14. jūlijs

Papilons

Neskatoties uz mazu augumu, papiloni veiksmīgi startē dažādās sporta sacensībās, kas daudz izsaka par viņa personību, par viņa drosmi, gudrību, par viņa mīlestību pret saimnieku. Mēdz teikt, ka papilons ir mazs sunītis ar lauvas sirdi.

Vairāk
9. jūnijs

Pārsona Rasela terjers (Parson Russell Terrier)

Darba terjers, izturīgs, aktīvs un veikls, bez šī raksturojuma pārspīlēšanas. Pilnībā balansēts un ļoti lokans. Sākotnēji šis terjers tika izveidots lapsu medībām. Pārliecināts par sevi, laimīgs, spējīgs iet alās. Drosmīgs un draudzīgs. 

Vairāk
9. jūnijs

Pekinietis (Pekingese)

Ļoti pašpārliecināts, drosmīgs, patstāvīgs suns, kas pats izlemj, kam dāvāt savu labvēlību. Vēlas būt uzmanības centrā, stūrgalvīgs un egoistisks, nelabprāt sadzīvo ar citiem mājdzīvniekiem. Pret saimnieku maigs un mīlīgs. Nav piemērots ģimenei ar maziem bērniem, kas nerespektē suņa personiskās teritorijas robežas. Pekinietim ir grūti kaut ko iemācīt, jo tam nepatīk izpildīt kāda rīkojumus.

Vairāk
19. jūnijs

Pundurpinčers (Zwergpinscher)

Pundurpinčers ir mazs neatlaidīgs un spītīgs ķipars. Lepnais un pārdrošais suns mīl daudz riet, tie ir ļoti pakļāvīgi savam saimniekam, enerģiski, dedzīgi un modri. Inteliģents un drosmīgs –tas ir liels suns maza suņa ķermenī. Tam ir vidēji izteiktas aizsarga īpašības.

Vairāk