26. jūnijs

Melnais terjers (Tchiorny Terrier / Black Russian Terrier)

Melnais terjers ir ļoti drosmīgs un vērīgs suns. 1-2 gadu vecumā tam attīstās ļoti spēcīgas aizsarga īpašības, tas sāk kļūt aizdomīgs pret svešiniekiem. Augošie kucēni jāapmāca stingri, taču ar mīlestību, lai ievirzītu tos augt paklausīgiem. Kucēni ļoti ātri apgūst komandas, ir rotaļīgi, jūtīgi un viegli adaptējas jauniem apstākļiem.

Vairāk
26. jūnijs

Milzu šnaucers (Riezenschnauzer / Giant Schnauzer)

Rīzenšnaucers ir ļoti spējīgs un vispusīgs dienesta suns, padodas jebkurai dresūrai. Tomēr tas ir arī teicams mājas sargs un ģimenes suns. Ļoti iecietīgs un pacietīgs attieksmē ar bērniem. Dažkārt labprāt noskaidro domstarpības ar lieliem suņiem "no spēka pozīcijas", bet nekad nedara pāri maziem sunīšiem.

Vairāk
26. jūnijs

Miniatūrais šnaucers (Zwergschnauzer)

Ļoti rosīgs un modrs, enerģisks, sirsnīgs un paklausīgs. Šie suņi ir kā bērni- rotaļīgi un dzīvespriecīgi. Miniatūrais šnaucers pieprasīs laiku un uzmanību no sava saimnieka, tas mēdz būt pārlieku kašķīgs un pat agresīvs. Šī īpašība bieži var apdraudēt augumā mazo sunīti, kas mēģinās iesaistīties kautiņā ar lielāku šķirņu pārstāvjiem, izraisot sev vairāk nepatikšanu kā no sākuma cerējis.

Vairāk
9. jūnijs

Mopsis (Mops)

Sadzīvē pieticīgs, pakļāvīgs, sabiedrisks, sirsnīgs un miermīlīgs. Labs sabiedrotais ar līdzsvarotu raksturu. Apveltīts ar lielu pašcieņu. Mēdz būt ļoti greizsirdīgs. Labi satiek ar citiem suņiem un visiem ģimenes locekļiem, pat kaķiem.

Vairāk
9. jūnijs

Mudi (Mudi)

Suņa lielais labo īpašību saraksts, kas kombinējās ar viņa pakļāvīgo dabu, padara to par vienu no labākajiem no suņu dzimtas. Īpašnieki atzīst, ka tikpat cik reta ir šķirne, tikpat reti to gadās redzēt saīgušu. Suns ir ļoti priecīgas un jautras dabas, taču jāpatur prātā, ka tam patīk justies arī nedaudz neatkarīgam.

Vairāk