Rezultāti

#dinozoofrizetava (7 ieraksti)

Kaķu tualetes apmeklējums

Labdien! Lūdzu, dodiet kādu padomu. Kaķim pēc katras tualetes apmeklējuma reizes jāmazgā dibens. Neatkarīgi no izkārnījuma konsistences, vienmēr pamanās nosmērēt spalvas un pat asti. Labi, ka kaķis to dara vēlu vakaros vai agri no rīta, kad esam mājās un varam veikt apkopšanu. Kaķis ir balts un garspalvains, jautājot citiem garspalvaino kaķu saimniekiem, tāda problēma neesot. Nezinu, ko iesākt kaķa vannošana jau ir izveidojusies par ikdienas rutīnu gada garumā, kas protams aizņem daudz laika. Ceru uz kādu ieteikumu. Paldies! Ar cieņu, Anda.

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! 
Iespējams ka Jūsu kaķim nav piemērota lieluma tualete vai arī kādas fizioloģiskas īpatnības. Jums vajadzētu pavērot kā viņš to dara, jo iespējams ka pēc vizuālas apskates būs kādi secinājumi. Otrs variants ir, ka kaķim ir garas spalvas ap anālo atveri un vienkārši tās salīp ap fekālijām un tad vajadzētu apmeklēt kaķu frizierus Dino Zoo Frizētavā lai varētu spalvas veiksmīgi apgriezt vajadzīgā garumā lai natraucētu kaķim apmeklēt tualeti.

Kasīšanās

Mūsu kaķis( suga Ņevas maskarādes) vienmēr (4 gadi) ir varējis lepoties ar skaistu kažoku. Taču pēdējā laikā pastiprināti kasās un sevi laiza. Jāpiemin, ka tas sākās ar mūsu mazuļa piedzimšanu augustā. Atrādīju veterinārārstam -teica ka stress. Drošības pēc attārpoju, blusu nav. Kā palīdzēt kaķim? Iegādājos pretstresa siksninu un līdzekli kuru pilina starp ausīm, nekas nepalīdz..ko darīt, kā palīdzēt?!

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! 
Vajadzētu kaķi pilnvērtīgi pārbaudīt vai nav blusu, jo pēs uzvedības izskatās ka tās varētu būt blusas. Jo bieži gadās, ka kaķim var būt viena blusa, kuru nevar īsti pat ieraudzīt, bet kaķis var ļoti stipri kasīties. Šajā sezonā ir ļoti daudz blusu gadījumu, kur saimnieki nekad nevarēja iedomātie ka varētu būt blusas. Ja navarat paši ieraudzīd, tad droši varat pierakstīt kaķi uz Dino Zoo Frizētavu, kur musu speciālisti atradīs arī ja kaķim būs viena blusa un likvidēs to.

Britu īsspalvainais daudz met spalvu

Sveiki. Man ir britu īsspalvainā kaķene, kura ir sterilizēta, uzturā lieto speciālo sterilizētiem kaķiem Purina barību ,taču ļoti nenormāli iet spalva, kamoliem. Ķemmēšanu ne pārāk atzīst, gadās ka ieplēš, izmantoju arī furminatoru. Varbūt ir kaut kas jāmaina ēdiena ziņā? Varbūt ir iespējama kāda kaķu frizētava? Paldies par atbildi!

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien!

Vasaras mēneši ir tad kad kaķiem pastiprināti iet nost spalva, protams ka barība arī var ietekmēt spalvas kvalitāti. Ja netiekat galā ar kaķa spalvu tad varam piedāvāt Dino Zoo Frizētavas pakalpojumus, kur Jūsu kaķīti izķemmēs no liekās atmirušās spalvas, izmazgās un izžāvēs, jo mazgājot un žāvējot arī pastiprināti atdalās atmirusī spalva. Mūsu meistari tiek galā arī ar kaķiem kam nepatīk šīs procedūras.  Vairāk info mūsu mājas lapā www.dinozoopasaule.lv

Sveiki. Ir persiešu tipa kaķis. Ļoti lielu spalvu, taču spalva ļoti saveļas un veido kunkuļus. Kaķis neļauj ne tos izgriezt ne sevi regulāri ķemmēt, neko, uzreiz šņāc, ņaud un sit ar ķepu. Ar varu turēt un kopt nevēlamies jo runcis ir ļoti atriebīgs un piečurā mīkstas mēbeles, ja kaut kas nav pa prātam. Kādi ir risinājumi, jo ļoti nepatīk ka kaķis staigā ar savēlušos spalvu.

