Rezultāti

#kakatemperatura (2 ieraksti)

Kaķim ilgstoši paaugstināta temperatūra
Labdien! Lūdzu Jūsu palīdzību. Manam kaķim ir 3 pilni gadi, kastrēts, dzīvo tikai iekštelpās. Šobrīd ir saslimis, paaugstināta temperatūra (40,57). Bijām pie veterinārārsta, kurš teica, ka esot kaķu vīruss, iedeva vajadzīgās zāles, pielika sistēmu. Mums līdzi iedeva šprices ar Emoxil (6 gab) dienā 1 reizi špricēt zemādā. Šodien ir jau ceturtā diena, bet liekas kaķim nav labāk. Vēljoprojām neko neēd un nedzer, guļ zem gultas visu laiku. Rīt brauksim pie veterinārārsta . Bet ko jūs varētu ieteikt man darīt? Jau iepriekš paldies!
Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde
Labdien, jums būtu jākonsultējas ar ārstējošo veterinārārstu, iespējams nepieciešama papildus diagnostika, ja stāvoklis ar ārstēšanu nav uzlabojies.
Runcim augsta temperatūra

Runcis 1.5 gadu vecs sāka uzvesties dīvaini, sāka nēest un tikai gulēja.. aizvedu pie ārsta, konstatēja dzeltanas ausis un acis... uztaisījām analīzes.. tur parādas ka viss normās. Kautkas pa maz pa daudz bet nevar noteikt kas pa vīrusu. Temperatūra liela 40.5. Kas varēt būt pie vainas?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Veterinārārstam, kas dzīvnieku izmeklējis, būs vieglāk spriest par iespējamiem pazīmju cēloņiem. Ir svarīgi vai dzīvnieks ir vakcinēts. Ir iespējams veikt papildus diagnostiskos testus lai izslēgtu atsevišķu smagu infekcijas slimību klātbūtni. Varbūt ir nepieciešama arī ultrosonogrāfiska izmeklēšana.