Rezultāti

#kakapakaisi (2 ieraksti)

Negrib ēst sauso barību

Labdien. Man ir Scotish straight kakis. 7 men. vecs. Nekadi negrib est sausu baribu. Meginajam visadas. Need, bet gatavot katru reizi gan nav viegls darbs:) Ja nedod, tad sak skali naudat un prasit, visu apkart postit. Ed tikai galu no burcinas Animonda. Pardeveji dazadas domas, vieni saka tas ir slikti, otrie ka tas normali, var iztikt bez sausas baribas. Ko darit? Otrs jautajums kadas kaku smiltis Jus ieteiktu? Parak smalkas pa visu gaiteni, bet kad nopirkam naturalas no koka kaut kas tads, vispar neiet un kliedz. Nepatik vai nu smarza vai kas. Un kada vecuma drikst kaki kastret? Paldies.

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! 
Par kaķēna barošanu un kastītes pakaišiem Jums ir jājautā kaķēna audzētājam, jo viņš zinās labāk kuru no sausajām barībām kaķēns pirms tam ir ēdis. Protams ka no konserviem un gaļas kaķēns nevar pārtikt, jo tas nav sabalansēts ēdiens, tikai sausā barība ir pilnvērtīga sabalansēta barība. Vienkārši ir jāpārstāj dot konservus un citus kārumus un kaķēnam pēc pāris doenām ir jā sāk ēst sausā barība. Pakaiši tā ir individuāla lieta un jāzin ko kaķēns ir lietojis pirms tam. Kaķi var kastrēn jau sākot no 6 mēnešu vecuma.

Kaķene čurā gultā

Labdien! Man ir parastā lauku kaķene kurai tagad ir 5 mēneši. Bet pavisam nesen ir sākusi čurāt manā gultā nevis kastītē (pa lielam gan nokārtojas tur). Un tas pat nenotiek tad kad neesmu mājās/gultā. To dara arī kad guļu vēl tajā. Tāpat viņa man arī ir sākusi laizīt seju un it kā zīst ausu ļipiņu kad guļu. Varbūt Jūs varat man palīdzēt un izskaidrot kādēļ tā? Kas varētu būt par iemeslu šādām izmaiņām?

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! 
Ar ne mājās dzimušiem un uzaugušiem kaķēniem ir problēmas pieradināt pie tualetes. Mājās un audzētvās dzimušiem ir mammas kas iemāca to darīt kastītē. Jums ir jāapbruņojas ar pacietību un jāiemāca kaķens vairākas reizes dienā ieliekot to tualetē un pakasot smiltis, lai viņš saprastu ka jānokārtojās ir tur. Iespējams, ka varbūt nepatīk pakaiši, pamēģinat paeksperimentēt un pamainīt uz dažādiem veidiem līdz ieskaitit pat papīra saplēstiem gabaliņiem. Laukos dzimušiem un uzaugušiem kaķēniem vajag savādāku pieeju.