Mājdzīvnieku frizētava

Mājdzīvnieku kopšana no saimnieka mēdz prasīt daudz pūles, tāpēc arvien biežāk mājdzīvnieku saimnieki to izvēlas atstāt profesionāļu ziņā. Dino Zoo Frizētava ir profesionāla, moderna un mājīga suņu un kaķu frizētava, kurā var droši atstāt savu mīluli meistaru gādīgajās rokās, lai tikmēr, kamēr mīlulim tiek veiktas higiēnas procedūras, dotos savās ikdienas gaitās, vai arī izbaudītu kafijas tasi turpat atpūtas zonā, iepirktos lielveikalā un aptiekā, vai vērotu notikumus suņu apmācību arēnā. 
Frizēšana un trimmēšana, pinku ķemmēšana, mazgāšana un žāvēšana, dažādas higiēnas procedūras - austiņu tīrīšana, nadziņu griešana un citas, tiek sniegtas, izmantojot augstas kvalitātes aprīkojumu un profesionālo kosmētiku. Frizētavas profesionāļi piedāvā arī izstāžu grūmingu un konsultācijas par ikdienas kopšanu. Pie mums strādā pieci suņu grūmeri un divi kaķu grūmeri, kuri regulāri apmeklē seminārus un meistarklases, lai paaugstinātu savas prasmes un zināšanas.

Dino Zoo Frizētavā ir četras darba vietas, kurās vienlaicīgi iespējams apkalpot četrus klientus. Darba galdi paredzēti dažāda lieluma suņiem - no čivavas līdz pat sanbernāram, kā arī kaķiem. Frizētavā atrodas divas vannasistabas un tajās ir izbūvēta neslīdoša siltā grīda. Vannām ir iespējams regulēt augstumu. Pateicoties šai funkcijai, liela izmēra dzīvnieks tajā pats bez pūlēm var iekāpt.

Frizētavā tiek izmantota Phoenix Universal fēni. Tā kā maza un vidēja izmēra dzīvniekiem nereti ir bail no fēna, lietošanai pieejams arī speciāls žāvētajs, kurā var dzīvnieku ievietot. Dzīvnieks komforta temperatūrā tiks izžāvēts 1 - 1,5 stundas laikā.
Ikdienas kopšanai vai izstāžu grūmingam tiek izmantota profesionālā kosmētika - Groom Professional, Dezynadog, Nature's groom, Chris Christensen, Baldecchi

Dino Zoo Frizētva atrodas netālu no Rīgas centra - Dino Zoo Pasaulē, Krasta ielā 52. Turpat blakus pieejama plaša bezmaksas autostāvvieta, kas ikvienam klientam nodrošina ērtu piekļuvi. Pierakstu iespējams veikt, zvanot pa tālr. 29390650.