10. jūnijs

Vācu aitu suns (Deutsche Schäferhund / German Shepherd Dog)

Pēc dabas vācu aitu suns ir temperamentīgs, straujš, tomēr vienlaikus absolūti paklausīgs, noturīgs, darbā spēcīgs, izturīgs, praktiski nenokausējams. Lieliski padodas jebkādai dresūrai. Piemērots dzīvei ārā. Priekšzīmīgs sargs.

Vairāk
19. jūnijs

Vācu dogs (Deutsche Dogge / Great Dane / German Boarhhound)

Vācu dogs ir suns, ka nepieciešama sevišķi saprātīga, labi pārdomāta audzināšana, ne mirkli neļaujot aptrūkt mīlestībai un uzmanībai. Dresūra dogam ir obligāta, jo neapmācīts, nedisciplinēts suns jau sava lielā auguma dēļ vien, nemaz nerunājot par temperamentu, var kļūt sociāli bīstams. Toties labi audzināts dogs ir nosvērts, brīnišķīgs pavadonis, jauks rotaļu biedrs bērniem.

Vairāk
10. jūnijs

Veimārietis (Weimaraner)

Tie ir ļoti inteliģenti, taču tai pat laikā suņiem vienmēr ir savs viedoklis par visu un piemīt neliela spītība, tādēļ sunim nepieciešams pieredzējis, stingrs treneris. Veimārietis ļoti ātri visu apgūst, taču kļūst neiecietīgs, ja uzdevums jāatkārto vairākas reizes pēc kārtas.

Vairāk
10. jūnijs

Velsas springerspaniels (Welsh Springer Spaniel)

Velsas springerspaniels ir priecīgs un paklausīgs suns, tam piemīt mazāks klejotāja gars par angļu spanieliem. Dažbrīd suns mēdz būt neatkarīgs, taču tas ir arī ļoti jūtīgs un rezervēts pret svešiniekiem.

Vairāk
10. jūnijs

Velsas terjers (Welsh Terrier)

Velsas terjers ir modrs, dzīvespriecīgs, aktīvs un sirsnīgs suns, kas izstaro mīlestību un inteliģenci. Tā kā tas ir mīlošs, lojāls un izturīgs suns, tas labi saprotas ar bērniem un izturēs pat mazu bērnu pāridarījumus. Laimīgi, enerģiski un dedzīgi šie suņi ļoti piemēroti būtu jaunai un aktīvai ģimenei, kas labprāt piedalītos spēlēs un aizrautīgās rotaļās ar velsas terjeru.

Vairāk
10. jūnijs

Vesthailendas terjers (West Highland White Terrier)

Pateicoties jaukajam izskatam un raksturam, baltais terjers iekarojis stabilu vietu starp populārākajām šķirnēm. Mazais (ap 28 cm), jautrais terjers pārāk bieži nemēdz iesaistīties strīdos ar citiem suņiem, drosmīgi un modri apsargā māju un savu saimnieku, par svešinieku tuvošanos ziņojot ar skaļu riešanu. Draiskais, nerātnais suns ir lielisks, pacietīgs rotaļu biedrs bērniem, dievina rotaļas ar bumbu.

Vairāk
10. jūnijs

Vidējais šnaucers (Mittelschnauzer)

Šnaucers ir bezbailīgas dabas ar labām aizsarga dotībām. Tas ir kustīgs un modrs, un līdzīgi kā terjeri ļoti pieķeras cilvēkiem, ir mīloši un dedzīgi. Gudrība, inteliģence, rotaļīgums un neatlaidība ir īpašības, kas šnauceru padara par lielisku kompanjonu un ceļabiedru. Tie ātri apgūst uzdevumus, taču reizēm ir stūrgalvīgi un slinki, tādēļ tiem nepieciešama stingra un neatlaidīga apmācība.

Vairāk
10. jūnijs

Vipets (Whippet)

Vipets ir ļoti viegli audzināms, pakļāvīgs un mīlošs, dzīvespriecīgs un sirsnīgs. Šo šķirni nekad nevajadzētu trenēt rupji un apieties ar tiem skarbi, jo vipeti ir ļoti jutīgi - kā fiziski, tā psiholoģiski.

Vairāk