Rezultāti

#baribasizvele (2 ieraksti)

Svaiga gaļa.

Sveiki, Vēlētos uzzināt, cik bieži kaķēnam varam dot svaigu, jēlu gaļu? Kura būtu labāka, tītara vai liellopa gaļa?

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! Ja kaķēns ikdienā lieto sauso barību, tad svaigu gaļu var dot katru dienu, tikai ir jāuzmanās no tā, ka kaķēns var sākt neest sauso barību un gaidīs tikai gaļu. Kaķi nevar barot tikai ar tīru gaļu, jo tur nav visas nepieciešamās uzturvielas minerālvielas un vitamīni, tapēc pamatbarībai ir jābūt superpremium sausai barībai, jo tai ir sabalansēts sastāvs. Lai kaķis nepierastu tikai pie svaigas gaļas, tad ieteicamais būtu dot ne biežāk kā katru otro dienu. Kaķim var dot gan tītara gan liellopa gaļu. Tītara gaļa ir daudz labaka kaķa uzturu nekā vistas gaļa.

 

Ivo Obrumanis

Dino Zoo eksperts. 

sunim gastrīts, kā barot?

Labdien, man 6 gadus vecam kastretam suņu puikam konstatēja gastrītu , mēnesi tagad esam uz speciālas pārtikas diētas, ārsts teica, ka varam pēc tam sākt pamazām dot parastu ēdienu, vēlētos zināt , ar ko labāk un ka pabarot savu mīluli, lai viņam vairāk nebūtu slikti ? Milzīgs paldies jau ieprieksh

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Lai veiktu diētas korekcijas Jums būtu jāsazinas ar ārstējošo ārstu. Ja runa ir par dabīgo ēdināšanu, zinot pacienta slimības vēsturi, Jūsu ārsts izstāstīs precīzāk ko un cik jāpievieno, lai ēdināšana būtu sabalansēta, ja par ikdienas pārtiku (sauso barību) tad ņemot vērā ar ko dzīvnieks tika barots pirms gastrīta ārstēšanas, ārsts izvēlēsies dzīvniekam piemērotu barības alternatīvu.