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien!

Ja kaķis neļauj sakopt savu kažoku, tad droši varat pierakstīties Dino Zoo Frizētavā, kur mūsu specialisti rūpīgi un droši sakops kaķa kažoku. Frizētavā parsti kaķi uzvedās savādāk, jo ir cita vide un cilvēki. Frizētavā var izķemmēt savēlumus un izmazgat kaķi, jo tas parasti palīdz pastiprināt dabūt laukā veco spalvu, kas izkrīt un tā parasti ieķeras spalvās un  tad veidojas savēlumi.

Pierakstus pieņemam darba dienās no 10:00 līdz 17:00

Tālrunis: 29390650 vai 25660050
Adrese: DINO ZOO PASAULE, Krasta iela 52, Rīga, LV-1003
Darba laiks: katru dienu no 10:00 līdz 20:00

Sveiki! Man ir 2 mēnešus vec kaķis un es gribēju uzsprasit kā viņu var pieradināt pie ūdens un pie mazgāšanas.

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien!

 

Protams , ka mazu kaķēnu var pieradināt pie udens un mazgāšanas un jo ātrāk to sāk darīt jo ātrak pierod, bet ir jāmāk tas darit lai nesabiedētu kaķēnu. Būtu labāk ja to darītu specialisti. Varat pierakstīties uz Dino Zoo Frizētavu, jo tur speciālisti zinās, kā tas ir jādara lai kaķēnam nebūtu stress un tas ātrak pierastu pie mazgāšanas.

 

 

как искупать хаски в домашних условиях

Добрый вечер, пожалуйста подскажите как искупать хаски в домашних условиях,не получается заманить в ванну

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

Перед купанием вычешите собаку. В ванную положите резиновый коврик, чтобы у собаки не скользили лапы. Поместите собаку в ванную. промочите шерсть. После того как собака будет промочена до кожи, нанесите на шерсть шампунь и массажными движениями распределите шампунь по всему телу. Смойте шампунь водой. Повторите процедуру. Затем нанесите на шерсть кондиционер, также массажными движениями распределите его по всему делу. Подождите пару минут и затем смойте его более прохладной водой. С помощью полотенца просушите максимально шерсть. Затем продолжите сушку феном  параллельно прочесывая собаку расческой.

Учтите тот факт, что вся квартира у Вас будет в шерсти :) Рекомендуем Вам обратиться за помощью к профессионалам. Записаться в парикмахерскую можно по телефону 29390650.

Labdien. Šodien pamanīju ka kaķim (runcis, gadu vecs, garspalvains) astes virspusē gandrīz tā visā garumā, kad pašķir spalvu ir pamanāmi tādi kā brūni netīrumi. Pēc skata atgādina sēru. Vietām ir normāla gaiša ādiņa, vietām ir šie brūnie netīrumi. Viegli nāk nost. Vai tā būtu kāda sēnīte?

Atbild Grūminga speciālists,

Atbilde

Labdien!

Tā izskatās pēc klasiskās tauku dziedzeru īpatnības. Kaķiem uz mugurpuses un astes ir izvietoti tauku dziedzeri kas izdala taukus un ietaukotu spalvu, lai dabā dzīvojošs kaķis lietus laika napaliktu slapjš jo ūdens nošadas spalvas notek to nesaslapinot. Dzīvojot telpās ar apkuri tie tauku dziedzeri sāk izdalīties pastiprināti un tad, sak iekaist āda un var veidoties pat nopietns astes iekaisums. Tos taukus var nomazgat tikai ar speciālu profesionalu kosmetiku kaķiem, zinot tās pielietojumu. Ja ir velme tos netīrumus nomazgat un tabrīvot asti no tauku netīrimiem, tad vajadzētu pierakstīties Dino Zoo Frizētava uz kaķiša izmazgašanu.