Rezultāti

#kakameklesanas (2 ieraksti)

Kaķim sākas meklēšanās

Labdien! Man ir meinkūnu kaķenīte 11 mēneši. pirms trijām nedēļām sākās pirmā meklēšanas, kura ilga apmēram 6 dienas. Tad bija apmēram 2 nedēļu pārtraukums. Trešdien sāka ļoti daudz ēst, ko parasti nedarīja, un vakar atkla atsākās meklēšanās. Vai ir iespējams, ka kaķenēm tik īsā laika posmā atkārtojas meklēšanās?

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! 
Kaķenēm meklēšanās var notikt ik pēc pāris nedēļām un labāk būtu kaķeni sterilizēt,  lai nebūtu lieki jānoslogo kaķene un arī saimnieki!

Meinkūna kaķenīte meklējas, kad var sterilizēt
Sveiki. Meinkūnu kaķenītei 7mēneši. Mēģināju vest pie ārsta uz sterilizāciju, bet arsts pateica ka kaķenīti nevar operēt jo ir meklējumos. Pati biju pārsteigta jo nekādas pazīmes nebija. Laikam sākas tieši tajā diena, jo ka daktere apskatīja tā dibens gaisa. Daktere teica lai pēc nedēļas mēģina atkārtoti. Tagad nesaprotu kad vest jo dibens jau kādus divus mēnešus gaisa. Vai kaķiem kaku laiks var būt tik ilgs?
Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde
Meklēšanās biežumu būtiski ietekmē dienas gaismas garums. Tāpēc pavasarī meklēšanās var būt pat katras 2 nedēļas. Lai veiktu operāciju, nepieciešams , ka kaķenītei nav izteiktu meklēšanās pazīmju vismaz 3-4 dienas. Ja novērojama hroniska meklēšanās, to ir iespējams pārtraut ar medikamentiem. Medikamenti tiek izrakstīti vizītes laikā.