10. jūnijs

Sibīrijas haskijs (Siberian Husky / Arctic Husky)

Vienmēr gatavi darbam, ātrie, izturīgie un veiklie haskiji ir lieliski pajūga suņi un uzticami biedri saimniekam. Haskiji ir apveltīti ar izteiktiem mednieka instinktiem un patstāvīgu raksturu.

Vairāk
10. jūnijs

Siliamterjers (Sealyham Terrier)

Siliamterjeri ir lojāli, mīloši, neatkarīgi un enerģiski, tie ir mazi un drosmīgi suņi. Tie tiek aprakstīti kā „skaistākā savienība starp dzīvesprieku un drosmi”. Šī šķirne nav tik kauslīga un trokšņaina kā citas terjeru šķirnes, tie izturas samērā rezervēti pret svešiniekiem, ir neatkarīgi, labi saprotas ar bērniem un citiem mājdzīvniekiem, taču var kļūt agresīvi pret citiem suņiem.

Vairāk
10. jūnijs

Skotu seters (Gordon Setter)

Skotu seters atšķiras no citām šķirnēm ar savu paklausību un lojalitāti. Tas ir padevīgs, pieklājīgs, maigs un jūtīgs suns. Tā ir pateicīga kompanjona šķirne, jo lieliski saprotas ar bērniem. Inteliģents un vienmēr gatavs darboties, tas ir labs mednieks, kas nekļūdīgi orientējas pēc savas ožas. Drosmīgs, dzīvespriecīgs un mīlošs, šim sunim jānodrošina liela fiziskā aktivitāte vai arī tas kļūs hiperaktīvs.

Vairāk
10. jūnijs

Skotu terjers

Skotu terjers ir nopietns, muskuļains suns, pazīstams ar savu stingro raksturu. Ārējais veidols piesaista uzmanību  garajām, pinkainajām “uzacīm” un apaugušajam purnam, stāvošas ausis un aste. Skota ķermenis klāts ar rupju, biezu  akotspalvu ar mīkstu pavilnu. 
 

Vairāk
19. jūnijs

Sprogainais retrīvers (Curly Coated Retriever)

Šķirnes unikālā pazīme ir stingras, spīdīgas, ādai cieši piegulošas sprogas. Cirpšana sprogainajiem nav nepieciešama, un apmatojums nav jāķemmē. Sprogas atgādina ilgviļņus. Šī iemesla dēļ sprogainajiem retrīveriem vislabākais apmatojuma kopšanas līdzeklis ir ūdens. 

Vairāk
10. jūnijs

Stafordšīras bulterjers (Staffordshire Bull Terrier)

Stafordšīras bulterjers dara visu ar pilnu atdevi: spēlējas, strādā un mīl. Tas ir ārkārtīgi drosmīgs un paklausīgs, mīlošs suns, ar izteiktu humora izjūtu.

Vairāk
17. jūlijs

SUŅU ŠĶIRNES Alfabēta secībā

Apkopotas vienā vietā suņu šķirnes alfabēta secībā

Vairāk