Rezultāti

#dinozooaptieka (4 ieraksti)

Korellai sausa spalva

Labdien. Gribēju nokaidrot kāpēc Korollas papagailim ir tādas kā blaugznas un kasās, ļoti prasa lai kaklu kasa viņam?

Putnu un grauzēju speciālists

Atbild Putnu un grauzēju speciālists,

Atbilde

Sveiki!

Ziemas periodā ir ļoti sauss gaiss mūsu iekštelpās un arī putnam spalva izžūst un blaugznojas āda. Vai putnam regulāri tiek piedāvātas ūdens vannas (ūdens mitrina spalvu, ādu)? Papildus ieteiktu padot Palmgloss (palmu eļļa, pieejama Dino Zoo Pasaules aptiekā). 

Vilnītim nav astes

Labdien. Mums ir viļņainais papagailis, diemžēl nejauši, mēģinot viņu noķert,jo bijām izlaiduši palidot,izravam astes spalvas, cik tas nopietni var ietekmēt papagaiļa veselību, vecums līdz 1gadam. Paldies

Putnu un grauzēju speciālists

Atbild Putnu un grauzēju speciālists,

Atbilde

Labdien!

Putniem aste ir kā stūre un palīgs lidošanā. Šobrīd putnu nevajadzētu laist ārā no būra, jo astes zaudējums var traucēt lidot un putns var savainoties krītot vai ieskrienot sienā. Astes spalvas parasti ataug 6 mēnešu laikā. Papildus barībai ieteiktu dot vitamīnu/minerālvielu piedevu no Nekton (pieejama Dino Zoo Pasaules aptiekā). 

Ādas bojājums pēc nepareizas ērces izraušanas sunim

Labdien,sunim pirms mēneša bija piesūkusies ērce.Izraujot ārā diemžel palika ērces galviņa iekšā.Vai sunitim tur ataugs spalva atpakaļ vai paliks caurumiņš? Paldies.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Apmatojums agrāk vai vēlāk ataugs. Ataugšanas ātrums ir atkarīgs nop katras šķirnes matu augšanas individuālajām īpašībām, tāpec ir grūti paredzēt, cik ilga laikā tas notiks.

Lai neatkārtotos šādas problēmas, iesakām dzīvnieku regulāri apstrādāt ar pretblusu un pretērču preperātiem! Ja nu tomēr joprojām atrodama kāda ērce, tad to būtu jāizņem ar speciālu izņemšanas rīku. Gan pretblusu/pretērču preperātus, gan izņemšanas rīkus iespējams iegādāties Dino Zoo Aptiekā Krasta ielā 52.

Kaķēna atblusošana/ trūcīgā statuss

Labdien,sakiet vai invalidam ar trūcīgā statusu ir jāmaksā par maza kaķēna atblusosanu? Paldies

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Zāles kaķēna atblusošanai ir nopērkamas mūsu  veterinārajā aptiekā, taču invalīdiem vai cilvēkiem ar trūcīgā statusu nekādas atlaides netiek piemērotas.