консервы (Gourmret). Все время голодный. Ест много, но худеет. Что можете посоветовать с кормлением. Спасибо.

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! Pēc šādiem novērojumiem, vajadzētu apmeklēt veterinārārstu lai izmeklētu kaķi, jo šajā vecumā un ar šādu problēmu varētu slēpties arī slimības.

Negrib ēst sauso barību

Labdien. Man ir Scotish straight kakis. 7 men. vecs. Nekadi negrib est sausu baribu. Meginajam visadas. Need, bet gatavot katru reizi gan nav viegls darbs:) Ja nedod, tad sak skali naudat un prasit, visu apkart postit. Ed tikai galu no burcinas Animonda. Pardeveji dazadas domas, vieni saka tas ir slikti, otrie ka tas normali, var iztikt bez sausas baribas. Ko darit? Otrs jautajums kadas kaku smiltis Jus ieteiktu? Parak smalkas pa visu gaiteni, bet kad nopirkam naturalas no koka kaut kas tads, vispar neiet un kliedz. Nepatik vai nu smarza vai kas. Un kada vecuma drikst kaki kastret? Paldies.

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! 
Par kaķēna barošanu un kastītes pakaišiem Jums ir jājautā kaķēna audzētājam, jo viņš zinās labāk kuru no sausajām barībām kaķēns pirms tam ir ēdis. Protams ka no konserviem un gaļas kaķēns nevar pārtikt, jo tas nav sabalansēts ēdiens, tikai sausā barība ir pilnvērtīga sabalansēta barība. Vienkārši ir jāpārstāj dot konservus un citus kārumus un kaķēnam pēc pāris doenām ir jā sāk ēst sausā barība. Pakaiši tā ir individuāla lieta un jāzin ko kaķēns ir lietojis pirms tam. Kaķi var kastrēn jau sākot no 6 mēnešu vecuma.

tikko paņemts kaķēns slēpjas un nedzer
,Sveiki! Pirms četrām dienām paņēmām kaķīti 2,5 mēnešus jaunu Skotu stāvvauša puiku no sludinājuma. Visu laiku ir ļoti nobijies, lien pa kaktiem, pats ārā nenāk, dzert vispār līdz šim nedzer, vismaz tā izskatās pēc trauka - nokārtojas kastītē gan pa lielam un mazam. Mazliet sāk ēst arī, gan tikai slapjo. Pa naktīm ņaud. Rokās ilgi negrib sēdēt, bet nekož, neskrāpē, reizēm no rītiem uzšņāc. Uztrauc, ka nedzer ūdentiņu, visu laiku slēpjas pa kaktiem, zem galdiem un, ka ar mantiņām spēlēties vispār neinteresē. Vai tas ir tikai stress par pārmaiņām? Vai varbūt viņam, kaut kas ar veselību varētu būt - kaut kas sāp?
Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde
Nonākšana jaunā vidē kaķēnam var radīt izteiktu stresu. Stres ietekmē arī var parādīties aprakstītās pazīmes- slēpšanās, ņaudēšana, negrib doties rokās, uzšņāc. Ūdens uzņemšana parasti saistīta ar izēdināto barību. Ja tā ir mitrā barība, papildus ūdeni kaķēns var arī nevēlēties uzņemt, jo mitrums barībā ir pietiekams. Stresa mazināšanai var izmantot feremonu preparātus, lai dzīvniekam ir vieglāk adaptēties jauajiem apstākļiem. Veselības traucējumus nevar izslēgt. Veicot klīnisku izmeklēšanu būtu vieglāk atbildēt vai kāda no pazīmēm saistīta ar veselības traucējumiem. Parasti saslimšanas pavada papildus simptomi, piemēram rinīts, šķaudīšana, izdalījumi no acīm vai deguna, apetītes samazināšanās vai zudums, nepieņemas svarā, diareja u.c.
kaķis nevar pāēst
mans kakitis laga nevar paest.tikko sak est ta ar kepinu glauda vaidzinu un ta skali briziem paristas kas viinam varetu but par problemu
Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde
Visticamāk kaķim ir kāda problēma mutes dobumā. Jums kaķi vajadzētu iespejami ātrāk atrādīt veterinārarstam. Pie DSino Zoo klīnikas speciālistiem ir iespējams pierakstīties zvanot pz tālr. 67327923.
Runcim augsta temperatūra

Runcis 1.5 gadu vecs sāka uzvesties dīvaini, sāka nēest un tikai gulēja.. aizvedu pie ārsta, konstatēja dzeltanas ausis un acis... uztaisījām analīzes.. tur parādas ka viss normās. Kautkas pa maz pa daudz bet nevar noteikt kas pa vīrusu. Temperatūra liela 40.5. Kas varēt būt pie vainas?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Veterinārārstam, kas dzīvnieku izmeklējis, būs vieglāk spriest par iespējamiem pazīmju cēloņiem. Ir svarīgi vai dzīvnieks ir vakcinēts. Ir iespējams veikt papildus diagnostiskos testus lai izslēgtu atsevišķu smagu infekcijas slimību klātbūtni. Varbūt ir nepieciešama arī ultrosonogrāfiska izmeklēšana.

Kaķim vemšana

Sveiki! Mums ir trīs mēnešus jauns runcītis. Visu laiku runcītim viss bijis labi ar apetīti, bet pirms trīs dienām viņš vēma un pēc tās reizes vairs īsti negrib ēst, pavisam mazliet ieēd, lai arī ko viņam piedāvàjam. Spēlējas gan runcītis ar lielāko prieku, ir dzīvespriecīgs. Vai varētu būt, ka viņš negrib ēst, jo baidās no atkārtotas vemšanas?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Ja kaķis atsakās no barības, tad parasti tam ir kāds iemesls. Vemšana, kā simptoms, var parādīties pie dažādiem veselības traucējumiem. Drošības pēc ieteiktu tomēr kaķīti atrādīt veterinārārstam.

kaķenīte neēd, vemj

Labvakar. Kaķene, nepilnus četrus mēnešus veca, jau trešo dienu neēd, dzer bet ļoti maz, vemj baltas un zaļas putas. Kas varētu būt pa vainu?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Lai noteiktu kas kaķenītei par vainu viņu ir jāizmeklē. Jums jādodas uz vizīti pie veterinārārsta.